Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Mercedes Becker Q04

Fazii 20 Lis 2003 13:26
  • #1 20 Lis 2003 13:26
    Fazii
    Poziom 32  

Witam, w radyjku po ok. minucie pokazuje się na wyświetlaczu napis "PRUD" albo "PROD" dokładnie nie mogę odczytać bo wyświetlacz ma uszkodzoną górną i środkową linie. Proszę o info co z tym fantem można zrobić.

• #3 20 Lis 2003 16:57
    arttoo
    Spec od car audio

zapnij je do merola i masz po klpocie
    PROD jest to fabryczne zabezpieczenie przed montazem radia w innej furce. to jest tak jak cancheck w radiach FIATA

• #4 20 Lis 2003 17:21
    Fazii
    Poziom 32  

Artto, dzięki :) a skąd ja Ci wezmę merola - to raz, a dwa, to powiedz to klientowi :)))

• #5 20 Lis 2003 17:27
    arttoo
    Spec od car audio

masz dwa wyjscia jedno to :niech klient dokupi se auto do radia jak sie juz w radiu zakochal a drugie to jak kocha swoje auto niech dokupi se do niego ORGINALNE radio
    proste
    moim zdaniem to juz sprawa klienta jaka opcje wybierze

pozdrawiam

• #6 21 Lis 2003 09:29
    Fazii
    Poziom 32  

No cóż mogę dodać? Jesteś Arttoo De Best!!! A Twoje rady są nieocenione. Sądzę jednak, że to forum jest dla ludzi, którzy chcą sobie jakoś pomagać w tych ciężkich czasach, a nie sie wymądrzać. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia kolego.

• #7 21 Lis 2003 12:56
    djlj24
    Spec od car audio

Fazii jakbyś tylko użył szukaj to już byłoby po sprawie. Ale możesz dalej czekać na gotowe (jeden taki mi napisał, że mu ktoś pomógł a ja nie chciałem ale nie chcę pisać z czyjej bazy bez pytania skorzystał :-) ).

• #8 21 Lis 2003 14:07
    Fazii
    Poziom 32  

Djlj24, szukałem, zawsze od tego zaczynam, być może przegapiłem - wiesz jak jest bez łącza stałego tylko na modemie, Telekomuna kase robi :) Dzięki, jeszcze raz poszperam.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty