Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 19 Sie 2007 20:34
    kowalkuba
    Poziom 9  

czy moze mi ktos udzielic rady jak ustawic w anglii antene na hotbird zeby ogladac programy z Polsatu cyfrowego.Dekoder z karta przywiozlem z polski,antene kupilem na miejscu(od SKY 50cm szer,40wys).Jak wszystko skonfigurowac zeby dzialalo?

• #2 19 Sie 2007 20:58
    213996
    Usunięty  
  • #3 19 Sie 2007 21:01
    zaxoniec
    Poziom 13  

Za mala antena,masz miejsce zeby zainstalowac normalna min 80cm,?
    Antena od SKy jest dobra do SKy,poza tym antena do SKy jest ustawiona na Asstre mieszkasz w Londynie? jesli tak to 3456993 moje GG ,odezwij sie to pomoge.

• #4 21 Sie 2007 20:08
    kowalkuba
    Poziom 9  

...faktycznie czasza chyba bedzie za mala:( Zamawiam wieksza i bede probowal. Jak skonfigurowac tuner?posiadam model Samsung DSB S305G

• #5 21 Sie 2007 21:24
    meloch
    Poziom 29  

Oryginalne oprogramowanie tunera jest już odpowiednio skonfigurowane. Jeśli antena bedzie dobrze ustawiona, to wszystko powinno działać.

• #6 21 Sie 2007 22:16
    szycha
    Poziom 17  

Nie wydawaj pieniędzy na nową czaszę. Jeżeli w Twojej okolicy są anteny od "SKY", przypatrz się dobrze w jakim kierunku są ustawione i kieruj się bardziej w prawo patrząc na wprost anteny( od strony konwertera). Anteny "SKY" są o tyle lepsze od anten konwencjonalnych, ponieważ ich budowa (większa wklęsłość) bardziej skupia sygnał.

Pokombinuj, a napewno się uda !!!

<<<SZYCHA>>>

O2 CAN DO.

• #7 22 Sie 2007 14:24
    konradzki
    Poziom 14  

jeśli się nie mylę to sky odbiera z astry 2, czyli żeby przestawić antenę na hotbird trzeba ją przekręcić w lewo stojąc przed anteną (w prawo stojąc za anteną i patrząc w kierunku satelity)

• #8 22 Sie 2007 19:38
    kowalkuba
    Poziom 9  

...to w ktora strone mam krecic,w prawo czy w lewo stojac przed antena???Ztego co zdazylem sie zorientowac Astra jest na 28 stopniu czy jakos tak a hot bird na 13 wiec roznica jest 15 stopni tylko w ktora strone.Chyba w prawo stojac PRZED antena a w lewo ZA antena,czy mam racje?

• #9 22 Sie 2007 20:37
    rwisniewski
    Poziom 12  

Stojąc przed anteną kieruj w lewo od Astry 28.

• #10 22 Sie 2007 22:42
    szycha
    Poziom 17  

Oczywiście w lewo,patrząc na antene z przodu. Sorki za wprowadzenie w błąd. . . . . . .

Spróbuj, a napewno się uda, miałem dokładnie to samo, ale po rozejrzeniu się po "angielskich sąsiadach" udało się ASTRA 28 ST E, HOTBIRD 13 E.

POWODZENIA. . . . . . .

<<<SZYCHA>>>

O2 CAN DO.

• #11 26 Sie 2007 21:34
    kowalkuba
    Poziom 9  

antena ustawiona,programy wyszukalo,ale po chwili pojawia sie komunikat: DEKODER ZABLOKOWANY
    YOUR SMARTCARD HAS EXPIRED!!!
    Co to oznacza i co powinienem teraz zrobic?

• #12 26 Sie 2007 22:08
    pajo21
    Poziom 35  

Zadzwonić na infolinie i poprosić o aktywacje karty.
    Włączyć kanał 11(polsat sport) i czekać na aktywacje.

• #13 27 Sie 2007 14:18
    kowalkuba
    Poziom 9  

problem tkwi w tym ze jestem w UK i nie moge dodzwonic sie do BOK.
    Czy jest jakis inny sposob???

• #14 27 Sie 2007 14:25
    konradzki
    Poziom 14  

jeżeli dekoder jest opłacony dzwonisz na numer 22/2127222 po połączeniu z automatem wybierasz 6 następnie wklepujesz z klawiatury telefonu numer swojej karty i słuchasz, jeśli automat powie, że sygnał zostanie ponowiony w ciągu trzech godzin uruchamiasz dekoder na kanale 11 polsat sport i czekasz jak ruszy polsat sport wszystkie kanały będą działać, cała operacja trwa około 30 sekund

• #15 27 Sie 2007 19:52
    kowalkuba
    Poziom 9  

tak wlasnie zrobilem i czekam teraz na efekty:) rzecz jednak jest w tym ze wczesniej dzwonilem na 0801 08 08 08 i koles powiedzial ze sygnal jest wysylany do mojego dekodera:?.....ale poczekam i zobaczymy.

• #16 13 Lis 2007 11:39
    Sanbal
    Poziom 1  

A ja mam pytanie inne.Czy jest gdzies swego rodziaju przelicznik ze podaje sie dlugosc i szerokosc geografizna miejsca zamieszkania i on okazuje jaki ma byc kat odchylenia od pionu czaszy? bo mieskzma w angli i zakupilem polsat ale jzu men ikrew zalewa. I jeszcze czy ktos zna adres storny www albo moze napisac w skrocie jak to ustawic bo internet przekopalem , instrukcja dekoddera nic nie mowi jak wyszukac krok po korku sygnal. No i babcai mi sie nudzi jak opiekuje sie maluchem:)
    Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty