X

Mercedes Becker Q04

20 Nov 2003 13:26 FAFazii
  • #1 20 Nov 2003 13:26
    Fazii
    Level 32  
    Helpful post? (0)
    Witam, w radyjku po ok. minucie pokazuje się na wyświetlaczu napis "PRUD" albo "PROD" dokładnie nie mogę odczytać bo wyświetlacz ma uszkodzoną górną i środkową linie. Proszę o info co z tym fantem można zrobić.
  • #2 20 Nov 2003 16:30
    Fazii
    Level 32  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nr BE: 6021 Z góry serdeczne dzięki. A możesz napisać o co chodzi z tym komunikatem?
  • #3 20 Nov 2003 16:57
    arttoo
    Spec od car audio
    Helpful post? (0)
    zapnij je do merola i masz po klpocie
    PROD jest to fabryczne zabezpieczenie przed montazem radia w innej furce. to jest tak jak cancheck w radiach FIATA
  • #4 20 Nov 2003 17:21
    Fazii
    Level 32  
    Artto, dzięki :) a skąd ja Ci wezmę merola - to raz, a dwa, to powiedz to klientowi :)))
  • #5 20 Nov 2003 17:27
    arttoo
    Spec od car audio
    Helpful post? (0)
    masz dwa wyjscia jedno to :niech klient dokupi se auto do radia jak sie juz w radiu zakochal a drugie to jak kocha swoje auto niech dokupi se do niego ORGINALNE radio
    proste
    moim zdaniem to juz sprawa klienta jaka opcje wybierze

pozdrawiam
  • #6 21 Nov 2003 09:29
    Fazii
    Level 32  
    No cóż mogę dodać? Jesteś Arttoo De Best!!! A Twoje rady są nieocenione. Sądzę jednak, że to forum jest dla ludzi, którzy chcą sobie jakoś pomagać w tych ciężkich czasach, a nie sie wymądrzać. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia kolego.
  • #7 21 Nov 2003 12:56
    djlj24
    Spec od car audio
    Helpful post? (0)
    Fazii jakbyś tylko użył szukaj to już byłoby po sprawie. Ale możesz dalej czekać na gotowe (jeden taki mi napisał, że mu ktoś pomógł a ja nie chciałem ale nie chcę pisać z czyjej bazy bez pytania skorzystał :-) ).
  • #8 21 Nov 2003 14:07
    Fazii
    Level 32  
    Djlj24, szukałem, zawsze od tego zaczynam, być może przegapiłem - wiesz jak jest bez łącza stałego tylko na modemie, Telekomuna kase robi :) Dzięki, jeszcze raz poszperam.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products