Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak wymienić łożyska bebna w pralce Amica optimum 600

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Jak wymienić łożyska bebna w pralce Amica optimum 600
Autor
Wiadomość
161BD024
Poziom 11
Poziom 11

Post#1 Post autora tematu 01 Cze 2007 12:17   

Jak wymienić łożyska bebna w pralce Amica optimum 600

Tj. w temacie czy ktoś wie jak to wykonać typ łożysk i simeringu.\Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 01 Cze 2007 12:17   

Powrót do góry

maciejka31
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: wrocław

Post#2 01 Cze 2007 14:41   

Re: Jak wymienić łożyska bebna w pralce Amica optimum 600

Nie spotkałem sie z taka pralką ale jak zbiornik jest metalowy to albo jest krzyżak albo cała tarcza z łożyskami jeżeli jest krzyżak to przykręcony jest śrubami do zbiornika jeżeli jest tarcza to połączona jest ze zbiornikiem obejmom w przypadku zbiornika plastikowego sprawa jest bardziej skąplikowana bo trzeba go wydobyć z obudowy co do łożysk to prawdopodobnie będą to łożyska 6205 i 6204 simering nie wiem jaki jest
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 01 Cze 2007 14:41   

Powrót do góry

wiechug
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: kołobrzeg

Post#3 18 Sty 2011 07:41   

Re: Jak wymienić łożyska bebna w pralce Amica optimum 600

Kolego 161BD024 wymieniałem łozyska w Amica Optimum 800, myślę, że to bardzo podobny model jezeli chodzi o budowę wewnetrzną, wieczorkiem, wrzucę opis jak to robiłem i postaram się dołączyć parę fotek, zeby było wiadomo, czy to samo robić :D
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Jak wymienić łożyska bebna w pralce Amica optimum 600
Strona 1 z 1