Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Schemat Mitsubishi Colt??

demol2 20 Lis 2003 22:14
  • #1 20 Lis 2003 22:14
    demol2
    Poziom 11  

Witajcie.
    Czy ktos jest w posiadaniu schematu instalacji elektrycznej do wlasnie Mitsubishi Colt 1.3 rok.95 ??
    Wszedzie gdzie probowalem go odnalezc prosza o autoryzacje serwisu :(
    Moze jednak ktos zdobyl taki schemacik i jest gotow sie podzielic??

Z gory wielkie dzieki za ewentualna pomoc.

pozdrawiam.

dział <Samochody - Instalacje elektryczne> służy do składania uploadu .
    O schematy proszę pytać tu.
    <E>

• #2 22 Lis 2003 20:03
    demol2
    Poziom 11  

Nikt nawet zadnego info nie ma na temat serwisowek do japonczykow??
    Na gieldzie w krakowie pojawiaja sie serwisowki do japonczykow ale niestety nei do Mitsubishi :( wiec gdzies zdobywac je musza !!!!

Panowie, zawsze bylem wiary iz na Elektrodzie wszystko mozna ruszyc a w tym temacie taka cisza :(
    Moze gdzies ktos trafil na linki ,odnosniki, schematy.
    liczy sie dla mnie kazda pomoc.

Pozdrawiam.

• #4 23 Lis 2003 21:17
    Artwin
    Poziom 15  

o co ci konkretnie chodzi ?Jeśli masz jakiś problem mogę ci pomóc.

• #5 23 Lis 2003 22:48
    demol2
    Poziom 11  

Dzieki za odpowiedz :))
    Tak na prawde to w tej chwili nie mam ogrzewania l;usterek i tylnej szyby :(
    Pzrekaznik OK, bezpieczniki na 105%, ale niestety napiecie na przekaznik juz nie dochodzi ( z kasety bezpiecznikow wychodzi) .
    na przekaznik przy "dlugich" dochodzi ok. 11V ale pod obciazeniem niestety brak zasilania ;(
    W drugiej ,mniej waznej sprawei szukam mozliwosci wylaczenia kontrolki poduszek.

Pozdrawiam.

• #6 23 Lis 2003 22:59
    Usunięty
  • #7 30 Lis 2003 01:13
    Artwin
    Poziom 15  

zaśniedziałe lub obluzowane styki.A tak w ogóle to nie jest autko po zalaniu.

• #8 30 Lis 2003 10:54
    demol2
    Poziom 11  

Sprawdzalem w pierwszej kolejnosci :)
    Napiecie ze kasety bezpiecznikow i przekaznikow wychodzi ale do przekaznika ( pod nogami ,tam gdzie wiekszosc bezp topikowych ) neistety nie dochodzi :(
    Czasem jak swiatla sa wlaczone to pojawia sie na przekazniku napiecie ok 10V ale przy probie wlaczenia ogrzewanmia spada do 0V
    Cos jest nie tak i nie wiem gdzie szukac.
    Nie jest to samochod po zalaniu.

• #9 30 Lis 2003 20:42
    Usunięty
  • #10 30 Lis 2003 20:55
    Artwin
    Poziom 15  

Możesz mieć popalone ścieżki w skrzynce bezpieczników lub podstawie styczników cudów nie ma niemcy o tym mówią wackelkontakt czyli jest styk ale tak słaby że prądu nie przewodzi.

• #11 30 Lis 2003 21:55
    demol2
    Poziom 11  

Posprawdzam wszystko raz jeszcze :(
    @elektrit wszystkie bezpieczniki sa OK, i napiecie z kasety bezpiecznikow ( zaraz kolo akumulatora ) wychodzi poprawne
    @kiblonurek ,wiem iz cudow nie ma ale poprostu glupieje :( dziwi mnie czemu pojawia sie napiecie na przekazniku ( ogrzewania lusterek i szyby ) w momencie wlaczania swiatel drogowych a nie ma go w normalnej pozycji wlacznika swiatel????

• #12 30 Gru 2003 00:36
    kd1312
    Poziom 2  

przekażnik przy pomiarze może być ok. mogą być skorodowane styki .... wyłącznik ogrzewnia też może mić nadpalone skorodowane styki, wskazania mogą być poprawne przy małym obciążeniu i pomiarach

• #13 30 Gru 2003 00:41
    Usunięty
  Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty