Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Panel sterowania nvidia - jak wyłączyć to ustrojstwo?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Panel sterowania nvidia - jak wyłączyć to ustrojstwo?
Autor
Wiadomość
kitor
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Wieluń

Post#1 Post autora tematu 28 Lip 2007 15:58   

Panel sterowania nvidia - jak wyłączyć to ustrojstwo?

Tydzień temu ściągałem drivery do mojej karty (fx5600) ze strony nvidia, stawiałem system na "tymczasowym dysku". Drivery pobrałem ze strony Nvidia.com; ładnie się zainstalowały, były coprawda po angielsku (mi to nie przeszkadza). W Właściwości Ekran ->Ustawienia -> Zaawansowane pojawiła się zakładka nvidia, miałem możliwość wyboru czy chcę używać klasycznego widoku, czy Panelu Sterowania Nvidia.
Teraz mam już właściwy dysk, postawiłem system, ściągnąłem stery (z tej samej strony) i sterowniki przywitały mnie ładnie po polsku, informując że wszystkie ustawienia zostały zgrupowane w owym panelu Nvidia. Wszystko byłoby OK dyby nie to że nie ma w nim 3/4 opcji które były dostępne w klasycznym widoku. Da się jakoś to g***o wyłączyć?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Lip 2007 15:58   

Powrót do góry

tomsyty
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Lubin

Post#2 28 Lip 2007 16:35   

Re: Panel sterowania nvidia - jak wyłączyć to ustrojstwo?

Hmm... Jeżeli panel sterowania dla nVidii jest taki sam dla innych kart (mam inną) to może:
-jeżeli mówisz o oknie, w którym faktycznie nic nie ma :D czyli Panel sterowania NVIDIA (PPM na Pulpicie -> Panel sterowania NVIDIA albo PPM na ikonie w trayu, Panel sterowania NVIDIA) to masz tam Oglądaj -> Klasyczny NVIDIA Control Panel
-okno, gdzie są wszystkie ustawienia, chyba najwygodniejsze bo jest wszystko na raz: PPM na ikonie w trayu, Desktop Manager nView -> Właściwości nView
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Lip 2007 16:35   

Powrót do góry

kitor
Poziom 23
Poziom 23

Post#3 Post autora tematu 28 Lip 2007 16:39   

Kurde, chyba w ciągu tego tygodznia wyszły nowe stery dla 5600 bo nie mam tego Oglądaj -> klasyczny (...)

a walić to, ściągam starsze drivery
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Lip 2007 16:39   

Powrót do góry

tronic1
Spec od komputerów
Spec od komputerów

Miasto: Police, Alesund-Norwegia

Post#4 28 Lip 2007 18:49   

Przecież możesz przełączyć do klasycznego widoku.
Powrót do góry

kitor
Poziom 23
Poziom 23

Post#5 Post autora tematu 28 Lip 2007 20:50   

Właśnie w tym kłopot, że w najnowszych sterach najwyraźniej wywalono widok klasyczny. Zainstalowałem starsze (dziewięćdziesiątparę, nie siedzę przy tamtym kompie więc dokładnie nie podam) i od razu pojawiła się opcja widoku klasycznego
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Panel sterowania nvidia - jak wyłączyć to ustrojstwo?
Strona 1 z 1