Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki
Autor
Wiadomość
jaco777
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Szczecin

Post#1 Post autora tematu 09 Lis 2007 15:34   

Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki

Witam.

Za kilka miesięcy kończy mi się kolejna umowa z Orange. Teraz będę już podpisywał czwartą z kolei. Obecnie jestem na Twój Plan z kwotą zobowiązania 25zł. Mało dzwonię, niskie rachunki. Planuje za punkty profit wybrać jakiś dobry telefon.

Z tego co pamiętam z poprzednich lat, to aby móc coś wynegocjować to trzeba było mieć kilka ostatnich rachunków na co najmniej 50zł.
Jak jest teraz? Jeżeli znajdzie się ktoś uprzejmy z Orange to proszę o podzielenie się wiedzą. Oczywiście odwdzięczę się punktami.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Lis 2007 15:34   

Powrót do góry

kalasz20
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Bialystok

Post#2 09 Lis 2007 19:40   

Re: Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze war

W tych niskich abonamentach za dużo nie ponegocjujesz , sam w wakacje przedłużałem umowę z nimi , jak Ty płacę miesięcznie ok 30zł , zamiast nowego telefonu możesz wziąść więcej darmowych minut , telefony za 1zł w tak niskim abonamencie są pokroju 2610 czyli żenada do lepszych dopłacasz sporo , w zależności od modelu max do 200zł mniej od ceny rynkowej przy telefonach po 500zł , potem są lepsze ceny za oklepane telefony , za K510i najpierw wołała 120zł potem po zniżkach zszedła do 30zł , nie daj sobie wmówić 30miesięcznego abonamentu , jak kobieta pierwszy raz dzwoniła do mnie to podała mi ceny rożnych telefonów , miałem sobie wybrać , w tym K510 po zniżce z 120 na 30zł , gdy się na niego zdecydowałem i zadzwoniła drugi raz to mówię że chcę K510i to zapomniała o tej zniżce i chciała 120zł , dopiero jak jej przypomniałem to chciała mi wmówić że ta cena jest w 30mies. abonamencie , ale dalej ja uparcie co innego i jednak zeszła do 30zł tak jak mówiła przy pierwszej rozmowie więc nie daj się oszukać.
Pozdr
Powrót do góry

mcfaco
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Jarocin

Post#3 12 Wrz 2008 15:16   

Witam. A czy jest ktoś kto może sie wypowiedziec na temat przedłuzania umowy w orange internet standard lub premium??
Powrót do góry

MEDIASHOP
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Piekary Śląskie/Firma kurierska GLS

Post#4 20 Wrz 2008 12:09   

jaco777 napisał:
25zł. Mało dzwonię, niskie rachunki.

W tej kwocie niestety trudno oczekiwać, że wyskoczą z zawrotną ofertą.

Moim zdaniem przy takich niskich abonamentach lepiej wychodzi się w Nowym Orange (pre-paid).
Powrót do góry

juzef22
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Warszawa

Post#5 20 Wrz 2008 12:38   

Jeśi chcesz wynegocjować sensowne warunki to nie spiesz się .
Będą do ciebie dzwonili z ofertami juz kilka miesięcy przed upłwem terminu umowy, wszystkim mów ze nie jesteś pewien czy zostaniesz w tej firmie. Odczekaj do ostatnich dni umowy a zobaczysz ile zyskasz i nie daj sobie wcisnąć umowy dłuzszej niz 12 miesięczna bo z roku na rok oferty są korzystniejsze.
Jeśli regularnie płacisz rachunki to będą się starali cię zatrzymać oferując dodatkowe opcje.
Powrót do góry

MEDIASHOP
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: Piekary Śląskie/Firma kurierska GLS

Post#6 21 Wrz 2008 08:32   

juzef22 napisał:
Jeśi chcesz wynegocjować sensowne warunki to nie spiesz się .
Będą do ciebie dzwonili z ofertami juz kilka miesięcy przed upłwem terminu umowy, wszystkim mów ze nie jesteś pewien czy zostaniesz w tej firmie. Odczekaj do ostatnich dni umowy a zobaczysz ile zyskasz i nie daj sobie wcisnąć umowy dłuzszej niz 12 miesięczna bo z roku na rok oferty są korzystniejsze.
Jeśli regularnie płacisz rachunki to będą się starali cię zatrzymać oferując dodatkowe opcje.

