Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 15 Wrz 2007 18:15
    lob
    Poziom 9  

Witam !!!
    Mam taki problem z pralką ??:
    - po zakończonym praniu zostaje w dozowniku (na płyn do płukania) woda prawie pełny dozownik !!
    Czy ta usterka kwalifikuję pralkę do reklamacji ???(pralka jest na gwarancji)
    Proszę o radę !!

• #2 15 Wrz 2007 18:35
    zayzayer
    Specjalista AGD

lob napisał:
    Czy ta usterka kwalifikuję pralkę do reklamacji ???(pralka jest na gwarancji)

Niestety, ale to Ciebie kwalifikuje na czytelnika instrukcji (szczególnie działu poświęconego czyszczeniu szufladki)

• #4 15 Wrz 2007 20:29
    lob
    Poziom 9  

Zayzaryer potrafię czyścić szufladkę !!! a po drugie pralka ma dopiero
    3 miesiące!!! Jeżeli szufladka była by brudna czy zatkana nie pobierałaby chyba środka do płukania a właśnie pralka pobierze środek i zostanie w dozowniku woda !!!
    Pozdrawiam !!!

• #5 15 Wrz 2007 21:25
    staszekf
    Poziom 32  

Przeczyść górne otworki przy dozowniku, wyjmując szufladke, oraz sprawdź czy na dopływie filtr nie jest zatkany( dopływ wody) do elektrozaworów OK?Pozdrawiam.

• #6 22 Gru 2013 21:34
    thornx
    Poziom 13  

Witam.
    Mam identyczny problem, też zostaje płyn do płukania w dozowniku. Mam wyczyszczoną szufladkę i dolot też. Co jeszcze można sprawdzić ??

• #7 23 Gru 2013 00:32
    brovar
    Poziom 18  

Można sprawdzić czy pralka na 100% wylewa wodę po każdym płukaniu. Płyn jest pobierany o ile się nie mylę na przed ostatnim płukaniu. Jeśli czyściłeś szufladkę to mam nadzieję że zdejmowałeś jej również korek, który znajduje się na końcu zbiorniczka na płyn? jeśli on jest brudny od środka to pralka tylko przeleje wodę do płynu i zostanie razem z nim w szufladzie.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty