X

Zakodowane radio w Hondzie - jak odkodować?

17 Aug 2007 23:46 TRtrinitrotoluen
  • #1 17 Aug 2007 23:46
    trinitrotoluen
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam . Niedawno kupiłem używaną Honde ( sprowadzoną z Włoch) , niestety rozładowałem akumulator i radyjko zaczeło się domagać kodu. Który niestety nie został dostarczony przez sprzedającego . Pojechałem , więc do salonu tej mark,i ale niestety nic mi to nie dało ponieważ powiedzieli mi tam że skoro auto było z importu a nie kupione w Polsce to nie mają możliwosci sprawdzenia tego kodu . Jedyne co mi podpowiedzieli to to że w ksiażce serwisowej nie na pierwszej stronie jest podany ten kod . Tylko , że pojawił się nastepny problem bo w mojej ksiazce serwisowej w rubryce "codice radio" nikt nic nie wpisał .

Prosze o podpowiedz jak uruchomic te radio(civic z 2002 / radio - "tipo b") samemu (a jesli nie to ktos sie takimi rzeczami zajmuje) !

Pozdrawiam!
  • #2 18 Aug 2007 15:42
    Jaś Kula
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Witram.
    Zapytaj czy zrobią Ci to tutaj http://honda-ariesmotor.pl/honda/serwis.cfm
    Na dole strony jest formularz kontaktowy. Jeżeli radio było montowane fabrycznie albo w autoryzowanym serwisie to nie powinno być z tym problemu. Musisz tylko podać numer fabryczny radia. Poszukaj w papierach, może znajdziesz kod. W przypadku jeżeli go nie znasz, raczej nie możesz liczyć na dalszą pomoc.
    Pozdrawiam.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products