X

czas pracy agregatu ON/OFF lodówki LadyCook

leszekgo 18 Nov 2007 11:22
  • #1 18 Nov 2007 11:22
    leszekgo
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Czy ktoś wie lub zaobserwował ile prawidłowo w normalnych warunkach powinna lodówka pracować ( agregat działa ) a ile czasu nie działa ( agregat nie pracuje)?
    Mam lodówkę LanyCook LDC240 i u mnie jest tak że, termostat jest ustawiony na 1 a agregat włącza się na ok. 20 min i pracuje i następnie wyłącza na ok. 20 min. Temteratury są w zamrażalniku ok. -22 st. C a w chłodziarce +4 do + 7 st . Odpowiednio na dolnej i górnej półce .
  • Helpful post
    #2 18 Nov 2007 13:33
    colcolcol
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    W miare poprawnie, ale to nie jest klasa "A". Im krótszy czas pracy tym lepiej ale praca non stop przy sprawnym układzie chłodzenia nie zaszkodzi. Spotkałem się z urządzeniami w których sprężarka wogóle nie wyłaczała sie ponieważ : konstrukcja ( wydajnośc parownika w chłodziarce w stosunku do kubatury i stopnia wypełnienia ) była do d.... Nie mozna wymagac od urzadzenia aby parownik o wymiarach 20x30 cm wychłodził chłodziarkę o pojemności 200 l wypełniona po brzegi majonezami w słoikach i wekami do temperatury +2 stopnie. Reasumując praca 1:1 jest do przyjęcia a 1 (praca)do 4 (odpoczynek ) - marzenie.
  • Helpful post
    #3 18 Nov 2007 13:37
    nares
    Specjalista AGD
    Helpful post? (0)
    Temperatury prawidłowe, ale oszczędna to ona nie jest...Jeżeli uszczelka OK i nie stoi koło kaloryfera - to tak musi być. Ta marka nie grzeszy zbytnią sprawnością :cry:
  • #4 18 Nov 2007 22:32
    PBK
    Specjalista AGD
    Helpful post? (0)
    he moja ulubiona firma zwłaszcza kuchenki gazowe sa the beest
    ciekawe czy ktos jeszcze wymysli cos tańszego w produkcji
  Search 4 million + Products
Browse Products