Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 16 Cze 2007 10:05
    fredpostrach
    Poziom 27  

(z braku działu tutaj wpisuje temat )

nawigacja satelitarna GPS firmy "ay to be" zdaje sie ze model to ATB083
    z karta pamięci DACH 512Mb/50X nieposiada Mapy Polski czy ktoś wgrywał juz cos takiego ????? czy wystarczy zaprogramować samą karte ?
    sprzet kompletny posiada oprogramowanie i kabel USB

• #3 16 Cze 2007 18:25
    fredpostrach
    Poziom 27  

czy to jest do kazdego sprzętu ? i oprogramowanie musze z netu zassac ?

Dodano po 13 [minuty]:

mam duze watpliwości czy to jest kompatybilne z sprzetem ktory chce zaprogramować . na stronie automapa wymagane sa rejestracje ?
    GPS jest z niemiec i na karcie wgrane sa niemcy i austria jak dograc Polske lub cała europe ?

• #4 17 Cze 2007 01:02
    kowalwalcz
    Poziom 16  

po co dajesz mu instrukcje wgrywania auto mapy 4.o jesli nie ma witaminki do tego poza tym ta mapa przeklamuje, znajdz na torrentach wersje 3.9.7 pieknie chodzi !!!

• #5 17 Cze 2007 13:01
    andrzejelektryk
    Poziom 19  

kolego kowalwalcz dałem mu przykaład wgrania mapy 4 bo nie wiedziałam jaką ma a ty nie powinienś krytykować tylko pomagać jak można wgrać mapę a domyślam się że wiesz o jaką mapę koledze chodziło chyba że zależy ci na pisaniu postów nic nie wnoszących i na punktach

• #6 17 Cze 2007 13:53
    kowalwalcz
    Poziom 16  

andrzejelektryk napisał:
    kolego kowalwalcz dałem mu przykaład wgrania mapy 4 bo nie wiedziałam jaką ma a ty nie powinienś krytykować tylko pomagać jak można wgrać mapę a domyślam się że wiesz o jaką mapę koledze chodziło chyba że zależy ci na pisaniu postów nic nie wnoszących i na punktach

nie irytuj sie nie o to chodzi abysmy sobie docinali, jestem tutaj sporadycznie i nabijanie punktow nie wchodzi w gre. ponadto mape 4.0 wgrywa sie inaczej niz 3.9.7
    co moze znaczaco zmylic czlowieka

a jesli w jakis sposob Cie urazilem to przepraszam nie bylo to moim zamiarem, niektore sprawy sa dla mnie oczywiste bo juz je przerobilem ale innych nie znam calkowicie i sie caly czas ucze
    szacunek dla Ciebie
    trzymaj sie

• #7 17 Cze 2007 14:22
    andrzejelektryk
    Poziom 19  

ok kolego wszystko w porządku ja też przepraszam może kolega fredpostrach nam napisz jaką posiada mapę

• #8 18 Cze 2007 10:35
    fredpostrach
    Poziom 27  

jak mam to stwierdzic jaka posiadam mape ??

• #9 18 Cze 2007 14:13
    marmat
    Poziom 20  

Daj info co to za sprzęt jest PDA , PNA .... ,jaki system operacyjny to ma
    Windows Mobile , Windows CE bo tylko na takich postawisz Automape ,TomTom_a i inne .

• #10 20 Cze 2007 11:31
    fredpostrach
    Poziom 27  

chwilowo klient zabrał sprzet jak sie pojawi napisze co jest za system.

• #12 21 Cze 2007 22:58
    paweld1981
    Poziom 9  

wszystkie dane na temat tego GPS są na www.aytobe.pl extra by bylo jeśli ktoś by mogl puścic na torrenty buckup dvd do tego sprzetu, rozwiazałoby to wszystkie problemy POZDRAWIAM

• #13 22 Cze 2007 23:37
    Pinecha
    Poziom 13  

Witam
    Nabyłem nawigację MIO C520
    Preoszę o inf o tym sprzęcie.
    Co można do niej nowego wgrać . Jak zmieniamy mapę .
    Prosze o uwagi eksploatacyjne
    Pozdrawiam

• #14 23 Cze 2007 02:27
    SlaweK
    Poziom 43  

A co takie MIO ma wspólnego z radiem samochodowym ? Przecież to palmtop. Skoro kupiłeś to przeczytaj instrukcję obsługi.

SławeK

• #15 25 Cze 2007 18:31
    jezioranin
    Poziom 1  

ma ktoś mape do nawigacji sony nv-u51

• #16 26 Cze 2007 21:20
    fredpostrach
    Poziom 27  

(troche zbacza z tematu )
    moj problem nierozwiazany nadal .
    obecny system w nawigacji to Win CE NET 4.2 Core.
    zakupiona karta 2Mb , bo
    karta SD 512 MB w zwstawie /2 GB dla wersji z mapami całej Europy/

• #17 15 Lip 2007 11:24
    fredpostrach
    Poziom 27  

no niestety nic do tego ustrojstwa niemozna dostac temat nic sie nie rozwiazał.

• #18 02 Gru 2007 18:20
    nordsat
    Poziom 2  

Istnieje sposób na instalację 2GB karty mSD w NV-U51 jesli poszukasz w sieci na pewno go znajdziesz .Sradziłem działa , jest tylko mały problem ; z mapami navigona z całą europą ( 1.87 GB) soniak strasznie muli ; ale działa

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty