X
  • #1 23 Aug 2007 21:47
    ozman
    Level 21  
    Helpful post? (-1)
    Jak Wam się podoba taki pomysł?
  • #2 23 Aug 2007 21:53
    vcc
    Level 30  
    Helpful post? (-1)
    A tak coś więcej, na jakiej zasadzie to ma działać?
  • #3 23 Aug 2007 22:03
    arkady25
    Level 16  
    Helpful post? (-1)
    Ja mam coś takiego w moim telefonie. Wklepuję wyszukiwany numer, wciskam zieloną słuchawkę i już wiem kto jest po drugiej stronie. Tylko nie zawsze chcą odbierać :(
  • #4 23 Aug 2007 23:33
    Tommy82
    Level 38  
    Helpful post? (0)
    Taki pomysl jest fajny ma jeden zasadniczy
    blad
    opublikowanie takich danych (jesli je posiadasz) bedzie sprzeczne z ustawa o ochronie danych osobowych, a to smierdzi kryminalem

kazdy abonent musial by wyrazic zgode by znalesc sie na takiej liscie!

Jesli by taka liste tworzyc przyrostowo tzn na zasadzie:
    "Wpisz sie"
    To mimo ze chcial bym miec dostep do takiej "ksiazke telefonicznej "
    to byl bym ostatnia osoba ktora by tam podala swoj numer telefonu. Co wiecej serwis tworzony w ten sposob nie ma szans usyskac jakies realnej funkcjonalnosci bo wiele ludzi chcialo by kogos znalesc a nie dac siebie znalesc, co jest calkiem normalne, dlatego tez taka stronka poprostu by zdechla bo by sie okazalo ze znalesc mozna osobe jedna na 100, wiec nikt by z tego nie korzystal
    Idac dalej jest to jedyna metoda na pozyskanie numerow prepaidow wiec nie wroze temu przedsiewzieciu sukcesu, jedyna szanasa to popularnosc w kregu dzieci neostrady, ale po co komu nupery do "KaSi14" ? bo zaden powazny czlowiek nie umiesci tam swojego numeru bo i po co ? osoby ktore powinny miec moj numer go maja, a nawet jesli nie to i tak chce miec nad tym kontrole.

Ale to jest moje zdanie
    Dlatego jestem na nie
  • #5 24 Aug 2007 00:19
    Chillout
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Jestem zdecydowanie przeciwny temu pomysłowi, z identycznych powodów jak Kolega Tommy82. Wszyscy którzy powinni znać mój numer, już go znają. Już kiedyś byłem w takiej sytuacji, że ktoś nieustannie przez miesiąc przysyłał mi puste SMS-y, czasami ponad sto dziennie. Tym kimś okazał się "kolega" z osiedla. Jego to bawiło, a mnie denerwowało, gdyż przez jego zabawę miałem zapchaną skrzynkę odbiorczą w komórce.

Poza tym, owa baza danych bardzo szybko przestawałaby być aktualna. Powód jest prosty - telefon komórkowy można sobie zmieniać do woli, można również mieć kilka numerów. Moja ciotka posiada co przynajmniej dwie aktywne komórki, mało tego, za każdym razem gdy ją odwiedzam, ma inny numer (a właściwie inne numery).
  • #6 24 Aug 2007 03:09
    jaszczur1111
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    [/quote Moja ciotka posiada co przynajmniej dwie aktywne komórki, mało tego, za każdym razem gdy ją odwiedzam, ma inny numer (a właściwie inne numery).quote]

Najwyższy czas z tym skończyć. Numer przypisany do osoby niezależnie od operatora.SMS-y są dobre dla dzieciaków.Ja ich nie czytam i prawie brzydzę się wysyłaniem.Spis bardzo potrzebny.W obecnych warunkach całkowicie bez sensu.
  • #7 16 Oct 2008 20:14
    radzik21
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Istnieje już taka wyszukiwarka i jest zgodna z prawem adres www.szukaj-numer.pl bo to sami użytkownicy się rejestrują i wyrażają na to zgodę
  • #8 18 Oct 2008 08:39
    tomas_fish
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    nie wszyscy wyrazaja zgode na przetwarzanie swoich osobistych danych ja rowniez jestem przeciw.
  Search 4 million + Products
Browse Products