X
  • #1 02 Jun 2007 20:30
    Lukashh
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Mam dużo plików i jestem pewien ze niektore sie powtarzają , np maja tą samą nazwe i "wagę" więc chciałbym taki program by po przeszukaniu dysków wskazał mi, ktore pliki są zduplikowane.

Znacie jakies dobre programy tego typu ?

Już znalazłem program Clone Master :) ale nie kasuje topicu moze komus sie przyda, jesli znacie inne programy tez wpiszcie ich nazwy.
  • #2 02 Jun 2007 20:42
    jacekowski
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    total commander cos takiego potrafi
  • #3 02 Jun 2007 23:02
    mall_pall
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    osobiście używam CCleaner - polecam
  • #4 03 Jun 2007 00:13
    badboy84
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    mall_pall wrote:

ten program ma akurat troche inne działanie ...
    "Popularny, bezpłatny program służący głównie do ochrony prywatności. CCleaner (Crap Cleaner) umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych... CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze."

ja również polecam do tych zadań program Clone Master
  • #5 03 Jun 2007 00:18
    mall_pall
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    badboy84 wrote:
    mall_pall wrote:

ten program ma akurat troche inne działanie ...
    "

ja również polecam do tych zadań program Clone Master

ale zgodnie z Tematem w pewien sposób "robi porządek"
    pozdr
  Search 4 million + Products
Browse Products