Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Pomyśl na statyw do DRMELA

c++ 26 Maj 2007 09:58
  • #1 26 Maj 2007 09:58
    c++
    Poziom 22  

witam,
    ostatnio stałem zadowolnym posiadaczem DREMELKA. Chcac miec do niego statyw udalem sie do dealera Boscha. Za taki statyw chca ponad 300zl. Ma ktoś jakis pomysł jak taki statyw zrobic?? Nie musi byc to cos pieknego, chodzi mi o sm pomysl ten przekladni, dzwigienki. Myśle nad takim czyms, ze po prosty poprzez napcisniecie na dzwignie jakas rurka do ktorej jest przymocowany dremel bedzie sie opuszczac. Ma ktos jakis pomysl?? Chodzi mi o rysunki, jakies przejrzste objasnienia.
    Pozdrawiam,
    c++

• Pomocny post
    #2 26 Maj 2007 10:33
    Paweł007
    Poziom 22  

Witam.

Może daj jakieś wskazówki o jaki ci konkretnie chodzi mniej więcej. Bo mi sie na myśl nasunoł statyw że dremel wisi na nim tylko a dalej opisałeś coś więcej i niewime już co to ma być.

• #3 26 Maj 2007 13:15
    c++
    Poziom 22  

Dremel ma na przodzie specjalne miejsce gdzie nakreca sie te oprzyrzadowanie. W oryginale wlasnie tak mocuje sie dremela do statywu.
    Chodzi mi o to zeby dremelkiem mogl wiercic otwory. Ma byc to po prostu statyw do wiertarki, tylko z takim koncem gdzie mozna wkrecic dremela.
    Z tym ze nie wiem jak sie do tego zabrac.

tak to wyglada

• #4 26 Maj 2007 13:57
    Paweł007
    Poziom 22  

NO to bierz statyw od wiertarki i uchwyty takie jak np weźe się mocuje w samochodzie i będzie dobrze.

• #5 26 Maj 2007 14:03
    c++
    Poziom 22  

Paweł007 napisał:
    NO to bierz statyw od wiertarki i uchwyty takie jak np weźe się mocuje w samochodzie i będzie dobrze.

chodzi o to zeby zrobic cos samemu. Chodzilo mi o jakies pomysly jak dziala ten mechanizm

• #6 26 Maj 2007 19:44
    Paweł007
    Poziom 22  

Kurzcze ciężko tak wytłumaczyć jak to działą najlepiej jakbyś chociaż w necie pooglondał takie rzeczy albo gdzies w sklepie obadał co i jak. Tag z grubsza to masz płaskownik z ząbkami do tego koło zębate którym poruszasz dzięki dźwigni i tyle w sumie.

Pozdrawiam.

• #7 26 Maj 2007 21:25
    c++
    Poziom 22  

zrobilem statyw, nie wychodzilem do sklepu, za nic nie palcilem wszystkie czesci sa z szuflady. Ponizej fotki:

Tak dziala podswietlnie, we wtorek zmienie diode na biala :D

P.S. jutro beda lepszej jakosci, bo dzis mi jakos reka drzy, a dostepu do cyfrowki chwilowo nie mam :D

• #8 26 Maj 2007 21:32
    dowodca_armii
    Poziom 30  

Widze ze jednka udalo ci sie zbudowac statyw. Z tego co widze to do tego pionowego kawalka drewna przykreciles plaskownik a do 2 konca plaskownika Dremla i to caly bajer ?

• #9 26 Maj 2007 21:38
    c++
    Poziom 22  

dowodca_armii napisał:
    Widze ze jednka udalo ci sie zbudowac statyw. Z tego co widze to do tego pionowego kawalka drewna przykreciles plaskownik a do 2 konca plaskownika Dremla i to caly bajer ?

1, to nie dreml, tylko dremel
    2, brawo za dobry wzrok, tak zrobilem jak napisalem, jesli nie pasuje to nie patrz
    3, tak to taki bajer

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty