Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Program do ogladania niedosciaganych filmów

kulajson_Rybnik 13 Lis 2007 19:00
  • #1 13 Lis 2007 19:00
    kulajson_Rybnik
    Poziom 17  

Jest taki program co pozwoli mi obejzec filmy które sa neidociagniete na emulu ???

• #2 13 Lis 2007 19:14
    yakuza_2000
    Poziom 18  

Jeśli jest ściągnięty początek pliku, to na zwykłym odtwarzaczu pójdzie.
    Tylko trzeba wiedzieć gdzie jest ściągany plik, i jeśli ma jakieś dziwne tymczasowe rozszerzenie to trzeba zmienić na np *.avi Ja w ten sposób sprawdzałem.

Pozdrawiam Yakuza

• #3 13 Lis 2007 19:19
    mietekt
    Poziom 10  

Allplayer ma jakas funkcje naprawy uszkodzonych lilmow. Moze da sie tak odtworzyć filmy jesli nie ma poczatku.

• #4 13 Lis 2007 19:24
    Mr.Macki
    Poziom 16  

Witam!
    Mi niedościagane filmy idą na Media Player Classic (v. 9.4) (szukaj w Google).
    Oczywiście może to jeszcze zależeć "ile brakuje" i w których miejscach filmu, różnych ustawień/typu kompresji wideo/kodeków/sposobu w który film był pobierany... Ale ogólnie się da, więc spróbuj!
    pozdrawiam!

• #6 14 Lis 2007 11:36
    baku9093
    Poziom 11  

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest program który ucina część scieżki i pozwala na ogladanie filmu z dowolnego programu obslugujacego format pliku. Jaki wybrać?? Kwestia bardzo indywidualna - ja kozystam z duba. Najlepiej bedzie jak sam wybierzesz to co najlepiej ci odpowiada uzywajac do tego google.pl. Pozdrawiam

• #7 14 Lis 2007 16:42
    RAJUS
    Poziom 20  

Avi Preview jest niezly poszukaj na googlach
    Pozdro

• #8 14 Lis 2007 18:03
    energo
    Poziom 13  

hmm zgadzam się z "rajusem" możesz użyć avi preview ( http://www.avipreview.com/index.htm ) ale można też otworzyć plik ( jeśli jest to .avi lub .mpg) za pomocą "virtualdub'a" i zapisać plik polecam.

• #9 14 Lis 2007 18:15
    zaytzev
    Poziom 12  

Popularny AllPlayer ma teraz opcję "napraw AVI". która pozwala na oglądanie niedociągniętych plików, nawet poszatkowanych przez BitTorrent.

Naprawiony plik zapisuje w folderze roboczym, więc się nie bój, że nadpisze ten własnie ściągany.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty