Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Citroen c5 - blad zaworu cyrkulacji spalin ERG

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Citroen c5 - blad zaworu cyrkulacji spalin ERG
Autor
Wiadomość
mruwkaz11
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: wadowice

Post#1 Post autora tematu 31 Paź 2007 10:06   

Citroen c5-problem

Witam,kumpel posiada taki samochodzik 2003r,1.8 benzyna(z gazem,i mam problem,samochodzik do 5000 obr kreci sie normalnie,a powyżej ,,juz sie za bardzo nie chce"i po podlaczeniu do komputera wyskakuje:blad zaworu cyrkulacji spalin ERG.poradzcie mi jak to naprawic,badz co wymienic??pozdrawiam

Problem to ja widzę jeden-brak znajomości regulaminu. Moja rada przeczytać i poprawić temat. goldwinger.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 31 Paź 2007 10:06   

Powrót do góry

grzebacz
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: prabuty

Post#2 31 Paź 2007 10:13   

Re: Citroen c5-problem

przecież masz odpowiedz w swoim poście:padł egr,ale sprawdz połączenia podciśnień i wtyczki żeby nie wymienić pochopnie!
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Citroen c5 - blad zaworu cyrkulacji spalin ERG
Strona 1 z 1