Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mercedes Vito 2,2 CDI 2003 rok - moduł sterujący

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Mercedes Vito 2,2 CDI 2003 rok - moduł sterujący
Autor
Wiadomość
Michał.student
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: KLIMONTÓW

Post#1 Post autora tematu 01 Wrz 2007 18:31   

Mercedes Vito

Witam panów i mam pytanie bo potrzebuje schematu modułu komfortu sterującego centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami do Vito 2,2 CDI 2003rok jest takie coś może bo coś mi vito odpierdziela i goście z serwisu nie mają pojęcia jak się do tego zabrać...

Problem opisujemy konkretnie. Co się dzieje, albo co nie działa. [n]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Wrz 2007 18:31   

Powrót do góry

Michał.student
Poziom 2
Poziom 2

Post#2 Post autora tematu 03 Wrz 2007 21:07   

Re: Mercedes Vito

Nie działa centralny zamek, elektryczne szyby i alarm. Jak się pstryknie na pilocie zamykanie drzwi to "niby" słychac jak cos tam pracuje ale zamknąc nie da rady. Proszę o jakieś rady
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Wrz 2007 21:07   

Powrót do góry

witeczek
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Wieliczka Kraków PiekaryŚląskie

Post#3 03 Wrz 2007 22:42   

Po pierwsze sprawdzić lewą przelotkę drzwi (na okoliczność przerwania kabli,braku w ich izolacji,zwarcia)
Potem prawa strona,przy okazji sprawdzania przelotek sprawdz czy działają rygle centralnego,(zamek musi być zamknięty)
Napisz co i jak to powalczymy z tym tematem dalej.
Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 03 Wrz 2007 22:42   

Powrót do góry

Michał.student
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post autora tematu 04 Wrz 2007 23:27   

No i nie kosi :( siłowniki sprawdzone zamki nasmarowane przelotki też sprawdzone. Coś jest chyba nie tak z tym modułem starującym... Panie witku??
Powrót do góry

witeczek
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Wieliczka Kraków PiekaryŚląskie

Post#5 05 Wrz 2007 21:16   

/No i nie kosi ... siłowniki sprawdzone/ Witam co wg Kolegi oznacza nie kosi? Czy sprawdzane rygle dziaają na "sucho " podajac napięcie na odpowiednie przewody,zamykają i otwierają? Ostatnio przerabiałem takie vito i wszystkie siłowniki centralzamka były popalone (silniczki).
ja poradziłem sobie w ten sposób że zamontowałem w ich miejsce uniwersalne siłowniki (jest z tym troszkę problemu ale da się)
najłatwiej jest sprawdzić w drzwiach przes. multimetr w łapki pomiary wnioski proszę opisać (dwie pary bolcy stykowych,jedna para odpowiedzialna za napięcie sterowania rygli natomiast druga to wyjście krańcy zamknięte- otwarte ZAMEK czyli kaseta na końcu drzwi!) Proszę powiedzieć czy jest pilot w postaci klucza czy tylko brelok.
Pozdrawiam i czekam na jakieś wieści.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Mercedes Vito 2,2 CDI 2003 rok - moduł sterujący
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.049 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony