Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Sterowniki do Creative zen V (MP3)

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Sterowniki do Creative zen V (MP3)
Autor
Wiadomość
Corni
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Mielec

Post#1 Post autora tematu 27 Wrz 2007 08:27   

Sterowniki do Creative zen V (MP3)

Witam, mam problem, poniewaz zgubilem płytke ze sterownikawi do mojego Zen'a. Mam wielką prośbę do Was (ewentualnych posiadaczy) o udostepnienie przynajmniej driver'a do USB. Na stronie creative'a niestety nie sa dostępne.. Będę bardzo wdzięczny :D, Pozdrawiam !!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Wrz 2007 08:27   

Powrót do góry

marcin1700
Poziom 16
Poziom 16

Post#2 27 Wrz 2007 08:36   

Re: Sterowniki do Creative zen V (MP3)

Dlaczego nie poszukasz w google?

http://www.softwarepatch.pl/b46e2494639dd9879e1e5141291f0539/ZENStone_PCFW_US_1_05_01.exe
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Wrz 2007 08:36   

Powrót do góry

Corni
Poziom 10
Poziom 10

Post#3 Post autora tematu 27 Wrz 2007 15:31   

Ten softwarepatch, ktory wysłałeś jest ogólno dostepny na stronie creative'a, NIE jest to sterownik USB o który pytałem, radzę czytać dokładnie i zacząć logicznie myśleć.. Myślisz ze mało szukałem zanim napisałem post?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Wrz 2007 15:31   

Powrót do góry

marcin1700
Poziom 16
Poziom 16

Post#4 27 Wrz 2007 16:43   

Po co te nerwy?
Nie wiem czy kolega szukal czy nie, nie moglem wiedziec bo samego odtwarzacza nie posiadam, wiec nie sprawdze czy o to wlasnie koledze chodzi, mam jedynie oryginalna plyte ktora przypadkiem wpadla mi w rece. A wielu jest takich ktorzy ida na latwozne i nie chce im sie wpisac paru slow kluczowych....
Jesli do wieczora nie znajdzie sie nikt z tym softem postaram sie je uploadowac - teraz nie mam na to czasu

Cierpliwosci i wiecej opanowania prosze....

Pozdrawiam
Powrót do góry

Corni
Poziom 10
Poziom 10

Post#5 Post autora tematu 08 Paź 2007 21:46   

Nie ma to jak dużo mówić i nie robic nic.. Zawartość plytki od Ciebie do tej pory sie nie pojawiła, problem rozwiązał się dzięki pomocy CLE Support.

Zen V (podobnie jak inne odtwarzacze) jest urządzeniem klasy MTP (windows sam powienien go wykryć podobnie jak pendrive'y)

Cały problem polega na tym, ze w Windows xp jest pewna luka, którą trzeba załatać ściągając ze strony microsoft 2 poprawki (nie wymagają sprawdzania licencji Windows'a)

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;891122

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;902344

są to pliki:

windowsmedia10-kb902344-x86-intl.exe

oraz

WindowsMedia-KB891122-x86-PLK.exe

Po zainstalowaniu poprawek wgrywanie / kasowanie muzyki z naszego MP3 playera jest mozliwe przy pomocy Windows Media Player, dla wersji 9 po lewej stronie w pionowej liscie znajduje sie opcja "kopiuj na" po kliknięciu na ten przycisk pokaże nam sie okno edycji zawartości naszeg player'a. Mam nadzieje, ze wszyscy pokrzywdzeni przez zgubienie oryginalnej płytki skorzystają. Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Paź 2007 21:46   

Powrót do góry

bogatki
Poziom 8
Poziom 8

Post#6 29 Sie 2009 17:25   

Hej
mam problem bo jak podłącze do komputera moje mp3 Creative zen V plus
i włączę program żeby wgrać jakaś muzykę z płyty to nie mogę
napis "Rips Audio Cds" nie działa( nie jest aktywny) co zrobić???
Powrót do góry

Corni
Poziom 10
Poziom 10

Post#7 Post autora tematu 29 Sie 2009 21:29   

Musisz to zrobić trochę inaczej, programy blokują Ci mozliwosc "piractwa" muzyki bezposrednio z plyt na mp3 player'a, polecam sciagniecie programu do tworzenia mp3 z utworow na plycie CD i pozniejsze wgranie ich po konwersji z wma na mp3 na Zen'a, poza tym jest wiele mozliwosci na ściągnięcie mp3 z internetu np program Bittorrent.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Sterowniki do Creative zen V (MP3)
Strona 1 z 1