X

Adobe Reader jak wyłączyć aktualizacje?

Samuraj 18 Nov 2007 15:54
  • #1 18 Nov 2007 15:54
    Samuraj
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    Jak wyłączyć aktualizacje na dobre w AcrobeReader. Czy tylko emigracja do starszej wersji rozwiąże ten problem :?:
    Przeglądam wiele plików pdf i za każdym razem, co otwieram Acrobata to wyskakuje "Checking for updates..." mimo wyłączenia aby nie sprawdzał aktualizacji. Sprawdzałem już na wersjach 8.0, 7.0, 6.0 i za każdym razem to samo. Z chwilą odpalenia programu musze wybrać "Cancel", to jest dość irytujące.
  • #2 18 Nov 2007 15:58
    Stingerek
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Skorzystaj z FoxitReader, darmowy program Megaszybki w porownaniu do Adobe Readera.
  • #3 18 Nov 2007 16:13
    Samuraj
    Level 34  
    Topic author Helpful post? (0)
    Program może i fajny, nie wymaga instalacji, mało zajmuje, polska wersja językowa, ale ma jeden feler - identyczny jak Acrobat (Menadżer uaktualnienia za każdym razem po uruchomieniu). Nie doszukałem się opcji wyłączenia.
    Znalazłem jeszcze jeden, nie otwiera pdf'ów w oknie przeglądarki choć pliki są skojarzone prawidłowo, bo będące na dysku otwiera w prawidłowym programie. Po naciśnięciu na linka wyskakuje monit o wybór akcji(ściągnij, otwórz itp)
  • Helpful post
    #4 18 Nov 2007 16:56
    Stingerek
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Dziwne bo u mnie normalnie otwiera PDFy w oknie przegladarki, tyle ze ja korzystam z Firefoxa
  • Helpful post
    #5 18 Nov 2007 17:32
    K4Li
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Tymi programami możesz wyłączyć aktualizacje i z optymalizować Adobe Acrobat Reader do szybszego działania:
    Adobe Reader Speed-Up 1.36 - prostszy i lepiej udokumentowany
    PDF SpeedUp 1.42 - dodatkowo można ustawić integrację z przeglądarką internetową

Foxit Reader to samodzielna, alternatywna przeglądarka dokumentów PDF. Program nie wymaga instalacji - ok 2,5 MB. Aplikacja uruchamia się błyskawicznie. Nawet zoptymalizowany Adobe Acrobat Reader nie może się z nim równać pod względem szybkości. Posiada funkcję zaznaczania i kopiowania tekstu.
  • #6 12 Feb 2011 19:14
    spider_net
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Czy ktoś podpowie jak usunąć aktualizacje automatyczne w wersji 9.4.2? Programy podane powyżej nie działają...
  Search 4 million + Products
Browse Products