Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lodówka Amica Fresh Line

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Lodówka Amica Fresh Line
Autor
Wiadomość
polosz28
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: gdynia

Post#1 Post autora tematu 11 Lip 2007 09:38   

Lodówka Amica Fresh Line

Mam ta lodówke jakies 2,5 roku po pierwszym roku uzytkowania kiedy byla jeszcze na gwarancji mialem wymiane termostatu,Lodowka sie nie wylaczala a w chlodziarce na tylnej sciance byl szron.Nie mam pewnosci ale wydaje mi sie ze od momentu kiedy zauwazylem to ze ona nie dziala minol ok miesiac do momentu kiedy zadzwonilem do serwisu.Pytanie moje jest takie czy jezeli lodowka chodzila przez miesiac bez przerwy czy traci w jakis sposob freon? Teraz jest juz po gwarancji i znow jest podobnie tylko ze treraz lodowka sie nie wylacza ale i tez w gornej czesci nie mrozi a na tylnej sciance jest pelno wody a nie tak jak poprzednio szron.Zamrazarka chlodzi dobrze tylko z ta gora jest problem.Poza tym w lodowce slychac caly czas dzwiek taki jak by sie odszraniala.Pytanie moje jest czy da sie jeszcze ja naprawic a jezeli nie to jaka lodowke byscie polecili tylko nie taka co za 2 lata znow do wymiany.Moim bledem bylo to ze zachcialo mi sie nowej lodoki kiedy stara chodzila bardzo dobrze.Ale madry polak po szkodzie.Dzieki i pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lip 2007 09:38   

Powrót do góry

nares
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Jaworzno

Post#2 11 Lip 2007 10:14   

Re: Lodówka Amica Fresh Line

Ten temat był poruszany wielokrotnie - wpisz w "szukaj" temat i dowiesz się wszystkiego.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Lodówka Amica Fresh Line
Strona 1 z 1