Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opel Vectra B 2.0 DTL czy warto?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> Opel Vectra B 2.0 DTL czy warto?
Autor
Wiadomość
analyzer64
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 23 Kwi 2007 15:49   

Opel Vectra B 2.0 DTL czy warto?

Witam,
jestem zainteresowany kupnem Opla Vectry B po 1999 roku. Mam do wyboru jedno z dwóch aut stojących w komisie, przymierzam się do kupna diesla 2.0 ale pan w komisie poleca silnik benzynowy 1.6, ponieważ twierdzi, że w wersji diesel 2.0 już po kilku tysiącach km będę musiał wymienić pompę wtryskową. Oba auta mają przebieg około 100tyś km (tyle jest na licznikach), nie wiem co wybrać, wolałbym diesla, jest bardziej ekonomiczny niż benzynowy. A ponadto jest to dla mnie trochę dziwne że pompa psuje się już po tak krótkim przebiegu. Dodam jeszcze, że oba auta są w bardzo dobrym stanie wizualnym. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Kwi 2007 15:49   

Powrót do góry

Pablo1964
Moderator
Moderator

Miasto: Sosnowiec

Post#2 23 Kwi 2007 15:55   

Re: Opel Vectra B 2.0 DTL czy warto?

Wersja benzynowa 1,6 16V często zużywa sporo oleju. W serwisach twierdzą, że jest to regułą.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Kwi 2007 15:55   

Powrót do góry

prez8s
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Wrocław

Post#3 23 Kwi 2007 23:32   

Re: Opel Vectra B 2.0 DTL czy warto?

tak z tymi pompami w tych silnikach niestety zdazają sie problemy, elektronika w nich siada, jakis sterownik

w kazdym razie jesli chcesz dowiedziec sie dokladniej to polecam to forum: http://autokacik.pl/postlist.php?Cat=0&Board=astra
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> Opel Vectra B 2.0 DTL czy warto?
Strona 1 z 1