Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Outlook Express - przenoszenie danych (maili i adresów)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Outlook Express - przenoszenie danych (maili i adresów)
Autor
Wiadomość
klomarcin
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Katowice

Post#1 Post autora tematu 06 Sie 2007 15:49   

Outlook Express - przenoszenie danych (maili i adresów)

W moim komputerze stanął system. Całą partycje zarchiwizowałem sobie na innym dysku. I teraz potrzebuje stare maile i adresy. Szukałem na necie "Przenoszenie danych Outlook Express z jednego komputera na drugi" ale to co znalazłem nie dało efektu. Tamtego systemy napewno nie da sie odpalić wiec normalnym sposobem nie wypali. Jak to zrobić "od tyłu"?? Proszę o pomoc
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Sie 2007 15:49   

Powrót do góry

kretul
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Post#2 06 Sie 2007 16:37pomocny post - solucja   

Re: Outlook Express - przenoszenie danych (maili i adresów)

Witam! Rozumiem że mówimy o Win2000 lub XP. Poszukaj w katalogu C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{jakiś_ciąg_dziwnych_znaczków} plików o rozszerzeniu bodajże *.dbx Jeśli je już znajdziesz użyj opcji importu - jest w menu Plik programu Outlook Express - to załatwi sprawę wiadomości. Skrzynka adresowa jest w pojedyńczym pliku w C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Dane aplikacji\Microsoft\Address Book i ma rozszerzenie *.wab
Przepraszam za tak enigmatyczny opis, ale nie mam pod ręką teraz żadnego windowsa, a pamięć czasem zawodzi...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Sie 2007 16:37pomocny post - solucja   

Powrót do góry

chyzio
Poziom 14
Poziom 14

Post#3 06 Sie 2007 23:25   

Są także programy stworzone do podobnych czynności przykładem jest: "PicoBackup Outlook Express Edition"
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Sie 2007 23:25   

Powrót do góry

mbo
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Dębniaki

Post#4 07 Sie 2007 09:31   

chyzio napisał:
Są także programy stworzone do podobnych czynności przykładem jest: "PicoBackup Outlook Express Edition"

Tylko warunkiem ich działania jest funkcjonowanie systemu ...
Program o tej funkcjonalności i nie tylko jest wbudowany w Windows - kreator transferu plików i ustawień.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Outlook Express - przenoszenie danych (maili i adresów)
Strona 1 z 1