X

Mercedes Vito 2,2 CDI 2003 rok - moduł sterujący

Michał.student 01 Sep 2007 18:31
  • #1 01 Sep 2007 18:31
    Michał.student
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Witam panów i mam pytanie bo potrzebuje schematu modułu komfortu sterującego centralnym zamkiem i elektrycznymi szybami do Vito 2,2 CDI 2003rok jest takie coś może bo coś mi vito odpierdziela i goście z serwisu nie mają pojęcia jak się do tego zabrać...

Problem opisujemy konkretnie. Co się dzieje, albo co nie działa. [n]
  • #2 03 Sep 2007 21:07
    Michał.student
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nie działa centralny zamek, elektryczne szyby i alarm. Jak się pstryknie na pilocie zamykanie drzwi to "niby" słychac jak cos tam pracuje ale zamknąc nie da rady. Proszę o jakieś rady
  • #3 03 Sep 2007 22:42
    witeczek
    Level 12  
    Helpful post? (+1)
    Po pierwsze sprawdzić lewą przelotkę drzwi (na okoliczność przerwania kabli,braku w ich izolacji,zwarcia)
    Potem prawa strona,przy okazji sprawdzania przelotek sprawdz czy działają rygle centralnego,(zamek musi być zamknięty)
    Napisz co i jak to powalczymy z tym tematem dalej.
    Pozdrawiam.
  • #4 04 Sep 2007 23:27
    Michał.student
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    No i nie kosi :( siłowniki sprawdzone zamki nasmarowane przelotki też sprawdzone. Coś jest chyba nie tak z tym modułem starującym... Panie witku??
  • #5 05 Sep 2007 21:16
    witeczek
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    /No i nie kosi ... siłowniki sprawdzone/ Witam co wg Kolegi oznacza nie kosi? Czy sprawdzane rygle dziaają na "sucho " podajac napięcie na odpowiednie przewody,zamykają i otwierają? Ostatnio przerabiałem takie vito i wszystkie siłowniki centralzamka były popalone (silniczki).
    ja poradziłem sobie w ten sposób że zamontowałem w ich miejsce uniwersalne siłowniki (jest z tym troszkę problemu ale da się)
    najłatwiej jest sprawdzić w drzwiach przes. multimetr w łapki pomiary wnioski proszę opisać (dwie pary bolcy stykowych,jedna para odpowiedzialna za napięcie sterowania rygli natomiast druga to wyjście krańcy zamknięte- otwarte ZAMEK czyli kaseta na końcu drzwi!) Proszę powiedzieć czy jest pilot w postaci klucza czy tylko brelok.
    Pozdrawiam i czekam na jakieś wieści.
  Search 4 million + Products
Browse Products