Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Stacje radiowe

Jogesh 18 Paź 2003 19:08
  • #1 18 Paź 2003 19:08
    Jogesh
    Poziom 28  

Na jakich czestotliwościach należy szukać polskich stacji radiowych {komercyjnych} będąc za daleko granicą? Chodzi mi o częstotliwości raczej średnie i krutkie, bo takie najdalej lecą.

• #2 18 Paź 2003 19:38
    cbshogun
    Poziom 15  

czesć jest to niemożliwe ponieważ nasze polskie stacje komercyjne ne nadają na falach krótkich tylko na ultrakrótkich(ukf) wiec wątpię czy coś z lokalnych stacji polskich złapiesz za granicą no chyba ze nedziesz blisko naszego kraju to wtedy ale tak to jest nierealne. jedyne stacje jakie nadają a ja się orientuję to są stacje: radio KS.RYDZYKA i radio bis to tylko te stacje słychac bynajmniej u mnie . wiecej nie .niestety u nas tak stacje nie nadają bo moż eto jest związane z kosztami a anteny na te czestotliwości są bardzo duzych rozmiarów wiec to też jest kosztowne i to moze byc powód dlaczego ich nie ma na tych pasmach. to tyle pozdrawiam przemek wrocław.jeśli mas zjakieś pytania to napisz cbshogun(malpa)tlen.pl

• #3 20 Paź 2003 10:25
    Jogesh
    Poziom 28  

To na jakich falach nadają te dwie stacje. Jezeli możesz, to podaj przyblizona częstotliwość, to poszukam.

• #4 20 Paź 2003 11:12
    Ptolek
    Poziom 36  

Te stacje nadają na różnych częstotliwościach, mają kilka nadjaników w całym kraju. Więc to zależy gdzie mieszkasz.
    Sam jestem zainteresowany spisem nadajników i ich częstotliwości z całej Polski.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty