Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 04 Lis 2007 23:22
    Andu
    Poziom 11  

Mam wydawało by się banalny problem (jak widać nie dla mnie :) )

Logując się do windows używałem hasła dostępu. Obecnie chcę pozbyć się tej funkcjonalności - a precyzyjniej wyłączyć ja. Myślałem że jak zakoduję kompa żeby hasło był bez znaków, to interface logowania się nie będzie pojawiał - niestety byłem w błędzie. Powiedzcie mi jak to zrobić żeby wimdows otwierał się bez okna logowania

dzięki i pozdrawiam

andu

• #2 04 Lis 2007 23:25
    tronic1
    Spec od komputerów

Podaj puste hasło (Enter) i zmień sposób logowania.

• #3 04 Lis 2007 23:36
    hicat
    Poziom 30  

Usuń niepotrzebne profile wyłącz konto gościa w swoim profilu usuń hasło i tak samo jak napisał poprzednik zmień sposób logowania i powinno zadziałać.

• #4 04 Lis 2007 23:38
    Andu
    Poziom 11  

Dzięki,

ale właśnie podaję puste hasło, a potem podczas otwierania windows pojawja sie okno logowania - a ja nie chcę żeby tak było. Chcę żeby otwierał się od razu.

pozdrawiam

andu

• #5 04 Lis 2007 23:47
    Remeknapr
    Poziom 33  

Andu napisał:
    podaję puste hasło, a potem podczas otwierania windows pojawja sie okno logowania - a ja nie chcę żeby tak było. Chcę żeby otwierał się od razu.

Który Windows?

• #6 04 Lis 2007 23:58
    Andu
    Poziom 11  

Windows XP prof,

Mam do Was prośbę - ja nie do końca orientuję się w temacie, dzięki za podpowiedzi i wyrozumiałość ale jak chcecie naprawdę pomóc to Wasze podpowiedzi powinnny być bardziej precyzyjne.

dzięki i pozdrawiam

andu

• #7 05 Lis 2007 00:00
    maxservice
    Poziom 12  

Start -panel sterownia -> konta użytkowników -> zmień sposób logowania użytkowników odznacz opcję użyj ekranu powitalnego oraz "użyj szybkiego przełączania użytkowników -> zastosuj opcje -> reset kompa i powinno hulać.

• #8 05 Lis 2007 00:08
    Andu
    Poziom 11  

Zrobiłem tak jak napisałeś i pojawił się komunikat:

"Ostatnio zainstalowany program wyłączył ekran powitalny i szybkie przełączanie użytkowników. Aby przywrócić tę funkcję musisz odinstalować program. Następująca nazwa pliku może pomóc w zidentyfokowaniu programu, który wprowadził zmiany: RtlGina2.dll"

Co teraz ?

dzięki i pozdro

andu

• #10 05 Lis 2007 00:20
    Andu
    Poziom 11  

Co to jest za program?

pozdrawiam

andu

• #11 05 Lis 2007 00:26
    hicat
    Poziom 30  

Program resetuje w rejestrze ustawienia logowania przez inny system i wraca do standardowych ustawień systemu. W twoim przypadku powinien przestawić to żeby logowanie systemu nie wykrywało programu do karty sieciowej radiowej tylko korzystało z domyślnego pliku windowsa.

• #12 05 Lis 2007 00:27
    arkolesz
    Poziom 26  

Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Start>Uruchom i wpisz "control userpasswords2" (oczywiscie bez cudzyslowow). W nowo otwartym oknie odznacz "Aby uzywac tego komputera... (itd)".

• #13 05 Lis 2007 00:54
    Andu
    Poziom 11  

Dzięki Wam wszystkim.

Każdy mi pomógł na swój sposób.
    I programik się przydał i cała reszta

Panowie jeszcze raz wielkie dzięki

pozdrawiam

andu

• #14 05 Lis 2007 02:14
    dzojstik
    Poziom 12  

Miałem kiedyś podobny numer po zainstalowaniu NET Framework - zawsze po włączeniu komputera pojawiało się okno logowania. Pomógł wtedy DoctorTweak XP 1.75 (może jest nowsza wersja?), w którym jest opcja włączenia auto logowania do systemu.

Logowanie do windows bez hasła - jak to zrobić ?

• #15 05 Lis 2007 11:42
    GrEG0
    Poziom 14  

A polecenie:

control userpasswords2

probowales moze ?
    Moze pomoze ;)

• #16 15 Gru 2007 12:35
    thomas3650
    Poziom 9  

Witam!!!

Ja mam inny problem a mianowicie usuwałem niepotrzebne konta i usunąłem swoje i teraz nie wiem co dalej zrobić, czy jest jakaś możliwość aby je odzyskać jest to dla mnie bardzo ważna sprawa!!!!

• #17 16 Gru 2007 01:43
    Andu
    Poziom 11  

Ja bym zaryzykował przywracanie systemu, powinno pomóc

• #18 16 Gru 2007 02:19
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

thomas3650 napisał:
    Witam!!!

Ja mam inny problem a mianowicie usuwałem niepotrzebne konta i usunąłem swoje i teraz nie wiem co dalej zrobić, czy jest jakaś możliwość aby je odzyskać jest to dla mnie bardzo ważna sprawa!!!!

Uruchom komputer w trybie awaryjnym i zaloguj się jako Administrator , o ile tego konta nie usunąłeś .

• #19 16 Gru 2007 11:12
    thomas3650
    Poziom 9  

Oki ale co dalej po zalogowaniu w trybie awaryjnym????

• #20 16 Gru 2007 11:14
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Możesz sobie zrobić ponownie nowy profil , oraz odzyskasz dane na których ci zależało .

• #21 16 Gru 2007 11:29
    thomas3650
    Poziom 9  

Czyli z tego co rozumiem mam sobie założyć nowe konto?? ale jak zrobić aby wrócił dawny wygląd i konfiguracja wimdows z tam tego usuniętego konta???

• #22 16 Gru 2007 11:32
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Najpierw odszukaj katalog z twoim starym profilem w folderze Document & Setting , następnie zmień nazwę tego folderu , potem zrób sobie ponownie nowy profil i skopiuj do folderu tego nowego profilu wszystkie dane z tego starego .

• #23 16 Gru 2007 11:51
    thomas3650
    Poziom 9  

Dzięki za pomoc, może do końca nie wrócił taki wygląd windowsa ale większość jest po staremu. Mam jeszcze jedno pytanie czy da radę odzyskać ulubione z firefoxa bo tak szczerze mówiąc to najbardziej mi na tym zależy??

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty