Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Toyota Avensis - parametry głośnika

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> CarAudio Ogólne -> Toyota Avensis - parametry głośnika
Autor
Wiadomość
Irro
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: Wrocław

Post#1 Post autora tematu 24 Kwi 2007 12:03   

Toyota Avensis - parametry głośnika

Toyota Avensis 2003, nowy model, kombi, siadły mi głośniki przód. Na marginesie dodam, że jak na fabryczne radio i głośniki, to jakość - porównując do różnych innych fabrycznych jest naprawdę nienajgorsza (subiektywnie).

czy macie może katalog i możliwość odczytania parametrów
- moc radia firmowego (nie wstawiam wzmacniacza)
- max głębokość głośników w drzwiach przód
- max gł-średnicę tweeterów

no i jakby kto miał doświadczenia w montażu zestawu, to czekam na poradę, gdzie najlepiej pasują zwrotnice (w drzwiach?), jak wytłumić, a może zdjęcia z programu warsztatowego z instrukcja do tapicerki?

pozdr.
Irro
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Kwi 2007 12:03   

Powrót do góry

miniek87
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Poznań

Post#2 24 Kwi 2007 20:16   

Re: Toyota Avensis - parametry głośnika

siemka wejdź na www.blaupunkt.pl i tam masz opcje konfigurator wybierz model autka i bedziesz miał napisane jakie głosniki możesz wsadzić jezeli chodzi o średnice i głębokość a najlepiej wejdź na jakieś forum tojotki 3m się

Moderowano przez Błażej:
Regulamin pkt 10.9. Ostrzeżenie.

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Kwi 2007 20:16   

Powrót do góry

Irro
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 25 Kwi 2007 11:07   

miniek87 napisał:
siemka wejdź na www.blaupunkt.pl i tam masz opcje konfigurator wybierz model autka i bedziesz miał napisane jakie głosniki możesz wsadzić jezeli chodzi o średnice i głębokość a najlepiej wejdź na jakieś forum tojotki 3m się

dzięki! rzecz w tym, że na forumach niewiele użytkowników nowego modelu, ale oczwiście i tam szukam, teraz lecę na blaupunkta,
pozdr
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Kwi 2007 11:07   

Powrót do góry

robson@
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Rzeszów

Post#4 26 Kwi 2007 23:34   

Witaj.W ubiegłym tygodniu zakładałem głossniki zamiast fabrycznych do Avensisa.Na podkładkach dystansowych mozna włozyć głosniki 17cmi i głebokości 6cm.Załozyłem głosniki Infinity komponent.Wysokie tony zostały wstawione na podszybiu.Drzwi wygłuszone i cały zestaw pracował pieknie.Podkładki poszukaj na www.powe.pl.Pozdrawiam.
Powrót do góry

Irro
Poziom 2
Poziom 2

Post#5 Post autora tematu 08 Maj 2007 15:06   

robson@ napisał:
Witaj.W ubiegłym tygodniu zakładałem głossniki zamiast fabrycznych do Avensisa.Na podkładkach dystansowych mozna włozyć głosniki 17cmi i głebokości 6cm.Załozyłem głosniki Infinity komponent.Wysokie tony zostały wstawione na podszybiu.Drzwi wygłuszone i cały zestaw pracował pieknie.Podkładki poszukaj na www.powe.pl.Pozdrawiam.

dzięki, właśnie będę zmieniał, obawiałem się demontażu tapicerki, ale jest dość banalny, jak się okazało.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> CarAudio Ogólne -> Toyota Avensis - parametry głośnika
Strona 1 z 1