Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Program do testowania klawiatury. Wirtualna klawiatura.

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Program do testowania klawiatury. Wirtualna klawiatura.
Autor
Wiadomość
Rychuu
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Piła

Post#1 Post autora tematu 07 Lip 2007 21:39   

Program do testowania klawiatury. Wirtualna klawiatura.

A mianowicie chodzi mi o program który utworzy na monitorze klawiaturę, a jeżeli przycisnę dany przycisk podświetli on się na monitorze. Szukałem wśród programów do nauki pisania ale niestety nie sprawdzę tam klawiszy takich jak F1,page down itp. A chodziło by mi o wszystkie przyciski jakie są dostępne w standardowej klawiaturze wraz z przyciskami numerycznymi.

Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Lip 2007 21:39   

Powrót do góry

krzychoocpp
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Miasto: Wrocław

Post#2 07 Lip 2007 23:31   

Re: Program do testowania klawiatury. Wirtualna klawiatura.

Witam, jeśli dobrze kojarzę, to kiedy naciskasz klawisze podświetlają się one na klawiaturze ekranowej.

Pozdrawiam, Krzysztof.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Lip 2007 23:31   

Powrót do góry

224106
Usunięty

Post#3 08 Lip 2007 00:01   

Z tego co mi wiadomo Windows 98 posiadal taki program, chodzilo o pomoc osoba niepelnosprawnym. Tylko nie rozumiem czy chodzi ci program ktory tylko ci pokaze taka klawiature czy tez nauczy Cie pisac bezwzrokowo jesli to drugie to program z Windowsa niewiele Ci pomoze.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Lip 2007 00:01   

Powrót do góry

Rychuu
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Piła

Post#4 Post autora tematu 08 Lip 2007 16:27   

Windows to XP. A klawiatura ekranowa ktota jest w windowsie nie pokazuje jaki przycisk jest aktualnie wcisniety. Nie chodzi mi o nauke pisania tylko mam kilka klawiatur co do ktorych chcialbym miec pewnosc ze sa w 100% sprawne. Tak wiec jeszcze raz, chodzi mi o program ktory pokaze mi na monitorze jaki przycisk aktualnie wciskam na normalnej klawiaturze, ale musi on pokazywac rowniez przyciski F1,F2, Home,Page Up itp A i klawiaturke numeryczna tez by mogl pokazywac .

Pozdrawiam
Powrót do góry

313846
Usunięty

Post#5 09 Lip 2007 21:14   

To może zainteresuj się keyloggerami. Wiem, że na ctrl, alt, shift reagują. Nie wiem czy na F1-12 też, ale możesz sprawdzić.
Powrót do góry

PiotrBukowski
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Poznań

Post#6 31 Sty 2008 12:13   

Program do testowania klawiatur znajdziesz tutaj http://www.passmark.com/products/keytest.htm

Pozdrawiam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Program do testowania klawiatury. Wirtualna klawiatura.
Strona 1 z 1