Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Other -> Other What to buy? -> Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki
Author
Poziom 19
Poziom 19

Post#1 Post from the author of the topic 09 Nov 2007 15:34   

Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki

Witam.

Za kilka miesięcy kończy mi się kolejna umowa z Orange. Teraz będę już podpisywał czwartą z kolei. Obecnie jestem na Twój Plan z kwotą zobowiązania 25zł. Mało dzwonię, niskie rachunki. Planuje za punkty profit wybrać jakiś dobry telefon.

Z tego co pamiętam z poprzednich lat, to aby móc coś wynegocjować to trzeba było mieć kilka ostatnich rachunków na co najmniej 50zł.
Jak jest teraz? Jeżeli znajdzie się ktoś uprzejmy z Orange to proszę o podzielenie się wiedzą. Oczywiście odwdzięczę się punktami.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 09 Nov 2007 15:34   

Back to top

kalasz20
Poziom 20
Poziom 20

Post#2 09 Nov 2007 19:40   

Re: Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze war

W tych niskich abonamentach za dużo nie ponegocjujesz , sam w wakacje przedłużałem umowę z nimi , jak Ty płacę miesięcznie ok 30zł , zamiast nowego telefonu możesz wziąść więcej darmowych minut , telefony za 1zł w tak niskim abonamencie są pokroju 2610 czyli żenada do lepszych dopłacasz sporo , w zależności od modelu max do 200zł mniej od ceny rynkowej przy telefonach po 500zł , potem są lepsze ceny za oklepane telefony , za K510i najpierw wołała 120zł potem po zniżkach zszedła do 30zł , nie daj sobie wmówić 30miesięcznego abonamentu , jak kobieta pierwszy raz dzwoniła do mnie to podała mi ceny rożnych telefonów , miałem sobie wybrać , w tym K510 po zniżce z 120 na 30zł , gdy się na niego zdecydowałem i zadzwoniła drugi raz to mówię że chcę K510i to zapomniała o tej zniżce i chciała 120zł , dopiero jak jej przypomniałem to chciała mi wmówić że ta cena jest w 30mies. abonamencie , ale dalej ja uparcie co innego i jednak zeszła do 30zł tak jak mówiła przy pierwszej rozmowie więc nie daj się oszukać.
Pozdr

Helpful message? + -

Back to top

mcfaco
Poziom 7
Poziom 7

Post#3 12 Sep 2008 15:16   

Witam. A czy jest ktoś kto może sie wypowiedziec na temat przedłuzania umowy w orange internet standard lub premium??

Helpful message? + -

Back to top

MEDIASHOP
Poziom 16
Poziom 16

Post#4 20 Sep 2008 12:09   

jaco777 wrote:
25zł. Mało dzwonię, niskie rachunki.

W tej kwocie niestety trudno oczekiwać, że wyskoczą z zawrotną ofertą.

Moim zdaniem przy takich niskich abonamentach lepiej wychodzi się w Nowym Orange (pre-paid).

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 20 Sep 2008 12:09   

Back to top

juzef22
Poziom 11
Poziom 11

Post#5 20 Sep 2008 12:38   

Jeśi chcesz wynegocjować sensowne warunki to nie spiesz się .
Będą do ciebie dzwonili z ofertami juz kilka miesięcy przed upłwem terminu umowy, wszystkim mów ze nie jesteś pewien czy zostaniesz w tej firmie. Odczekaj do ostatnich dni umowy a zobaczysz ile zyskasz i nie daj sobie wcisnąć umowy dłuzszej niz 12 miesięczna bo z roku na rok oferty są korzystniejsze.
Jeśli regularnie płacisz rachunki to będą się starali cię zatrzymać oferując dodatkowe opcje.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 20 Sep 2008 12:38   

Back to top

MEDIASHOP
Poziom 16
Poziom 16

Post#6 21 Sep 2008 08:32   

juzef22 wrote:
Jeśi chcesz wynegocjować sensowne warunki to nie spiesz się .
Będą do ciebie dzwonili z ofertami juz kilka miesięcy przed upłwem terminu umowy, wszystkim mów ze nie jesteś pewien czy zostaniesz w tej firmie. Odczekaj do ostatnich dni umowy a zobaczysz ile zyskasz i nie daj sobie wcisnąć umowy dłuzszej niz 12 miesięczna bo z roku na rok oferty są korzystniejsze.
Jeśli regularnie płacisz rachunki to będą się starali cię zatrzymać oferując dodatkowe opcje.

