Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Lodówka Amica Fresh Line

Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Household Beginners ->Lodówka Amica Fresh Line Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
polosz28
Level 10
Post rating: 1
polosz28
Level 10
Post#1 11 Jul 2007 09:38  Topic author   

Lodówka Amica Fresh Line

Mam ta lodówke jakies 2,5 roku po pierwszym roku uzytkowania kiedy byla jeszcze na gwarancji mialem wymiane termostatu,Lodowka sie nie wylaczala a w chlodziarce na tylnej sciance byl szron.Nie mam pewnosci ale wydaje mi sie ze od momentu kiedy zauwazylem to ze ona nie dziala minol ok miesiac do momentu kiedy zadzwonilem do serwisu.Pytanie moje jest takie czy jezeli lodowka chodzila przez miesiac bez przerwy czy traci w jakis sposob freon? Teraz jest juz po gwarancji i znow jest podobnie tylko ze treraz lodowka sie nie wylacza ale i tez w gornej czesci nie mrozi a na tylnej sciance jest pelno wody a nie tak jak poprzednio szron.Zamrazarka chlodzi dobrze tylko z ta gora jest problem.Poza tym w lodowce slychac caly czas dzwiek taki jak by sie odszraniala.Pytanie moje jest czy da sie jeszcze ja naprawic a jezeli nie to jaka lodowke byscie polecili tylko nie taka co za 2 lata znow do wymiany.Moim bledem bylo to ze zachcialo mi sie nowej lodoki kiedy stara chodzila bardzo dobrze.Ale madry polak po szkodzie.Dzieki i pozdrawiam.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
nares
Specjalista AGD
Helped: 1028
Post rating: 274
nares
Specjalista AGD
Post#2 11 Jul 2007 10:14    

Re: Lodówka Amica Fresh Line

Ten temat był poruszany wielokrotnie - wpisz w "szukaj" temat i dowiesz się wszystkiego.

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Household Beginners -> Lodówka Amica Fresh Line
Page 1 of 1

Similar topics to lodówka Amica Fresh Line

lodówka Amica fresh line + - Niemrożi (6)
Lodówka Amica ACZ3101P Fresh line plus - głośne szumy (5)
Amica fresh line + - Lodówka zaczyna działać jak się ją uderzy. (1)
Amica Fresh Line - Lodówka chłodzi tylko na trybie 7 cały czas nie wyłącza się (7)
Amica fresh line plus - Nie chłodzi (6)
Amica fresh line + bardzo dziwny huk i syk (1)
Amica Fresh Line - Ile czynnika przy maksymalnym obciążeniu? (4)
[Kupię] Szufladę na lód do lodówki Amica Fresh Line ACZ 3106 (2)
Amica Fresh Line + - Cały czas pracuje, dół mrozi a góra nie chłodzi 25st.C (2)
Lodówka Amica - Lodówka a rura od ciepłe wody i piony (1)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.041 seconds