X

Spam na poczcie. Jak to zablokować?

Richter 12 Jun 2007 06:45
  • #1 12 Jun 2007 06:45
    Richter
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    witam posiadam konto email na neostrada.pl i nigdy ze spamem nie mialem problemu natomiast teraz tragedia same zagraniczne erotyki mi przychodza na poczte jak to usunac zebym tego nie mial bo codziennie to przychodzi moze jakos ip zablokowac nadawcy ?pomozecie?z gory dzieki za pomoc
  • #2 12 Jun 2007 08:19
    aminko
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Ja proponuje zadzwonić na Błękitną linię TP :)
  • #3 12 Jun 2007 09:12
    dr.master
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    a przypomnij sobie gdzie się ostatnio rejestrowałeś, może sam (nie)świadomie się zgodziłeś na przesyłanie reklam
  • #4 12 Jun 2007 09:21
    badboy84
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    Walka z wiatrakami :( ,tel do TP też raczej nic nie da, może pomóc program pocztowy z filtrem antyspamowym, wystarczy dodać końcówki adresów z których najczęściej przychodzi spam (np com), jeżeli masz kogoś kto ma adres np na gmail.com to dodajesz adres do wyjątków albo zmiana poczty np na gmail, 0 spamu ;). Problem jest w tym że tepsa nie stosuje żadnych filtrów i dostaje sie na poczte wszystko jak leci, już nawet wp czy inne darmowe są filtrowane.
  • #5 12 Jun 2007 09:23
    dr.master
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    tu musze potwierdzić wypowiedz kolegi.
    Gmail, 0 spamu, tzn spam nawet jak przyjdzie to odrazu idzie do folderu spam i nie ma problemu:D
  • #6 12 Jun 2007 11:29
    gallus [pl]
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    O ile to możliwe z pocztą neo to przekieruj ją sobie na konto gmail i masz spam z głowy, ja przekierowałem swoją starą pocztę z @o2.pl na g maila i ma już od ponad roku spokój z syfem przychodzącym na o2.pl
  • #7 12 Jun 2007 17:16
    Richter
    Level 31  
    Topic author Helpful post? (0)
    hmm ale na gmail mam mozliwosc utworzenia tylko nowego konta a ja chce swoj mail tam miec to co musze zrobic tam ?
  Search 4 million + Products
Browse Products