Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / ζdowarki

Komputer nie "widzi" d德i瘯u z mikrofonu.

rafal9191 20 Sie 2007 21:50
  • #1 20 Sie 2007 21:50
    rafal9191
    Poziom 10  

Witam.
    Mam problem.
    Gdy pod陰czam do kompa mikrofon i w陰czam rejestrator d德i瘯u lub Skype to nici z rozmowy bo pokazuje, 瞠 nie ma d德i瘯u.
    Sprawdza貫m u kole瘸nki: mikrofon dzia豉 sprawdza貫m testerem czy kabel nie jest przegi皻y dzia豉.
    Mikrofon kupi貫m z biedronki, wcze郾iej dzia豉. Po篡czy貫m od kolegi mikrofon i to samo.

• #2 20 Sie 2007 22:18
    PAWE74
    Poziom 27  

Je瞠li masz na pasku zada w prawym dolnym rogu monitora ikonk g這郾ika to kliknij j dwukrotnie i wybierz opcje potem w豉軼iwo軼i p騧niej nagrywanie i zaznacz mikrofon i nastaw odpowiednie wzmocnienie ...

Pozdrawiam i 篡cz powodzenia

• #3 20 Sie 2007 22:38
    rafal9191
    Poziom 10  

Kombinowa貫m z tym i nic. Wszystko jest ustawione jak trzeba.
    A czy to mo瞠 by wina jakiego programu?

• #4 21 Sie 2007 22:51
    PAWE74
    Poziom 27  

Trudno powiedzie , ale raczej nie... Mo瞠sz natomiast mie uszkodzon kart dzwi瘯ow ... Nie wiem czy wpinasz si bezpo鈔ednio do karty dzwi瘯owej , ale mo磧iwe 瞠 gniazdo jakie masz do mikrofonu wog鏊e nie jest pod陰czone ... Je郵i masz s逝chawki z pasuj帷ym wtykiem pod陰cz je i sprawdz czy wtedy co s造cha (w g這郾ikach dmuchaj帷 w kt鏎捷 ze s逝chawek). Orginalne mikrofony do komputer闚 s mikrofonami pojemno軼iowymi i potrzebuj zasilania, by mo瞠 w豉郾ie go nie masz ... wk豉daj帷 s逝chawki zamiast mikrofonu w chwili pod陰czania powinno by w nich s造cha trzaski podobne do tych jakie powoduje pod陰czenie np. baterii je郵i b璠ziesz s造sze trzaski to znaczy 瞠 zasilanie mikrofonu jest OK...spr鏏uj i daj zna o efektach...

• #5 21 Sie 2007 22:57
    rafal9191
    Poziom 10  

Kart d德i瘯owo mam wbudowano w p造t g堯wn i sie zastanawia貫m ze i mo瞠 ju pad豉 ale sprobuj pokombinowa.

• #6 21 Sie 2007 23:37
    PAWE74
    Poziom 27  

Mo瞠 masz co jeszcze w biosie poprzestawiane skoro to karta zintegrowana ...?

• #7 22 Sie 2007 15:26
    rafal9191
    Poziom 10  

Jak pod陰czam s逝chawki to s造cha trzaski a w biosa mia貫m resetowanego.Komp ma juz 6 lat to pewnie karta posz豉 ale jak wcze郾iej pod陰cza豉m wszystko gra這 jak trzeba, wiem 瞠 s逝chawki s sprawne na 120% I napewno co jest nie teges z kompem.

I jeszcze jedno: jak wr鏂i貫m od brata ze swoim twardzielem seagate 80gb St380215A to zacz掖 mi sie mocno grza. W programie HD TUNE pokazuje mi 47 stopni. Wczoraj by豉 taka sytuacja: rozgrza si do 49stopni a pu幡iej doszed do 45%. Dysk jest jeszcze na gwarancji i nie wiem czy to wina programu czy dysku a je郵i dysku to czy go zanie嗆 do serwisu??

• #8 22 Sie 2007 21:19
    PAWE74
    Poziom 27  

50 stopni to jeszcze nie tragedia ... ale sprawdzi豚ym na Twoim miejscu wentylatorki. Mog by ju mocno zu篡te no i przede wszystkim zakurzone ... A karta mo瞠 faktycznie pad豉, ale jaka u篡wana pewnie nie kosztuje wi璚ej jak 10-20 Z ...

• #9 22 Sie 2007 21:40
    rafal9191
    Poziom 10  

Komputer jest czyszczony regularnie a twardziela nie trzymam w kieszeni tylko se le篡. Co do karty to by mo瞠 prawda ale najgorsze jest to ze podczas grania komp mi sie resetuje w podgl康zie zdarze pokazuje sie co takiego:

Kod b喚du 1000008e, parametr 1 c0000005, parametr 2 e196b06a, parametr 3 f30cbb20, parametr 4 00000000.

Aby znale潭 wi璚ej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obs逝gi technicznej.

Czyli blond windowsa i czy mo積a co na to poradzi??

• #10 22 Sie 2007 22:23
    PAWE74
    Poziom 27  

Mo磧iwe 瞠 masz ju kondensatory na p造cie powysychane albo zasilacz masz na wyko鎍zeniu i gdy zaczynasz gra , procesor i karta graficzna zaczynaj pobiera wi璚ej mocy a zasilacz ju nie potrafi jej dostarczy ...

W pierwszej kolejno軼i je郵i masz mo磧iwo嗆 to podmie zasilacz na taki 100% sprawny i zobacz czy dalej Ci si resetuje, potem mo瞠sz je郵i potrafisz powymienia kondensatory te najbli瞠j procesora ...

Je郵i to nie pomo瞠 to trudno tak na wyczucie wskaza co tak naprawd go boli...

• #11 23 Sie 2007 11:25
    rafal9191
    Poziom 10  

Wcze郾iej to sie zacina podczas grania p騧niej przesta. Teraz sie resetuje i pokazuje ze to wina windowsa i nie wiem czy to wina windowsa czy podzespo堯w?

Zapomnia貫m jeszcze doda: przy odpalaniu kompa dysk wydaje dziwne d德i瘯i jakby g這wica lub talerz o co szlifowa豉.

• #12 23 Sie 2007 22:51
    PAWE74
    Poziom 27  

to mo瞠 by w豉郾ie objaw uszkodzonego zasilacza ale nie jestem tego pewien ( nie s造sz tych dzwi瘯闚 ) a gdy zasilacz si troch nagrzeje to sprawno嗆 kondensator闚 ro郾ie i napi璚ie jest lepiej filtrowane... U mnie te zawsze wyskakiwa b陰d windy a potem napis ( po scandisku ) "system odzyska sprawno嗆 po powa積ym b喚dzie " i by豉 to wina zasilacza. Nie wydolno嗆 zasilacza powoduje i procek "鈍iruje" i pope軟ia mn鏀two b喚d闚 a przewa積ie zap皻la si co objawia si zwi郾i璚iem albo resetem komputera...

Tak jak pisa貫m wcze郾iej , je郵i masz mo磧iwo嗆 to podmie zasilacz a si przekonasz je郵i to nie pomo瞠 to przynajmniej b璠ziesz pewny 瞠 to nie zasilacz...

Szukaj w 4mln produkt闚
Przegl康aj produkty