X
  • #1 29 Apr 2007 21:55
    siwerson
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam taki problem kupilem samochod i nie moge uruchomic radia tzn wyswietlalo mi sie na wyswietlaczu 0000 i trzeba bylo podac kod niestety podalismy pare razy nieprawidlowy kod i teraz a wyswietlaczu juz od dwoch dni pisze CODE. W renowce dostane kod do radia po numerze VIN ale jak teraz zrobic zeby znowu wyswietlily sie te cztery zera 0000 do wpisania kodu- czy moze radio zablokowalo sie na amen prosze o pomoc ?????
  • Helpful post
    #2 29 Apr 2007 22:00
    mjars
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    włącz zapłon i radyjko ,czekaj cierpliwie godzinkę a radyjko powinno pozwolić ponownie wpisać kod

pozd.
  • #3 29 Apr 2007 22:59
    siwerson
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    ok zobaczymy czy to poskutkuje bo juz sie zaczynam denerwowac
  • #4 30 Apr 2007 21:44
    siwerson
    Level 9  
    no niestety co prawda nie zostawilem radia na przekreconym kluczyku ale przez caly dzien bylo wlaczone a przynajmniej jak sie samo wylaczylo to zaraz je wlaczalem i nic nie da sie wpisac kodu caly czas pisze CODE help :(((
  • Helpful post
    #5 30 Apr 2007 22:23
    gr86
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    po włączeniu radia nie możesz nic dotykać i wciskać, i po tej 1h ci sie powinno dać j escze wpisać KOD
  • #6 30 Apr 2007 22:57
    siwerson
    Level 9  
    oki zobacze jutro to napisze pozdro
  • Helpful post
    #7 30 Apr 2007 23:08
    LWD11
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    siwerson wrote:
    no niestety co prawda nie zostawilem radia na przekreconym kluczyku ale przez caly dzien bylo wlaczone a przynajmniej jak sie samo wylaczylo to zaraz je wlaczalem i nic nie da sie wpisac kodu caly czas pisze CODE help :(((

Zrób jak napisał kol. Mjars, tzn. radio ma być włączone na przekręconym kluczyku (bez tego ci nie puści)
  • #8 01 May 2007 08:26
    siwerson
    Level 9  
    dzieki wielkie pomoglo po 40 minutach wyskoczyly mi upragnione 0000
  Search 4 million + Products
Browse Products