X

co to jest ACC w tym schemacie

Quatro7 15 Jul 2007 22:11
  • #1 15 Jul 2007 22:11
    Quatro7
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    co to jest ACC w tym schemacie

co to jest ACC w kułeczku :?:
    do niego należy ten brązowy kabel czy żółty (+) bo trochę to krzywo wyszło opisane...
  • #2 15 Jul 2007 22:22
    Luki12
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam jak dlamnie to jest brązowy acc to zasilanie, żółty jest jako plus do wyzwalania alarmu...
  • #3 15 Jul 2007 22:27
    Quatro7
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    ale co to niby zasila ??

+ do wyzwolenia alarmu tzn? nie mam alarmu :)
    a moze zółty to + jeśli mój zamek cent. jest sterowany + a pod pomarańczowy sie podpinam jeśli minusem :?:
  • Helpful post
    #4 15 Jul 2007 22:39
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Helpful post? (+1)
    Luki12 dajecie niezłe rady "może to a może tamto". Kolego Quatro7 ACC to + po włączeniu zapłonu najczęściej potrzebny w modułach domykania szyb do blokowania pracy urządzenia w trakcie pracy silnika i musi być podłączony, bo inaczej nie wystartuje domykanie szyb.
  • #5 24 Jul 2007 14:15
    djgrabo
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    na moje ACC to + od zaplonu, tzn gdy przekrecisz kluczyk pojawi sie tam napiecie i centralny zamek zamknie rygle, po wylaczeniu zaplony centralny zamek sam sie otworzy...
  • #6 24 Jul 2007 14:42
    renqien
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    NO BRAWOOO!!! Nie ma, jak mądrego posłuchać...
  • #7 24 Jul 2007 16:05
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Panie djgrabo! A co ma piernik do wiatraka?!? Jakbyś spojrzał na schemat z pierwszego postu, to zauważyłbyś, że mowa tu o MODULE DOMYKANIA SZYB nie o centralnym zamku. A wypowiadającego się w temacie lukiego: jeśli nie jesteś do końca pewien, to się nie wypowiadaj! Temat jest na tyle techniczny, że NIE MA TU MIEJSCA GDYBANIE I WYDAWANIE SIĘ!
  Search 4 million + Products
Browse Products