Przy minimalnych rachunkach możesz pomarudzić i dostaniesz darmowe minutki, a po ich wygadaniu lepiej sie wtrzymac z telefonowaniem (stawka/min.).

Dobre warunki mozesz otrzymac majac co najmniej kilka, kilkanascie telefonów w opcji biznesowej (na firmę). W tym wypadku Nokia N95 nie jest niczym szczególnym.

W Twoim przypadku, jesli chcesz wziąc dobry telefon to i tak bedziesz musiał dopłacić do niego przynajmniej kilkaset zł.
W abonamencie dostaniesz darmowe minuty , a po ich wygadaniu wysoką opłatę.

W pre-paid np. Nowe Orange - doładowujesz co 5 m-cy za 100zł. (otrzymujesz 110zł.) i minuta w Orange kosztuje Cię 0,20zł. Możesz także aktywować np. darmowe minuty do 1 osoby w sieci (bodajże 240min. po doładowaniu 100zl.).

Moja konkluzja: porzebujesz dużo gadać, masz firmę, weź abonament. Jesli płacisz niskie rachunki weź pre-paid, zapłacisz jeszcze mniej, a telefon mozna sobie zawsze kupić...

Helpful message? + -

Back to top

Mleczyk89
Poziom 22
Poziom 22

Post#7 21 Sep 2008 09:26   

W Orange jest 6 poziomów negocjacji, im wcześniej się zgodzisz tym gorzej dla Ciebie, dlatego warto wyczekiwać lepszych propozycji, bądź samemu chcieć coś wyciągnąć od nich i upierać się przy tym ;]

Helpful message? + -

Back to top

juzef22
Poziom 11
Poziom 11

Post#8 21 Sep 2008 09:57   

Ostatno w ramach kontynuacji podpisałem umowę z Orange.
Umowa bez telefonu na 12miesięcy abonament 35 zl i co dostałem:

-50% więcej czyli +17.50 zl
-Orange i stacjonarne +ok 12 zł
- wieczory i wekendy +1200 minut miesięcznie

To wszystko przez 12 miesięcy trwania umowy, a kart pre-paid nie lubię wolę abonament .

Helpful message? + -

Back to top

Sja08
Poziom 12
Poziom 12

Post#9 27 May 2012 17:16   

Re: Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki

witam, mam małe pytanko, lepiej poczekać do ostatnich dni na przedłużenie umowy bo dadzą więcej czy przedłużać już na te 110 dni?

Helpful message? + -

Back to top

Deron
Poziom 14
Poziom 14

Post#10 27 May 2012 17:35   

Wizyta w salonie Orange mało daje. Najlepiej zamów rozmowę z konsultantem Orange. Konsultanci dają o wiele lepsze warunki niż salony.

Helpful message? + -

Back to top

Sja08
Poziom 12
Poziom 12

Post#11 27 May 2012 19:30   

no tak, to wiem ale czy czekać do ostatnich dni umowy czy przedłużać już teraz

Helpful message? + -

Back to top

Deron
Poziom 14
Poziom 14

Post#12 27 May 2012 22:15   

Możesz przedłużyć miesiąc przed końcem umowy

Helpful message? + -

Back to top

Sja08
Poziom 12
Poziom 12

Post#13 27 May 2012 22:19   

bez obrazy ale dalej sie nie rozumiemy, dzis mam 109 dni do końca umowy i mam na stronie www juz ofertę i tu moje pytanie czy barac co juz teraz dawaja czy czekać jeszcze te 100 dni na 9 dni przed końcem umowy ja przedłużyć lub zerwać?

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 27 May 2012 22:19   

Back to top

dzimi
Moderator
Moderator

Post#14 28 May 2012 08:14   

Temat archiwalny zamykam.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  This topic is locked      Main Page -> Forum Index -> Other -> Other What to buy? -> Orange - przedłużenie umowy, jak wynegocjować lepsze warunki
Page 1 of 1
Similar topics
Polsat, przedłużenie umowy (7)
Przedłużenie umowy w cyfowym polsacie (7)
jak przestroić radio kupione w USA na polskie warunki (2)
SONY KDF-E5012U. Jak przystosować na nasze warunki? (5)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.046 seconds

elektroda.pl topic RSS feed