Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 28 Lip 2007 15:58
    kitor
    Poziom 34  

Tydzień temu ściągałem drivery do mojej karty (fx5600) ze strony nvidia, stawiałem system na "tymczasowym dysku". Drivery pobrałem ze strony Nvidia.com; ładnie się zainstalowały, były coprawda po angielsku (mi to nie przeszkadza). W Właściwości Ekran ->Ustawienia -> Zaawansowane pojawiła się zakładka nvidia, miałem możliwość wyboru czy chcę używać klasycznego widoku, czy Panelu Sterowania Nvidia.
    Teraz mam już właściwy dysk, postawiłem system, ściągnąłem stery (z tej samej strony) i sterowniki przywitały mnie ładnie po polsku, informując że wszystkie ustawienia zostały zgrupowane w owym panelu Nvidia. Wszystko byłoby OK dyby nie to że nie ma w nim 3/4 opcji które były dostępne w klasycznym widoku. Da się jakoś to g***o wyłączyć?

• #2 28 Lip 2007 16:35
    tomsyty

Poziom 26  

Hmm... Jeżeli panel sterowania dla nVidii jest taki sam dla innych kart (mam inną) to może:
    -jeżeli mówisz o oknie, w którym faktycznie nic nie ma :D czyli Panel sterowania NVIDIA (PPM na Pulpicie -> Panel sterowania NVIDIA albo PPM na ikonie w trayu, Panel sterowania NVIDIA) to masz tam Oglądaj -> Klasyczny NVIDIA Control Panel
    -okno, gdzie są wszystkie ustawienia, chyba najwygodniejsze bo jest wszystko na raz: PPM na ikonie w trayu, Desktop Manager nView -> Właściwości nView

• #3 28 Lip 2007 16:39
    kitor
    Poziom 34  

Kurde, chyba w ciągu tego tygodznia wyszły nowe stery dla 5600 bo nie mam tego Oglądaj -> klasyczny (...)

a walić to, ściągam starsze drivery

• #4 28 Lip 2007 18:49
    tronic1
    Spec od komputerów

Przecież możesz przełączyć do klasycznego widoku.

• #5 28 Lip 2007 20:50
    kitor
    Poziom 34  

Właśnie w tym kłopot, że w najnowszych sterach najwyraźniej wywalono widok klasyczny. Zainstalowałem starsze (dziewięćdziesiątparę, nie siedzę przy tamtym kompie więc dokładnie nie podam) i od razu pojawiła się opcja widoku klasycznego

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty