Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Chrysler Voyager nie Pali

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Chrysler Voyager nie Pali
Autor
Wiadomość
Adrian113
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Kielce

Post#1 Post autora tematu 13 Lip 2007 19:38   

Chrysler Voyager nie Pali

Witam mam problem z moim autem o marce Chrysler Voyager z silnikiem o pojemności 3301,00ccm benzyna - gaz , 6cilindrowy a mianowicie nie chce mi odpalać wymieniłem niedawno świece kable są ok ale przy odpalaniu rozrusznik kręci ale nie ma iskry po prostu wszystko działa tylko niema iskry
co może być tego powodem proszę o pomoc z góry dziękuje . Pisze już trzeci raz i już mnie krew zalewa bo pewnie ten temat też wrzucicie mi do kosza ludzie mówię wam co idzie za obserwować dla prostego człowieka z podwórka a nie jak dla mechanika gdybym wiedział o co chodzi to po jakiego h..... bym tu o tym pisał sam bym se naprawił a że nie wiem to sie pytam może ktoś miał ten sam problem i nie wymądrzajcie mi sie tutaj strasznie jak byście wszystkie rozumy pozjadali to po co jest to forum ja pierdziele takie forum .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2007 19:38   

Powrót do góry

Usunięty

Post#2 13 Lip 2007 19:43   

Re: Chrysler Voyager nie Pali

Masz uszkodzony nadążnik odśrodkowy.
Powrót do góry

Adrian113
Poziom 13
Poziom 13

Post#3 Post autora tematu 13 Lip 2007 22:20   

Co to jest i gdzie mam tego szukać ??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2007 22:20   

Powrót do góry

virus123456
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: wilno

Post#4 13 Lip 2007 22:30   

swoje pytanie masz zadac na innym forum www.tajemnicevoyagerow.inten.pl

BORMAN
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2007 22:30   

Powrót do góry

Usunięty

Post#5 13 Lip 2007 23:07   

Adrian113 napisał:
Co to jest i gdzie mam tego szukać ??

W "Encyclopedia Britannica".
Nie napisałes dosłownie nic-czy brak tylko iskry, czy tez nie słychac odgłosu (klikania ) wtryskiwaczy, czy wskazówka obrotomierza próbuje podskakiwać, ....
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lip 2007 23:07   

Powrót do góry

milejow
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Lublin

Post#6 14 Lip 2007 09:38   

W pierwszym temacie pisalem ci abys sprawdzil zasilanie zespolu cewek(zielony kabel z czerwonym paskiem)To samo na wtryskach,potem sygnaly sterujace cewkami(pozostale3 kable)Sprawdz,czy wtryski dostaja sygnal otwarcia(kazdy ma kabel zielony z czerw.paskiem-to+,pozostale to impulsy masy)Led z oporem i do roboty
Powrót do góry

Adrian113
Poziom 13
Poziom 13

Post#7 Post autora tematu 14 Lip 2007 13:11   

a faktycznie po przekręceniu kluczyka pod maską słychać tak jakbym małą sprężarkę po kilki sekundach przestaje i tu kręci normalnie ale nie odpala a i sprawdzę jeszcze te kable
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Chrysler Voyager nie Pali
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.069 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony