X

Outlook Express - przenoszenie danych (maili i adresów)

klomarcin 06 Aug 2007 15:49
  • #1 06 Aug 2007 15:49
    klomarcin
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    W moim komputerze stanął system. Całą partycje zarchiwizowałem sobie na innym dysku. I teraz potrzebuje stare maile i adresy. Szukałem na necie "Przenoszenie danych Outlook Express z jednego komputera na drugi" ale to co znalazłem nie dało efektu. Tamtego systemy napewno nie da sie odpalić wiec normalnym sposobem nie wypali. Jak to zrobić "od tyłu"?? Proszę o pomoc
  • Helpful post
    #2 06 Aug 2007 16:37
    kretul
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Witam! Rozumiem że mówimy o Win2000 lub XP. Poszukaj w katalogu C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{jakiś_ciąg_dziwnych_znaczków} plików o rozszerzeniu bodajże *.dbx Jeśli je już znajdziesz użyj opcji importu - jest w menu Plik programu Outlook Express - to załatwi sprawę wiadomości. Skrzynka adresowa jest w pojedyńczym pliku w C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Dane aplikacji\Microsoft\Address Book i ma rozszerzenie *.wab
    Przepraszam za tak enigmatyczny opis, ale nie mam pod ręką teraz żadnego windowsa, a pamięć czasem zawodzi...
  • #3 06 Aug 2007 23:25
    chyzio
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Są także programy stworzone do podobnych czynności przykładem jest: "PicoBackup Outlook Express Edition"
  • #4 07 Aug 2007 09:31
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    chyzio wrote:
    Są także programy stworzone do podobnych czynności przykładem jest: "PicoBackup Outlook Express Edition"

Tylko warunkiem ich działania jest funkcjonowanie systemu ...
    Program o tej funkcjonalności i nie tylko jest wbudowany w Windows - kreator transferu plików i ustawień.
  Search 4 million + Products
Browse Products