Przy minimalnych rachunkach możesz pomarudzić i dostaniesz darmowe minutki, a po ich wygadaniu lepiej sie wtrzymac z telefonowaniem (stawka/min.).

Dobre warunki mozesz otrzymac majac co najmniej kilka, kilkanascie telefonów w opcji biznesowej (na firmę). W tym wypadku Nokia N95 nie jest niczym szczególnym.

W Twoim przypadku, jesli chcesz wziąc dobry telefon to i tak bedziesz musiał dopłacić do niego przynajmniej kilkaset zł.
W abonamencie dostaniesz darmowe minuty , a po ich wygadaniu wysoką opłatę.

W pre-paid np. Nowe Orange - doładowujesz co 5 m-cy za 100zł. (otrzymujesz 110zł.) i minuta w Orange kosztuje Cię 0,20zł. Możesz także aktywować np. darmowe minuty do 1 osoby w sieci (bodajże 240min. po doładowaniu 100zl.).

Moja konkluzja: porzebujesz dużo gadać, masz firmę, weź abonament. Jesli płacisz niskie rachunki weź pre-paid, zapłacisz jeszcze mniej, a telefon mozna sobie zawsze kupić...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Wrz 2008 08:32   

Powrót do góry

Mleczyk89
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Stargard

Post#7 21 Wrz 2008 09:26   

W Orange jest 6 poziomów negocjacji, im wcześniej się zgodzisz tym gorzej dla Ciebie, dlatego warto wyczekiwać lepszych propozycji, bądź samemu chcieć coś wyciągnąć od nich i upierać się przy tym ;]
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Wrz 2008 09:26   

Powrót do góry

juzef22
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Warszawa

Post#8 21 Wrz 2008 09:57   

Ostatno w ramach kontynuacji podpisałem umowę z Orange.
Umowa bez telefonu na 12miesięcy abonament 35 zl i co dostałem:

-50% więcej czyli +17.50 zl
-Orange i stacjonarne +ok 12 zł
- wieczory i wekendy +1200 minut miesięcznie

To wszystko przez 12 miesięcy trwania umowy, a kart pre-paid nie lubię wolę abonament .
Powrót do góry

Sja08
Poziom 12
Poziom 12

Post#9 27 Maj 2012 17:16   

Re: Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki

witam, mam małe pytanko, lepiej poczekać do ostatnich dni na przedłużenie umowy bo dadzą więcej czy przedłużać już na te 110 dni?
Powrót do góry

Deron
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Gdynia

Post#10 27 Maj 2012 17:35   

Wizyta w salonie Orange mało daje. Najlepiej zamów rozmowę z konsultantem Orange. Konsultanci dają o wiele lepsze warunki niż salony.
Powrót do góry

Sja08
Poziom 12
Poziom 12

Post#11 27 Maj 2012 19:30   

no tak, to wiem ale czy czekać do ostatnich dni umowy czy przedłużać już teraz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Maj 2012 19:30   

Powrót do góry

Deron
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Gdynia

Post#12 27 Maj 2012 22:15   

Możesz przedłużyć miesiąc przed końcem umowy
Powrót do góry

Sja08
Poziom 12
Poziom 12

Post#13 27 Maj 2012 22:19   

bez obrazy ale dalej sie nie rozumiemy, dzis mam 109 dni do końca umowy i mam na stronie www juz ofertę i tu moje pytanie czy barac co juz teraz dawaja czy czekać jeszcze te 100 dni na 9 dni przed końcem umowy ja przedłużyć lub zerwać?
Powrót do góry

dzimi
Moderator
Moderator

Miasto: warm-maz

Post#14 28 Maj 2012 08:14   

Temat archiwalny zamykam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Inne Serwis -> Inne Co kupić? -> Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki
Strona 1 z 1