X
  • #1 09 Nov 2007 15:34
    jaco777
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    Witam.

Za kilka miesięcy kończy mi się kolejna umowa z Orange. Teraz będę już podpisywał czwartą z kolei. Obecnie jestem na Twój Plan z kwotą zobowiązania 25zł. Mało dzwonię, niskie rachunki. Planuje za punkty profit wybrać jakiś dobry telefon.

Z tego co pamiętam z poprzednich lat, to aby móc coś wynegocjować to trzeba było mieć kilka ostatnich rachunków na co najmniej 50zł.
    Jak jest teraz? Jeżeli znajdzie się ktoś uprzejmy z Orange to proszę o podzielenie się wiedzą. Oczywiście odwdzięczę się punktami.
  • #2 09 Nov 2007 19:40
    kalasz20
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    W tych niskich abonamentach za dużo nie ponegocjujesz , sam w wakacje przedłużałem umowę z nimi , jak Ty płacę miesięcznie ok 30zł , zamiast nowego telefonu możesz wziąść więcej darmowych minut , telefony za 1zł w tak niskim abonamencie są pokroju 2610 czyli żenada do lepszych dopłacasz sporo , w zależności od modelu max do 200zł mniej od ceny rynkowej przy telefonach po 500zł , potem są lepsze ceny za oklepane telefony , za K510i najpierw wołała 120zł potem po zniżkach zszedła do 30zł , nie daj sobie wmówić 30miesięcznego abonamentu , jak kobieta pierwszy raz dzwoniła do mnie to podała mi ceny rożnych telefonów , miałem sobie wybrać , w tym K510 po zniżce z 120 na 30zł , gdy się na niego zdecydowałem i zadzwoniła drugi raz to mówię że chcę K510i to zapomniała o tej zniżce i chciała 120zł , dopiero jak jej przypomniałem to chciała mi wmówić że ta cena jest w 30mies. abonamencie , ale dalej ja uparcie co innego i jednak zeszła do 30zł tak jak mówiła przy pierwszej rozmowie więc nie daj się oszukać.
    Pozdr
  • #3 12 Sep 2008 15:16
    mcfaco
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam. A czy jest ktoś kto może sie wypowiedziec na temat przedłuzania umowy w orange internet standard lub premium??
  • #4 20 Sep 2008 12:09
    MEDIASHOP
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    jaco777 wrote:
    25zł. Mało dzwonię, niskie rachunki.

W tej kwocie niestety trudno oczekiwać, że wyskoczą z zawrotną ofertą.

Moim zdaniem przy takich niskich abonamentach lepiej wychodzi się w Nowym Orange (pre-paid).
  • #5 20 Sep 2008 12:38
    juzef22
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Jeśi chcesz wynegocjować sensowne warunki to nie spiesz się .
    Będą do ciebie dzwonili z ofertami juz kilka miesięcy przed upłwem terminu umowy, wszystkim mów ze nie jesteś pewien czy zostaniesz w tej firmie. Odczekaj do ostatnich dni umowy a zobaczysz ile zyskasz i nie daj sobie wcisnąć umowy dłuzszej niz 12 miesięczna bo z roku na rok oferty są korzystniejsze.
    Jeśli regularnie płacisz rachunki to będą się starali cię zatrzymać oferując dodatkowe opcje.
  • #6 21 Sep 2008 08:32
    MEDIASHOP
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    juzef22 wrote:
    Jeśi chcesz wynegocjować sensowne warunki to nie spiesz się .
    Będą do ciebie dzwonili z ofertami juz kilka miesięcy przed upłwem terminu umowy, wszystkim mów ze nie jesteś pewien czy zostaniesz w tej firmie. Odczekaj do ostatnich dni umowy a zobaczysz ile zyskasz i nie daj sobie wcisnąć umowy dłuzszej niz 12 miesięczna bo z roku na rok oferty są korzystniejsze.
    Jeśli regularnie płacisz rachunki to będą się starali cię zatrzymać oferując dodatkowe opcje.

Przy minimalnych rachunkach możesz pomarudzić i dostaniesz darmowe minutki, a po ich wygadaniu lepiej sie wtrzymac z telefonowaniem (stawka/min.).

Dobre warunki mozesz otrzymac majac co najmniej kilka, kilkanascie telefonów w opcji biznesowej (na firmę). W tym wypadku Nokia N95 nie jest niczym szczególnym.

W Twoim przypadku, jesli chcesz wziąc dobry telefon to i tak bedziesz musiał dopłacić do niego przynajmniej kilkaset zł.
    W abonamencie dostaniesz darmowe minuty , a po ich wygadaniu wysoką opłatę.

W pre-paid np. Nowe Orange - doładowujesz co 5 m-cy za 100zł. (otrzymujesz 110zł.) i minuta w Orange kosztuje Cię 0,20zł. Możesz także aktywować np. darmowe minuty do 1 osoby w sieci (bodajże 240min. po doładowaniu 100zl.).

Moja konkluzja: porzebujesz dużo gadać, masz firmę, weź abonament. Jesli płacisz niskie rachunki weź pre-paid, zapłacisz jeszcze mniej, a telefon mozna sobie zawsze kupić...
  • #7 21 Sep 2008 09:26
    Mleczyk89
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    W Orange jest 6 poziomów negocjacji, im wcześniej się zgodzisz tym gorzej dla Ciebie, dlatego warto wyczekiwać lepszych propozycji, bądź samemu chcieć coś wyciągnąć od nich i upierać się przy tym ;]
  • #8 21 Sep 2008 09:57
    juzef22
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Ostatno w ramach kontynuacji podpisałem umowę z Orange.
    Umowa bez telefonu na 12miesięcy abonament 35 zl i co dostałem:

-50% więcej czyli +17.50 zl
    -Orange i stacjonarne +ok 12 zł
    - wieczory i wekendy +1200 minut miesięcznie

To wszystko przez 12 miesięcy trwania umowy, a kart pre-paid nie lubię wolę abonament .
  • #9 27 May 2012 17:16
    Sja08
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    witam, mam małe pytanko, lepiej poczekać do ostatnich dni na przedłużenie umowy bo dadzą więcej czy przedłużać już na te 110 dni?
  • #10 27 May 2012 17:35
    Deron
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Wizyta w salonie Orange mało daje. Najlepiej zamów rozmowę z konsultantem Orange. Konsultanci dają o wiele lepsze warunki niż salony.
  • #11 27 May 2012 19:30
    Sja08
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    no tak, to wiem ale czy czekać do ostatnich dni umowy czy przedłużać już teraz
  • #12 27 May 2012 22:15
    Deron
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Możesz przedłużyć miesiąc przed końcem umowy
  • #13 27 May 2012 22:19
    Sja08
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    bez obrazy ale dalej sie nie rozumiemy, dzis mam 109 dni do końca umowy i mam na stronie www juz ofertę i tu moje pytanie czy barac co juz teraz dawaja czy czekać jeszcze te 100 dni na 9 dni przed końcem umowy ja przedłużyć lub zerwać?
  • #14 28 May 2012 08:14
    dzimi
    Moderator
    Helpful post? (0)
    Temat archiwalny zamykam.
  Search 4 million + Products
Browse Products