Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pomyśl na statyw do DRMELA

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Projektowanie Układów Elektronicznych -> Pomyśl na statyw do DRMELA
Autor
Wiadomość
c++
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Olsztyn

Post#1 Post autora tematu 26 Maj 2007 09:58   

witam,
ostatnio stałem zadowolnym posiadaczem DREMELKA. Chcac miec do niego statyw udalem sie do dealera Boscha. Za taki statyw chca ponad 300zl. Ma ktoś jakis pomysł jak taki statyw zrobic?? Nie musi byc to cos pieknego, chodzi mi o sm pomysl ten przekladni, dzwigienki. Myśle nad takim czyms, ze po prosty poprzez napcisniecie na dzwignie jakas rurka do ktorej jest przymocowany dremel bedzie sie opuszczac. Ma ktos jakis pomysl?? Chodzi mi o rysunki, jakies przejrzste objasnienia.
Pozdrawiam,
c++
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Maj 2007 09:58   

Powrót do góry

Paweł007
Poziom 19
Poziom 19

Post#2 26 Maj 2007 10:33pomocny post - solucja   

Re: Pomyśl na statyw do DRMELA

Witam.

Może daj jakieś wskazówki o jaki ci konkretnie chodzi mniej więcej. Bo mi sie na myśl nasunoł statyw że dremel wisi na nim tylko a dalej opisałeś coś więcej i niewime już co to ma być.
Powrót do góry

c++
Poziom 19
Poziom 19

Post#3 Post autora tematu 26 Maj 2007 13:15   

Dremel ma na przodzie specjalne miejsce gdzie nakreca sie te oprzyrzadowanie. W oryginale wlasnie tak mocuje sie dremela do statywu.
Chodzi mi o to zeby dremelkiem mogl wiercic otwory. Ma byc to po prostu statyw do wiertarki, tylko z takim koncem gdzie mozna wkrecic dremela.
Z tym ze nie wiem jak sie do tego zabrac.

tak to wyglada

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Maj 2007 13:15   

Powrót do góry

Paweł007
Poziom 19
Poziom 19

Post#4 26 Maj 2007 13:57   

NO to bierz statyw od wiertarki i uchwyty takie jak np weźe się mocuje w samochodzie i będzie dobrze.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Maj 2007 13:57   

Powrót do góry

c++
Poziom 19
Poziom 19

Post#5 Post autora tematu 26 Maj 2007 14:03   

Paweł007 napisał:
NO to bierz statyw od wiertarki i uchwyty takie jak np weźe się mocuje w samochodzie i będzie dobrze.

chodzi o to zeby zrobic cos samemu. Chodzilo mi o jakies pomysly jak dziala ten mechanizm
Powrót do góry

Paweł007
Poziom 19
Poziom 19

Post#6 26 Maj 2007 19:44   

Kurzcze ciężko tak wytłumaczyć jak to działą najlepiej jakbyś chociaż w necie pooglondał takie rzeczy albo gdzies w sklepie obadał co i jak. Tag z grubsza to masz płaskownik z ząbkami do tego koło zębate którym poruszasz dzięki dźwigni i tyle w sumie.

Pozdrawiam.
Powrót do góry

c++
Poziom 19
Poziom 19

Post#7 Post autora tematu 26 Maj 2007 21:25   

Re: Pomyśl na statyw do DREMELA

zrobilem statyw, nie wychodzilem do sklepu, za nic nie palcilem wszystkie czesci sa z szuflady. Ponizej fotki:

Tak dziala podswietlnie, we wtorek zmienie diode na biala :D

P.S. jutro beda lepszej jakosci, bo dzis mi jakos reka drzy, a dostepu do cyfrowki chwilowo nie mam :D
Powrót do góry

dowodca_armii
Poziom 22
Poziom 22

Post#8 26 Maj 2007 21:32   

Widze ze jednka udalo ci sie zbudowac statyw. Z tego co widze to do tego pionowego kawalka drewna przykreciles plaskownik a do 2 konca plaskownika Dremla i to caly bajer ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Maj 2007 21:32   

Powrót do góry

c++
Poziom 19
Poziom 19

Post#9 Post autora tematu 26 Maj 2007 21:38   

Re: Pomyśl na statyw do DREMELA

dowodca_armii napisał:
Widze ze jednka udalo ci sie zbudowac statyw. Z tego co widze to do tego pionowego kawalka drewna przykreciles plaskownik a do 2 konca plaskownika Dremla i to caly bajer ?

1, to nie dreml, tylko dremel
2, brawo za dobry wzrok, tak zrobilem jak napisalem, jesli nie pasuje to nie patrz
3, tak to taki bajer
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Projektowanie Układów Elektronicznych -> Pomyśl na statyw do DRMELA
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.087 seconds

elektroda.pl temat RSS