Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nie mam kodu do radia samochodowego co zrobić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> Nie mam kodu do radia samochodowego co zrobić?
Autor
Wiadomość
CHMIELU001
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: BOLESŁAWIEC

Post#1 Post autora tematu 09 Wrz 2007 21:04   

radio w lagunie

Mam problem, kupiłem Lagunę 1997 z fabrycznym radiem Philips. Niestety nie dostałem kodu do radia (radio grało). Ale niestety odłączyłem akumulator i przy włączeniu wyświetliły mi się pola do wpisania kodu - kilka razy próbowałem znaleźć przycisk do wpisywania kodu (próbowałem "co się da" i w końcu zaczął się wyświetlać tylko CODE. Przeglądałem tematy , odłączyłem akumulator na godzinę, i cały czas wyświetla się CODE - co można zrobić aby wejść w tryb wpisywania kodu?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Wrz 2007 21:04   

Powrót do góry

SlaweK
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Oborniki Śląskie

Post#2 09 Wrz 2007 21:22   

Re: radio w lagunie

Teraz to już nie ma sensu wchodzenie w tryb kodu skoro go nie znasz. Radio się przyblokowało. Radzę przeczytać instrukcję obsługi a potem udać się do serwisu aitoryzowanego w którym podzadzą Ci ten kod po wylegitymowaniu dowodem własności radia lub speca od kodów w radiach który to zrobi w pół godziny i powie Ci co i jak.

SławeK
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Wrz 2007 21:22   

Powrót do góry

CHMIELU001
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: BOLESŁAWIEC

Post#3 Post autora tematu 09 Wrz 2007 21:30   

Re: radio w lagunie

Próbuję jeszcze kontaktować się z gościem który mi sprzedał auto - ściągnął je zza granicy i z tego co słyszałem miało padnięty akumulator - więc skoro chodziło jak kupowałem, to może mieć kod...
A co do gałek to okazało się na moim przykładzie że chiny mają przyszłość... :-)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RadiaSamochodowe Serwis -> Nie mam kodu do radia samochodowego co zrobić?
Strona 1 z 1