Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Szukam programu do faksowania w sieci

jaceli 26 Paź 2003 22:15
  • #1 26 Paź 2003 22:15
    jaceli
    Poziom 11  

Witam!Szukam programu do faksowania sieciowego,ktory poza wysylaniem i odbieraniem faskow powinien miec rozbudowane opcje operacji na dokumentach.Folder z faksami powinien byc widoczny z kazdego stanowiska sieciowego a takze musi byc info czy ktos z sieci faks przeczytał, czy odpowiedzial,kiedy to zrobil itd.. Moze macie jakies pomysly?Pozdrawiam!

• #2 31 Paź 2003 21:43
    maliniak86
    Poziom 16  

Chodzi tobie o faksowanie przez internet??? bo jeśli tak to chyba takiego czegoś niema.Do faksowania dobry jest program Cheynne Bitware.

• #3 31 Paź 2003 21:55
    Sir_Yaro
    Poziom 17  

W mojej starej firmie pracowal prg FaxMaker ale jego koszt jasno mowi, ze nie jest dla pojedynczego usera tylko dla firm... Fax wyslany z jednej z koncowek klienckich szedl przez przez lan na serwer FaxMaker'a (mieszczacy sie 10km od siedziby firmy), a z tamtad zostawal wyslany poprzez (CHYBA) modem w swiat.

• #4 25 Lip 2005 09:57
    beata23
    Poziom 11  

czy kazdy modem moze pracowac jako faks?

• #5 25 Lip 2005 10:37
    arnoldk_20
    Poziom 35  

maliniak86 napisał:
    Chodzi tobie o faksowanie przez internet??? bo jeśli tak to chyba takiego czegoś niema.Do faksowania dobry jest program Cheynne Bitware.

Mylisz się są serwery na które można wysłać list w postaci poczty email a on dalej jest wysyłany jako faks
    beata23 napisał:
    czy kazdy modem moze pracowac jako faks?

Nie każdy tylko Faxmodem może pracować jako faks i jako modem.

• #6 25 Lip 2005 12:31
    beata23
    Poziom 11  

zaraz zaraz chyba sie nie rozumiemy , mam podpoiety modem zewnetrzny analogowy i powiedz mi dlaczego przy pomocy dobrego operogramowania nie możnaby wysylac plików na inny faks w sieci.
    modem wdwiania sie nie do sieci ale na inny faks.
    dalczego jest to niemozliwe.

ze z sieci internet oczywiscie ze jestto nie mozliwe. ni ema takich urzadzen ktore przetwarzaja plkii. w tym przypadku ramki na postac sygnalu zmodulowanego wykorzystujac standart v.90 np.
    bo po co.

• #7 25 Lip 2005 15:55
    montyP
    Poziom 12  

beata23 napisał:
    zaraz zaraz chyba się nie rozumiemy , mam podpoiety modem zewnetrzny analogowy i powiedz mi dlaczego przy pomocy dobrego operogramowania nie możnaby wysylac plików na inny faks w sieci.
    modem wdwiania się nie do sieci ale na inny faks.
    dalczego jest to niemozliwe.

mam nadzieję, że rozmawiamy o sieci telefonicznej jeśli tak to istotnie nie ma problemu praktycznie wszystkie nowe modemy mają możliwość wysyłania faksów, użyj np. jak kolega wspomniał Cheyene Bitware (może jest dołączone do modemu) i wybierz nr innego faksu
    beata23 napisał:
    ze z sieci internet oczywiscie ze jestto nie mozliwe. ni ema takich urzadzen ktore przetwarzaja plkii. w tym przypadku ramki na postac sygnalu zmodulowanego wykorzystujac standart v.90 np.
    bo po co.

są jednak firmy które udostępniają takie usługi, niestety nic za darmo :)

• #8 27 Lip 2005 09:00
    beata23
    Poziom 11  

faktycznie kiedys nawed byl na tym kompie moim taki program bitware che.. cos tam . miesciel sie na dyskiece lub na dwoch .
    dzieki za info.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty