Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wyszukiwarka numeru telefonu komórkowego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Wyszukiwarka numeru telefonu komórkowego
Autor
Wiadomość
ozman
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Stolica

Post#1 Post autora tematu 23 Sie 2007 21:47   

Wyszukiwarka numeru telefonu komórkowego

Jak Wam się podoba taki pomysł?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sie 2007 21:47   

Powrót do góry

vcc
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Zwoleń

Post#2 23 Sie 2007 21:53   

Re: Wyszukiwarka numeru telefonu komórkowego

A tak coś więcej, na jakiej zasadzie to ma działać?
Powrót do góry

arkady25
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Grodzisk Maz.

Post#3 23 Sie 2007 22:03   

Ja mam coś takiego w moim telefonie. Wklepuję wyszukiwany numer, wciskam zieloną słuchawkę i już wiem kto jest po drugiej stronie. Tylko nie zawsze chcą odbierać :(
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sie 2007 22:03   

Powrót do góry

Tommy82
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Centrum Dowodzenia Światem

Post#4 23 Sie 2007 23:33   

Taki pomysl jest fajny ma jeden zasadniczy
blad
opublikowanie takich danych (jesli je posiadasz) bedzie sprzeczne z ustawa o ochronie danych osobowych, a to smierdzi kryminalem

kazdy abonent musial by wyrazic zgode by znalesc sie na takiej liscie!

Jesli by taka liste tworzyc przyrostowo tzn na zasadzie:
"Wpisz sie"
To mimo ze chcial bym miec dostep do takiej "ksiazke telefonicznej "
to byl bym ostatnia osoba ktora by tam podala swoj numer telefonu. Co wiecej serwis tworzony w ten sposob nie ma szans usyskac jakies realnej funkcjonalnosci bo wiele ludzi chcialo by kogos znalesc a nie dac siebie znalesc, co jest calkiem normalne, dlatego tez taka stronka poprostu by zdechla bo by sie okazalo ze znalesc mozna osobe jedna na 100, wiec nikt by z tego nie korzystal
Idac dalej jest to jedyna metoda na pozyskanie numerow prepaidow wiec nie wroze temu przedsiewzieciu sukcesu, jedyna szanasa to popularnosc w kregu dzieci neostrady, ale po co komu nupery do "KaSi14" ? bo zaden powazny czlowiek nie umiesci tam swojego numeru bo i po co ? osoby ktore powinny miec moj numer go maja, a nawet jesli nie to i tak chce miec nad tym kontrole.

Ale to jest moje zdanie
Dlatego jestem na nie
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sie 2007 23:33   

Powrót do góry

Chillout
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Lublin

Post#5 24 Sie 2007 00:19   

Jestem zdecydowanie przeciwny temu pomysłowi, z identycznych powodów jak Kolega Tommy82. Wszyscy którzy powinni znać mój numer, już go znają. Już kiedyś byłem w takiej sytuacji, że ktoś nieustannie przez miesiąc przysyłał mi puste SMS-y, czasami ponad sto dziennie. Tym kimś okazał się "kolega" z osiedla. Jego to bawiło, a mnie denerwowało, gdyż przez jego zabawę miałem zapchaną skrzynkę odbiorczą w komórce.

Poza tym, owa baza danych bardzo szybko przestawałaby być aktualna. Powód jest prosty - telefon komórkowy można sobie zmieniać do woli, można również mieć kilka numerów. Moja ciotka posiada co przynajmniej dwie aktywne komórki, mało tego, za każdym razem gdy ją odwiedzam, ma inny numer (a właściwie inne numery).
Powrót do góry

jaszczur1111
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Prusinowice k. Lutomierska

Post#6 24 Sie 2007 03:09   

[/quote Moja ciotka posiada co przynajmniej dwie aktywne komórki, mało tego, za każdym razem gdy ją odwiedzam, ma inny numer (a właściwie inne numery).quote]

Najwyższy czas z tym skończyć. Numer przypisany do osoby niezależnie od operatora.SMS-y są dobre dla dzieciaków.Ja ich nie czytam i prawie brzydzę się wysyłaniem.Spis bardzo potrzebny.W obecnych warunkach całkowicie bez sensu.
Powrót do góry

radzik21
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: września

Post#7 16 Paź 2008 20:14   

Istnieje już taka wyszukiwarka i jest zgodna z prawem adres www.szukaj-numer.pl bo to sami użytkownicy się rejestrują i wyrażają na to zgodę
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Paź 2008 20:14   

Powrót do góry

tomas_fish
Poziom 2
Poziom 2

Post#8 18 Paź 2008 08:39   

nie wszyscy wyrazaja zgode na przetwarzanie swoich osobistych danych ja rowniez jestem przeciw.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Wyszukiwarka numeru telefonu komórkowego
Strona 1 z 1