Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Adobe Reader jak wyłączyć aktualizacje?

Samuraj 18 Lis 2007 15:54
  • #1 18 Lis 2007 15:54
    Samuraj
    Poziom 34  

Jak wyłączyć aktualizacje na dobre w AcrobeReader. Czy tylko emigracja do starszej wersji rozwiąże ten problem :?:
    Przeglądam wiele plików pdf i za każdym razem, co otwieram Acrobata to wyskakuje "Checking for updates..." mimo wyłączenia aby nie sprawdzał aktualizacji. Sprawdzałem już na wersjach 8.0, 7.0, 6.0 i za każdym razem to samo. Z chwilą odpalenia programu musze wybrać "Cancel", to jest dość irytujące.

• #2 18 Lis 2007 15:58
    Stingerek
    Poziom 28  

Skorzystaj z FoxitReader, darmowy program Megaszybki w porownaniu do Adobe Readera.

• #3 18 Lis 2007 16:13
    Samuraj
    Poziom 34  

Program może i fajny, nie wymaga instalacji, mało zajmuje, polska wersja językowa, ale ma jeden feler - identyczny jak Acrobat (Menadżer uaktualnienia za każdym razem po uruchomieniu). Nie doszukałem się opcji wyłączenia.
    Znalazłem jeszcze jeden, nie otwiera pdf'ów w oknie przeglądarki choć pliki są skojarzone prawidłowo, bo będące na dysku otwiera w prawidłowym programie. Po naciśnięciu na linka wyskakuje monit o wybór akcji(ściągnij, otwórz itp)

• Pomocny post
    #4 18 Lis 2007 16:56
    Stingerek
    Poziom 28  

Dziwne bo u mnie normalnie otwiera PDFy w oknie przegladarki, tyle ze ja korzystam z Firefoxa

• Pomocny post
    #5 18 Lis 2007 17:32
    K4Li
    Poziom 13  

Tymi programami możesz wyłączyć aktualizacje i z optymalizować Adobe Acrobat Reader do szybszego działania:

Adobe Reader Speed-Up 1.36

- prostszy i lepiej udokumentowany

PDF SpeedUp 1.42

- dodatkowo można ustawić integrację z przeglądarką internetową

Foxit Reader

to samodzielna, alternatywna przeglądarka dokumentów PDF. Program nie wymaga instalacji - ok 2,5 MB. Aplikacja uruchamia się błyskawicznie. Nawet zoptymalizowany Adobe Acrobat Reader nie może się z nim równać pod względem szybkości. Posiada funkcję zaznaczania i kopiowania tekstu.

• #6 12 Lut 2011 19:14
    spider_net
    Poziom 19  

Czy ktoś podpowie jak usunąć aktualizacje automatyczne w wersji 9.4.2? Programy podane powyżej nie działają...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty