Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SKP816h aparat systemowy

Wlosek 26 Cze 2007 18:55 927 5
  • #1 26 Cze 2007 18:55
    Wlosek
    Poziom 16  

Podczas połączenia z linią miejską potrzebuje wybrać flash + 7 , aparat systemowy samsunga nie ma przycisku flash. Czy można zaprogramować któryś z klawiszy dla takiej funkcji.

• #2 26 Cze 2007 21:40
    PiterAnia
    Spec od central telefonicznych

w programie 50 CO FLASH TIME masz regulację czasu flash na LM, a sam flash na linii wywołujesz na ap.systemowym poprzez ponowne naciśnięcie przycisku linii miejskiej.

• #3 28 Cze 2007 22:12
    Wlosek
    Poziom 16  

Flash działa , ale mam inny problem na lini 8 która jest zaprogramowana jako miejska mam podłączony interfejs telefon/domofon do którego nie jest faktycznie podłączona linia telefoniczna , interfejs symuluje linie tel. tylko jak ktoś dzwoni z domofonu. Po paru połączeniach z domofonem centrala przestaje reagować na sygnał dzwonienia z interfejsu , po jakimś czasie znowu działa prawidłowo . Prawdopodobnie podczas łączenia sie innych aparatów z pozostałymi liniami miejskimi jest wykrywana jako uszkodzona i jest blokowana , w tym przypadku jak ustawić linię 8 jako tylko wejściowa czy węzłowa ?

• #4 28 Cze 2007 22:20
    PiterAnia
    Spec od central telefonicznych

W programie #41 ustaw 00000001

• #5 28 Cze 2007 22:35
    Wlosek
    Poziom 16  

Mam instrukcje , ale jak będzie zachowywać centrala na lini typu węzłowa , i czy faktycznie linia gdy nie ma na niej sygnału jest blokowana.
    Pewnie że najlepiej byłoby uruchomić orginalny domofon ale karta rozszerzeń domofonu jest uszkodzona.

• #6 30 Cze 2007 13:40
    Wlosek
    Poziom 16  

Jak ktoś w przyszłości chce serwisować tą centralę (znajduje sie w Gdyni)
    to proszę namiary przesłać na pw , a ja przekażę je zainteresowanej osobie.

Na tą chwilę wszystko działa lacznie z domofonem(interfejs urmet 1332/30).

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme