X
  • #1 30 Sep 2007 18:43
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Helpful post? (0)
    Witam, uruchomiłem router LINKSYS WAG325N do współpracy z neostradą i działa bardzo dobrze. W instrukcji użytkownika jest napisane, że można wejść na stronę ustawień wpisując w przeglądarkę IP bramy domyślnej 192.168.1.1 i jako standardową nazwę admin i hasło admin , po wpisaniu nie łączy się ze strona ustawień (nie przyjmuje nazwy użytkownika i hasła standardowego). Po kilku nie udanych próbach wyświetla stronę 401 Unauthorized Authorization required. Może ktoś miał już ten problem?
  • Helpful post
    #2 30 Sep 2007 21:43
    karina
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    znajdż gdzieś od tyłu bądź spodu routera przycisk/klawisz opisany jako reset - wciśnij na około 20 sekund - router wróci do nastaw fabrycznych.I wtedy spróbuj wejść za pomocą standartowego loginu i hasła. Pewnie ktoś zmienił hasło dostępu do routera....
  • #3 01 Oct 2007 20:06
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Topic author Helpful post? (0)
    temat zamykam, reset pomógł
  • #4 18 Nov 2008 19:30
    stawru1973
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Bardzo mnie to cieszy że koledze pomogło ale ja mam inny problem - żeby wejśc na stronę z ustawieniami trzeba najpierw zainstalowac sprzęt czy zrobic to przed zainstalowaniem? a po drugie co zrobic kiedy wszystkie standardowe IP nie łączą ze strona z ustawieniami. Kiedy wpisuje ktorykolwiek ze standardowych adresów IP np.192.168.1.1 po dłższym łączeniu sie z podanym IP wyskakuje mi komunikat Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web. Co z tym zrobic, czy ktoś miał podobnie a może jest to wina tego że na kompie mam zainstalowanego NOD-a 32. Proszę o pomoc.
  • #5 19 Nov 2008 08:13
    karina
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    Nic nie musisz instalować.
    Podłącz komputer do routera. Po chwili pokazę ci że połączono.
    Klikasz - start - uruchom wpisujesz CMD
    W konsoli wpisujesz ipconfig /all
    pokaże ci informacje o połączeniu - odszukaj adres bramy - to jest adres twojego routera - ten adres wpisz w przeglądarce i połącz się.
    pewnie ktoś zmienił pulę adresów na np 10.2.55.XXX itp.
  Search 4 million + Products
Browse Products