X

Chrysler Voyager nie Pali

13 Jul 2007 19:38 ADAdrian113
  • #1 13 Jul 2007 19:38
    Adrian113
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam mam problem z moim autem o marce Chrysler Voyager z silnikiem o pojemności 3301,00ccm benzyna - gaz , 6cilindrowy a mianowicie nie chce mi odpalać wymieniłem niedawno świece kable są ok ale przy odpalaniu rozrusznik kręci ale nie ma iskry po prostu wszystko działa tylko niema iskry
    co może być tego powodem proszę o pomoc z góry dziękuje . Pisze już trzeci raz i już mnie krew zalewa bo pewnie ten temat też wrzucicie mi do kosza ludzie mówię wam co idzie za obserwować dla prostego człowieka z podwórka a nie jak dla mechanika gdybym wiedział o co chodzi to po jakiego h..... bym tu o tym pisał sam bym se naprawił a że nie wiem to sie pytam może ktoś miał ten sam problem i nie wymądrzajcie mi sie tutaj strasznie jak byście wszystkie rozumy pozjadali to po co jest to forum ja pierdziele takie forum .
  • #2 13 Jul 2007 19:43
    Removed
    Helpful post? (-1)
    Masz uszkodzony nadążnik odśrodkowy.
  • #3 13 Jul 2007 22:20
    Adrian113
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    Co to jest i gdzie mam tego szukać ??
  • #4 13 Jul 2007 22:30
    virus123456
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    swoje pytanie masz zadac na innym forum www.tajemnicevoyagerow.inten.pl

BORMAN
  • #5 13 Jul 2007 23:07
    Removed
    Helpful post? (0)
    Adrian113 wrote:
    Co to jest i gdzie mam tego szukać ??

W "Encyclopedia Britannica".
    Nie napisałes dosłownie nic-czy brak tylko iskry, czy tez nie słychac odgłosu (klikania ) wtryskiwaczy, czy wskazówka obrotomierza próbuje podskakiwać, ....
  • #6 14 Jul 2007 09:38
    milejow
    Level 42  
    Helpful post? (0)
    W pierwszym temacie pisalem ci abys sprawdzil zasilanie zespolu cewek(zielony kabel z czerwonym paskiem)To samo na wtryskach,potem sygnaly sterujace cewkami(pozostale3 kable)Sprawdz,czy wtryski dostaja sygnal otwarcia(kazdy ma kabel zielony z czerw.paskiem-to+,pozostale to impulsy masy)Led z oporem i do roboty
  • #7 14 Jul 2007 13:11
    Adrian113
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    a faktycznie po przekręceniu kluczyka pod maską słychać tak jakbym małą sprężarkę po kilki sekundach przestaje i tu kręci normalnie ale nie odpala a i sprawdzę jeszcze te kable
  Search 4 million + Products
Browse Products