Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

budzet monitor by Mucha, z nudow

dolphin123 25 Lip 2007 23:11 3449 16
  • Witam.
    napisze krotko - robilem z nudow i chetnie sprzedam dla nowego projektu
    Przetworniki:
    gdwk-10-200-8-PJ
    HH150HQ prawie jak arn150:)
    Budowa:
    przod 2 warstwy, jedna wiorowka 18 druga na to wpadajaca mdf 25mm. podfrezy i scieta kopulka zachodzaca na niskosredniaka. skosy sciete recznie i calosc pomalowana na czarno polyskiem kilka warstw. Buda br z wiora objetosci 8,5litra. wszystko skrecone uszczelnione i wyszpachlowane na rowno. po wyszlifowaniu pomalowane na czarno polyskiem kilka warstw i na to lakierobejca i zabawa pedzlem.. nie ukrywam malych bubli bo sa jednak po przyjrzeniu sie i nie wplywa to na ogolny wizerunek. calosci brakuje teraz tylko polerki i srub czarnych. wszystko bedzie w tym tygodniu zrobione.
    odsluch
    odsluch bez wygrzanych glosnikow: mile zaskoczenie. calosc tworzy dobra przestrzen i stereofonie. srednich jest wiecej niz w arn150-03 i jest bardziej wyrazny za to ma troche mniej basu jednak jest mieciutki i nie brakuje go przy sluchaniu muzyki, litraz robi swoje. Ogolnie bardzo dobrze slucha sie na tym radia poczawszy od rmf fm do eski, sluchanie nie meczy.
    koszty:
    gdwk 60zl z przesylka
    HH150HQ 48zl z przesylka
    plyty 30zl
    terminale 6zl
    br 10zl
    lakierobejca 20zl
    farba czarna 20zl
    wytlumienie 10zl
    calosc wyszla niecale 200zl i bylo warto

jak czegos brakuje pytac:)

Fajne!
  • #2 25 Lip 2007 23:29
    Jareen
    Poziom 21  

O kurcze stary te skrzynki są śliczne! czemu takie przetworniki? tu pasuje kilka półek wyżej !! jestem pod wrażeniem, gratuluję !!

• #3 25 Lip 2007 23:29
    dolphin123
    Poziom 21  

na sprzedaz;)

• #4 26 Lip 2007 02:49
    czaroslaww
    Poziom 26  

Stary... takie skrzynki na allegro po 300 chodzily... wez rob i wystawiaj... powaga wykonanie - extra... przetworniki... jak dla mnie ble.. ale to z nudow wiec okej ;]

• #5 26 Lip 2007 11:55
    pan_membran
    Poziom 12  

Tyyyy... fajne skrzynki, ale jedno "ale".. nie dałes za pj 60 zł, a 35 z przesyłką bo je ode mnie kupywałes :)

• #6 26 Lip 2007 12:51
    dolphin123
    Poziom 21  

te od Ciebie dawno temu kupilem i dawno temu poszly dla sasiada do satelitek jak juz pisalem Ci na innym forum heh.. :) te sa nowe i po mimo tego tez jak wiekszosc pj klej slaby przy zaczepach..:/

• #7 26 Lip 2007 16:32
    pan_membran
    Poziom 12  

aaah :P no widzisz a sie martwiles ze to ja zepsulem :D:P

• #8 26 Lip 2007 23:47
    djdinitro
    Poziom 25  

ehhh tam lepsze robiłem,oklajałem naturalnym fornirem i polerowałem wiec efekt był przezawalisty ale bez lakierowania. wytłumienie to była masa taka jaka sie uzywa w limuzynach do wygłuszania plus maty sandwiczowe,terminale od michela,a głosniki i tak z du... ale zwrotka zawsze najwyzsza jakosc za same kondeny 20zł szt. te kolumny mi jakos przypominaja wyroby firmowe z lekkimi przerobkami.

• #9 27 Lip 2007 11:52
    dolphin123
    Poziom 21  

te djdinitro.. po co Ci bylo to pisac co robisz to naprawde nie wiem co chciales tu wniesc.. a to ze wszystkie akcesoria najwyzszej klasy a ja nie i glosniki do d to Ty chyba w takim razie spojrz sobie na tytul i tam taki wyrazny napis: budzet! bo dla mnie bez sensu ladowac akcesoria za wieksza kase jak i tak tego glosniki nie wykorzystaja ale Twoj problem=] a co Ty robisz mnie to rybka i zamiast pisac jaki fajny jestes lepiej pokaz te twoje kolumny i wtedy my je skomentujemy.. =]

• #10 27 Lip 2007 15:14
    m-Q
    Poziom 15  

Widzę pod mebelki obudowy robione :) Chwali się chwali. Baardzo ładne. Szkoda przetworników, ale w końcu budżetówka, więc OK. Ja bym jeszcze zapytał o jakiekolwiek obliczenia dotyczące budy, strojenie itp.

• #11 27 Lip 2007 18:04
    dolphin123
    Poziom 21  

buda i strojenie jak pod arna 150;)

• #12 30 Lip 2007 16:25
    dolphin123
    Poziom 21  

wiecej fotek;)

• #13 30 Lip 2007 17:14
    crazy_88
    Poziom 42  

Bardzo ładny projekt nie ma się do czego przyczepić gratuluje pomysłowości.

• #15 30 Lip 2007 22:52
    izbic
    Poziom 28  

Świetne monitory sam mam zamiar taki sklepać niedługo;)Podoba mi się pomysł ze skajem. Moja ocena 6/6. Pozdrawiam kolege z rodzimego miasta:P (Post wyżej)

• #16 31 Lip 2007 21:24
    dolphin123
    Poziom 21  

to nie skaj... =] farba czarny połysk...

• #17 31 Lip 2007 21:39
    izbic
    Poziom 28  

Faktycznie, ale ja ślepy jestem:P Ale na fotkach wygląda jak skaj dopiero teraz zauważyłem w opisie, że farba.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME