Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Chrysler Voyager nie Pali

Adrian113 13 Lip 2007 19:38
  • #1 13 Lip 2007 19:38
    Adrian113
    Poziom 13  

Witam mam problem z moim autem o marce Chrysler Voyager z silnikiem o pojemności 3301,00ccm benzyna - gaz , 6cilindrowy a mianowicie nie chce mi odpalać wymieniłem niedawno świece kable są ok ale przy odpalaniu rozrusznik kręci ale nie ma iskry po prostu wszystko działa tylko niema iskry
    co może być tego powodem proszę o pomoc z góry dziękuje . Pisze już trzeci raz i już mnie krew zalewa bo pewnie ten temat też wrzucicie mi do kosza ludzie mówię wam co idzie za obserwować dla prostego człowieka z podwórka a nie jak dla mechanika gdybym wiedział o co chodzi to po jakiego h..... bym tu o tym pisał sam bym se naprawił a że nie wiem to sie pytam może ktoś miał ten sam problem i nie wymądrzajcie mi sie tutaj strasznie jak byście wszystkie rozumy pozjadali to po co jest to forum ja pierdziele takie forum .

• #2 13 Lip 2007 19:43
    Usunięty
  • #3 13 Lip 2007 22:20
    Adrian113
    Poziom 13  

Co to jest i gdzie mam tego szukać ??

• #5 13 Lip 2007 23:07
    Usunięty
  • #6 14 Lip 2007 09:38
    milejow
    Poziom 42  

W pierwszym temacie pisalem ci abys sprawdzil zasilanie zespolu cewek(zielony kabel z czerwonym paskiem)To samo na wtryskach,potem sygnaly sterujace cewkami(pozostale3 kable)Sprawdz,czy wtryski dostaja sygnal otwarcia(kazdy ma kabel zielony z czerw.paskiem-to+,pozostale to impulsy masy)Led z oporem i do roboty

• #7 14 Lip 2007 13:11
    Adrian113
    Poziom 13  

a faktycznie po przekręceniu kluczyka pod maską słychać tak jakbym małą sprężarkę po kilki sekundach przestaje i tu kręci normalnie ale nie odpala a i sprawdzę jeszcze te kable

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty