Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

gdzie zamontować zawór odcinający CO

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> gdzie zamontować zawór odcinający CO
Autor
Wiadomość
strymiet1
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 16 Sie 2007 10:38   

Re: gdzie zamontować zawór

Pomóżcie gdzie mam zamontować zawór odcinajacy centralne ogrzewanie przy piecu na zimnej czy na ciepłej wodzie.Mam bojler w kotłowni przy piecu ogrzewany na wskutek spalania węgla, problem jest w tym że latem jak przepale w piecu jest gorąco w domu i wymaga to zamontowania zaworu odcinającego by ciepło nie szło na grzejniki.

Dodano po 5 [minuty]:

zaznaczam że nie mam głównego odpowietrzenia do zbiorniczka wyrównawczego i zawór musi byc zamontowany przy piecu na ciepłej bądż zimnej wodzie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Sie 2007 10:38   

Powrót do góry

Dora4
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Lubomierz

Post#2 16 Sie 2007 12:44   

Zaworu przy samym piecu nie montuj, tylko za odejściem zasilania (powrotu) wężownicy twojego bojlera. A zaworów na grzejnikach nie ma :?: Czy potrzebujesz ogrzewać (choć trochę, żeby po kąpieli nie było zimno) łazienkę :?:

zaznaczam że nie mam głównego odpowietrzenia do zbiorniczka wyrównawczego i zawór musi byc zamontowany przy piecu na ciepłej bądż zimnej wodzie - ciekawe zdanie :smoke:

Coś trochę do poczytania
http://www.zspik.pra.waw.pl/Materialy2006/Mat_%2010%20-%20Zabezpieczenie%20otw.pdf
http://www.zspik.pra.waw.pl/Materialy2006/Mat.%2016%20-%20Zabezpieczenie%20za.pdf

Kotły na paliwo stałe muszą być zabezpieczane systemem otwartym.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Sie 2007 12:44   

Powrót do góry

skryn
Admin grupy AGD
Admin grupy AGD

Miasto: Pomorze Środkowe

Post#3 16 Sie 2007 18:58   

Przeniosłem z AGD.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> gdzie zamontować zawór odcinający CO
Strona 1 z 1