Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Blokada numeru

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Blokada numeru
Autor
Wiadomość
csdark
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Siedlce

Post#1 Post autora tematu 27 Maj 2007 19:39   

Blokada numeru

Witam,
Mam pytanie odnośnie blokady numeru przychodzącego, chodzi o to że nie chcę aby pewien numer do mnie mogł sie dodzwonic. Powiedzmy ktos wybiera moj numer telefonu a otrzymuje informacje ze abonent jest niedostepny badz niema takiego numeru to samo tyczy sie smsów, czy wogole jest cos takiego mozliwe? Telefon mam w sieci Plus GSM a konkretniej MixPlus
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Maj 2007 19:39   

Powrót do góry

newchief
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Chrzanów

Post#2 27 Maj 2007 19:43   

Re: Blokada numeru

Z tego co wiem zaden operator nie oferuje takowej usługi, ale niektore telefony maja funkcje "Grup" i mozesz zablokowac nr dzowniacego ktory NIE znajduje sie w grupie. Czyli Tworzysz grupe dodajesz do niej wszystkich oprcz tego jednego nr i po sprawie. Napewno SE ma taka opcje - sam z niej korzystałem bo moja eks była bardzo nachalna;p
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Maj 2007 19:43   

Powrót do góry

csdark
Poziom 13
Poziom 13

Post#3 Post autora tematu 27 Maj 2007 19:46   

Ale dzwoniacy bedzie miał normalny sygnał w słuchawce ? Tylko u mnie nie bedzie dzwoniło? Na takiej zasadzie to działa ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Maj 2007 19:46   

Powrót do góry

newchief
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Chrzanów

Post#4 27 Maj 2007 19:48pomocny post - solucja   

Z tego co pamietam bedzie mial "Zajete", z smsami nie pamietam jak jest chyba poprostu nie dochodzily. :)
Powrót do góry

csdark
Poziom 13
Poziom 13

Post#5 Post autora tematu 27 Maj 2007 20:01   

O i własnie o to mi chodzi :) Dzięki wielkie

Dodano po 11 [minuty]:

A jeszcze jedno pytanie, skoro mam utworzoną grupe oprócz tego jednego numeru, to inne numery nie bedące w tej grupie też będą miały sygnał zajety, czyli efekt nie bedzie taki jak bym chciał, byc może sie myle wiec jeśli mozesz mi to precyzyjniej wytłumaczyć będe bardzo wdzięczny.
Powrót do góry

arturbajerski
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Kujawsko Pomorskie PL

Post#6 28 Maj 2007 09:46   

witam uzywalem kiedys takiej blokady dokladnie masz grupe i dany numer numery w tej grupie sa zablokowane niewszystkie telefony maja taka fukcje blokady nr.roznie tez bywa osoba dzwoniaca do ciebie ma nr zajety bodz odrazu rozlacza nie mozna sie dodzwonic tak to umnie bywalo:|
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Blokada numeru
Strona 1 z 1