X

błąd MOM.exe

rafajel 26 Sep 2007 11:01
  • #1 26 Sep 2007 11:01
    rafajel
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich...już od pewnego czasu mam błąd:
    "MOM.exe - błąd aplikacji
    aplikacja nie została właściwie zainicjowana ( 0xc0000135 ), kliknij przycisk OK aby zakończyć aplikacje"
    co to za błąd??? dlaczego on mi wyskakuje na świeżej instalacji Windowsa?? już chyba 4 razy robiłem formata i za każdym razem pojawia mi sie ten błąd??? - można go jakoś zlikwidować albo ten błąd
    naprawić??

dzięki z góry za pomoc!!! pozdro all.....
  • #2 26 Sep 2007 11:15
    tronic1
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    Masz zainstalowany Microsoft Framework ?
  • #3 26 Sep 2007 11:21
    c0met
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Myśle jak kolega wyżej musisz zainstalować NET Framework .Musi podziałać
    Tu masz link
    http://www.idg.pl/ftp/pc_12601.html
  • #4 26 Sep 2007 19:05
    rafajel
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    witam...próbowałem dziś instalować tego .NET Framework, tylko co do jego instalacji mam pytanie czy on powinnien tak długo sie instalować, bo u mnie to trwało ok 2 godz. i jeszcze sie nie zainstalował, sciagał cos z neta ok 63MB, i potem instalował doszła do konca instalka i nic i tak zostało, nie wiem czy to tak powinno być, moim zdanie to powinno trwać ok 20 minut i juz po wszystkim a tu 2 godz i nic...
  • #5 26 Sep 2007 21:37
    MAJSTER XXL
    Level 29  
    Helpful post? (0)
    MOM.EXE to aplikacja od karty graficznej ATI i do korzystania z niej potrzeba zainstalowac .NET FRAMEWORK 2.0, przeinstalowac sterowniki i wszystko gotowe.
    tu masz linka : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=1375
  • #6 28 Sep 2007 21:00
    rafajel
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    hej witam...zlikwidowałem ten błąd...jak ktoś napisał ze to jest przez sterowniki ATI- i to sie zgadza, mam karte graficzną ATI, tyle że nie instalowałem .NET Framework'a tylko poszedłem na łatwizne- przeniosłem plik MOM.exe do innego folderu, i po kłopocie. A jak zainstalowałem .NET Framework'a to pojawił mi sie jeszcze inny błąd związany z tym MOM.exe. wiec go usunąłem.

pozdrawiam
  Search 4 million + Products
Browse Products