X

Toyota Avensis - parametry głośnika

24 Apr 2007 12:03 IRIrro
  • #1 24 Apr 2007 12:03
    Irro
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Toyota Avensis 2003, nowy model, kombi, siadły mi głośniki przód. Na marginesie dodam, że jak na fabryczne radio i głośniki, to jakość - porównując do różnych innych fabrycznych jest naprawdę nienajgorsza (subiektywnie).

czy macie może katalog i możliwość odczytania parametrów
    - moc radia firmowego (nie wstawiam wzmacniacza)
    - max głębokość głośników w drzwiach przód
    - max gł-średnicę tweeterów

no i jakby kto miał doświadczenia w montażu zestawu, to czekam na poradę, gdzie najlepiej pasują zwrotnice (w drzwiach?), jak wytłumić, a może zdjęcia z programu warsztatowego z instrukcja do tapicerki?

pozdr.
    Irro
  • #2 24 Apr 2007 20:16
    miniek87
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    siemka wejdź na www.blaupunkt.pl i tam masz opcje konfigurator wybierz model autka i bedziesz miał napisane jakie głosniki możesz wsadzić jezeli chodzi o średnice i głębokość a najlepiej wejdź na jakieś forum tojotki 3m się

Moderated By Błażej

Regulamin pkt 10.9. Ostrzeżenie.

• #3 25 Apr 2007 11:07
    Irro
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    miniek87 wrote:
    siemka wejdź na www.blaupunkt.pl i tam masz opcje konfigurator wybierz model autka i bedziesz miał napisane jakie głosniki możesz wsadzić jezeli chodzi o średnice i głębokość a najlepiej wejdź na jakieś forum tojotki 3m się

dzięki! rzecz w tym, że na forumach niewiele użytkowników nowego modelu, ale oczwiście i tam szukam, teraz lecę na blaupunkta,
    pozdr
  • #4 26 Apr 2007 23:34
    robson@
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Witaj.W ubiegłym tygodniu zakładałem głossniki zamiast fabrycznych do Avensisa.Na podkładkach dystansowych mozna włozyć głosniki 17cmi i głebokości 6cm.Załozyłem głosniki Infinity komponent.Wysokie tony zostały wstawione na podszybiu.Drzwi wygłuszone i cały zestaw pracował pieknie.Podkładki poszukaj na www.powe.pl.Pozdrawiam..
  • #5 08 May 2007 15:06
    Irro
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    robson@ wrote:
    Witaj.W ubiegłym tygodniu zakładałem głossniki zamiast fabrycznych do Avensisa.Na podkładkach dystansowych mozna włozyć głosniki 17cmi i głebokości 6cm.Załozyłem głosniki Infinity komponent.Wysokie tony zostały wstawione na podszybiu.Drzwi wygłuszone i cały zestaw pracował pieknie.Podkładki poszukaj na www.powe.pl.Pozdrawiam..

dzięki, właśnie będę zmieniał, obawiałem się demontażu tapicerki, ale jest dość banalny, jak się okazało.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products