X

Program do testowania klawiatury. Wirtualna klawiatura.

07 Jul 2007 21:39 RYRychuu
  • #1 07 Jul 2007 21:39
    Rychuu
    Level 21  
    Helpful post? (-2)
    A mianowicie chodzi mi o program który utworzy na monitorze klawiaturę, a jeżeli przycisnę dany przycisk pod¶wietli on się na monitorze. Szukałem w¶ród programów do nauki pisania ale niestety nie sprawdzę tam klawiszy takich jak F1,page down itp. A chodziło by mi o wszystkie przyciski jakie s± dostępne w standardowej klawiaturze wraz z przyciskami numerycznymi.

Pozdrawiam
  • #2 07 Jul 2007 23:31
    krzychoocpp
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (-1)
    Witam, je¶li dobrze kojarzę, to kiedy naciskasz klawisze pod¶wietlaj± się one na klawiaturze ekranowej.

Pozdrawiam, Krzysztof.
  • #3 08 Jul 2007 00:01
    224106
    Removed  
    | Help:
    Helpful post? (0)
    Z tego co mi wiadomo Windows 98 posiadal taki program, chodzilo o pomoc osoba niepelnosprawnym. Tylko nie rozumiem czy chodzi ci program ktory tylko ci pokaze taka klawiature czy tez nauczy Cie pisac bezwzrokowo jesli to drugie to program z Windowsa niewiele Ci pomoze.
  • #4 08 Jul 2007 16:27
    Rychuu
    Level 21  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Windows to XP. A klawiatura ekranowa ktota jest w windowsie nie pokazuje jaki przycisk jest aktualnie wcisniety. Nie chodzi mi o nauke pisania tylko mam kilka klawiatur co do ktorych chcialbym miec pewnosc ze sa w 100% sprawne. Tak wiec jeszcze raz, chodzi mi o program ktory pokaze mi na monitorze jaki przycisk aktualnie wciskam na normalnej klawiaturze, ale musi on pokazywac rowniez przyciski F1,F2, Home,Page Up itp A i klawiaturke numeryczna tez by mogl pokazywac .

Pozdrawiam
  • #5 09 Jul 2007 21:14
    313846
    Removed  
    | Help:
    Helpful post? (0)
    To może zainteresuj się keyloggerami. Wiem, że na ctrl, alt, shift reaguj±. Nie wiem czy na F1-12 też, ale możesz sprawdzić.
  • #6 31 Jan 2008 11:13
    PiotrBukowski
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Program do testowania klawiatur znajdziesz tutaj http://www.passmark.com/products/keytest.htm

Pozdrawiam.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products