X

Nawigacja Medion MDPNA 500T mapy polski

marianss_886 24 Jun 2007 12:24
  • #1 24 Jun 2007 12:24
    marianss_886
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich mam pytanie jaki program do tego sprzetu do nawigacji jest najlepszy no bo w nim jest system win CE 4.2 i program Medion GoPal navigator ale po niemiecku i na dodatek bez mapy polski, probowalem wgrac tomtom ale nie dziala, czy mogl by mi ktos napisac gdzie moze mapy do tego programu znalezc albo jakis lepszy programik, no i czy mozna by do tego sprzetu wgrac windows mobile 2005 ?????, win CE odblokowalem ale wiekszosc aplikacji jest na windows mobile
  • #2 28 Jun 2007 12:27
    marianss_886
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (0)
    Witam czy wie ktos jak to urzadzenie postawic na nogi weszlem w menu serwisowe i jest tam cos takiego:
    0=WINCE by USB
    1=WINCE by SD/MMC
    2=WINCE by USB (Quickly)
    3=Exit
    i teraz pytanie z kad mam sciagnac firmware do tego urzadzenia bo szukalem calutka noc wczoraj i nic nie moge znalezc tzn. znalazlem rom do mediona ale 150t czy jakos tak no i przez karte chcialem wgrac to prosi o plik winceimg.cks to jest plik z info o rozmiarze i sumie kontrolnej no to znalazlem cos takiego razem z plikiem winceimg.bin ale po uruchomieniu na wyswietlaczu jest napis:
    MountDisk SUCCESS!
    Open CEimage ........ i nic pozatym czekam juz tak godzine i nic sie nie dzieje wie ktos jak to na nogi ppostawic??????????????
  • #3 16 Sep 2007 10:01
    marianss_886
    Level 10  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Troche pozno ale zawsze moze sie komus przyda.
    Znalazlem rozwiazanie z ta nawigacja jak i podobnymi PNA150 az do PNA510
    wszystko jest tutaj,oczywiscie trzeba sie zarejestrowac ale trwa to chwilke:
    http://www.gopal-navigator.de/dload.php?action=category&cat_id=6

najlepiej po rejestracji wkleic ten link wyzej w przegladarke i wejdziemy odrazu w download
    dla tych co nie za dobrze znaja niemiecki opisuje:
    Ściagamy flash rom i rozpakowujemy dwa pliki *.bin *.CKS na karte pamieci
    (tu maly problemik bo najlepiej jest miec karte 64 mega i sformatowana koniecznie na FAT16,na wiekszych kartach niz 64MB nie chcialo sie zaktualizowac albo byl blad!!!)
    na WYLACZONEJ!! navigacji trzymamy przycisk navigacji i włączamy urzadzenie wejdzie w tryb serwisowy wybiertamy update przez karte pamieci
    i jak wyzej opisalem zacznie sie aktualizacja wczesniej nie do tego sprzetu znalazlem flashrom dlatego wszystko stalo w miejscu.
    Mam nadzieje ze sie opis komus przyda.
  • #4 17 Sep 2007 09:15
    marmat
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Da się do tego wgrać Automapę , TomTom-a, Autopilota trzeba tylko odblokować WinCE 4.2 i dograć trochę bibliotek *.dll bo jest to okrojona wersja Win CE . "How to" masz na PDA forum dokładnie opisane , jest tylko mały problem po całkowitym rozładowaniu baterri masz HR i trzeba wszystko instalować ponownie .
  • #5 14 Nov 2007 18:10
    gewat
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Dzięki ale nie rozwiązuje to problemu ja chcę używać AM lub TT i do tego wystarczy wgrać do katalogu z Windowsem odpowiednie pliki dll tylko jakie? tego nikt nie wie.
  • #6 17 Mar 2008 11:00
    shel82
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Witam, podłącze sie do tematu, wgrałem nowy soft do mojego mediona PNA150 i teraz jest toalnie martwy, tzn. nie uruchamia sie, nie ma białego ekranu, i nie mogę wejść w tryb serwisowy, co wcześniej się udawalo nawet jak wgrałem skopany rom od innego ??
    może ktoś coś podpowie?
  • #7 29 Jul 2008 15:20
    zibijackas
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Ja mam też mdpna 150 i nie narzekam wszystko chodzi jak należy mam w nim kilka map np: AutoMapa 5, MioMap 3.2 i 3.3, igo8, destinator i jeszcze parę innych
  • #8 30 Jul 2008 06:07
    shel82
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    zibijackas wrote:
    Ja mam też mdpna 150 i nie narzekam wszystko chodzi jak należy mam w nim kilka map np: AutoMapa 5, MioMap 3.2 i 3.3, igo8, destinator i jeszcze parę innych

Poszła ci AutoMapa5?? jak?
  • #9 30 Jul 2008 19:34
    zibijackas
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Mam gotowca odpalam z urządzenia
  • #10 31 Jul 2008 02:51
    mb3
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Nawet się nie chwal. Na tym forum piractwo nie spotyka się z aprobatą!
  • #11 12 May 2010 10:44
    rastafaragoth
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    A czy do PNA 210T tez pasuje? bo sciagnalem to i nie mogę zainstalować tego, Jak to zrobic? pozdrawiam
  • #12 12 May 2010 10:59
    Pontikos
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Firmware (jesli o to pytasz, bo piszac TEGO mozesz miec na mysli COKOLWIEK, a moja wrozka ktora wrozy z kapsli od piwa ma akurat wolne) jest zawsze dedykowane do jednego i tylko jednego modelu urzadzenia.

Jesli chodzi o Automape, chodzi na pewno wersja 553, z 620 moze byc problem - sciagnij oficjalne demo ze strony producenta i po prostu sprawdz!
  Search 4 million + Products
Browse Products