Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Avensis - parametry głośnika

Irro 24 Kwi 2007 12:03 3624 4
  • #1 24 Kwi 2007 12:03
    Irro
    Poziom 9  

Toyota Avensis 2003, nowy model, kombi, siadły mi głośniki przód. Na marginesie dodam, że jak na fabryczne radio i głośniki, to jakość - porównując do różnych innych fabrycznych jest naprawdę nienajgorsza (subiektywnie).

czy macie może katalog i możliwość odczytania parametrów
    - moc radia firmowego (nie wstawiam wzmacniacza)
    - max głębokość głośników w drzwiach przód
    - max gł-średnicę tweeterów

no i jakby kto miał doświadczenia w montażu zestawu, to czekam na poradę, gdzie najlepiej pasują zwrotnice (w drzwiach?), jak wytłumić, a może zdjęcia z programu warsztatowego z instrukcja do tapicerki?

pozdr.
    Irro

• #2 24 Kwi 2007 20:16
    miniek87
    Poziom 10  

siemka wejdź na www.blaupunkt.pl i tam masz opcje konfigurator wybierz model autka i bedziesz miał napisane jakie głosniki możesz wsadzić jezeli chodzi o średnice i głębokość a najlepiej wejdź na jakieś forum tojotki 3m się

Moderowany przez Błażej:

Regulamin pkt 10.9. Ostrzeżenie.

• #3 25 Kwi 2007 11:07
    Irro
    Poziom 9  

miniek87 napisał:
    siemka wejdź na www.blaupunkt.pl i tam masz opcje konfigurator wybierz model autka i bedziesz miał napisane jakie głosniki możesz wsadzić jezeli chodzi o średnice i głębokość a najlepiej wejdź na jakieś forum tojotki 3m się

dzięki! rzecz w tym, że na forumach niewiele użytkowników nowego modelu, ale oczwiście i tam szukam, teraz lecę na blaupunkta,
    pozdr

• #4 26 Kwi 2007 23:34
    robson@
    Poziom 18  

Witaj.W ubiegłym tygodniu zakładałem głossniki zamiast fabrycznych do Avensisa.Na podkładkach dystansowych mozna włozyć głosniki 17cmi i głebokości 6cm.Załozyłem głosniki Infinity komponent.Wysokie tony zostały wstawione na podszybiu.Drzwi wygłuszone i cały zestaw pracował pieknie.Podkładki poszukaj na www.powe.pl.Pozdrawiam..

• #5 08 Maj 2007 15:06
    Irro
    Poziom 9  

robson@ napisał:
    Witaj.W ubiegłym tygodniu zakładałem głossniki zamiast fabrycznych do Avensisa.Na podkładkach dystansowych mozna włozyć głosniki 17cmi i głebokości 6cm.Załozyłem głosniki Infinity komponent.Wysokie tony zostały wstawione na podszybiu.Drzwi wygłuszone i cały zestaw pracował pieknie.Podkładki poszukaj na www.powe.pl.Pozdrawiam..

dzięki, właśnie będę zmieniał, obawiałem się demontażu tapicerki, ale jest dość banalny, jak się okazało.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME