Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 17 Sie 2007 08:08
    tiny1973
    Poziom 2  

Witam. Poszukuje instrukcji obsługi do napędu bramy HORMANN typ Supra Matic E2. :cry:

• #2 17 Sie 2007 11:12
    VIRUS32
    Poziom 24  

Witam.Nie posiadam na składzie dokumentacji ale z miłą chęcią ci pomogę tylko opisz swój problem troszkę dokładniej jeżeli takowy istnieje.Pozdrawiam

• #3 18 Sie 2007 11:07
    tiny1973
    Poziom 2  

Witaj.
    Chodzi o sposób jego zaprogramowania! Totalnie zwariował: mrugają raz cyfry, raz litery :cry:
    Firma która mi montowała bramę, nie zostawila instrukcji, a za przyjazd woła 150 zeta. Normalna wolna amerykanka:!:

• #4 18 Sie 2007 12:10
    VIRUS32
    Poziom 24  

Witam.A tak dokładniej co się pokazuje na wyświetlaczu.Czy to nie jest litera U.Jeżeli tak to naciśnij przycisk P na wyświetlaczu pojawi się cyfra 1,po chwili zmieni się na L ,naciśnij przycisk 'góra'.napęd powinien poruszyć bramę do góry.Gdy dojdzie do góry naciśnij przycisk dół,brama zejdzie na dół i ruszy ponownie sama do góry i zatrzyma się u góry,wciśnij znowu przycisk dół,brama ruszy do dołu zatrzyma się i ruszy do góry sama,zatrzyma się u góry i sama się zamknie i ponownie otworzy."Po tej fazie na wyświetlaczu powinna pojawić się jakaś cyfra od 1-3.Jak jest to 1 to jest ok jak nie to trzeba sprawdzić czy brama ciężko się nie porusza".Naciśnij przycisk góra i powinna zapalić się kreska u góry wyświetlacza .I to wszystko napęd będzie gotowy do użycia.Pozdrawiam

• #5 18 Sie 2007 20:17
    tiny1973
    Poziom 2  

Witam ponownie.
    Gdy włącze do zasilania napęd najpierw pojawia się "8" następnie litera "J" i po chwili mruga cyfra "0." (zero z kropką) :cry:

• Pomocny post
    #6 19 Sie 2007 21:43
    VIRUS32
    Poziom 24  

Witam.Przeprowadź operację jak w powyższym moim poście.Powinno pomóc.Pozdrawiam .P.S.A czy napęd w ogóle reaguje na przyciski sterujące.

• #7 20 Sie 2007 16:49
    tiny1973
    Poziom 2  

Rewelacja! Dzięki ogromne! :D
    Nie wiem jak mogę Tobie podziękować!
    Pozdrawiam serdecznie Piotr
    :D:D:D:D:D:D:D[/b]

• #8 26 Sie 2007 15:16
    hefid
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…

Szukaj w 4mln produktów