Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?
Author
Poziom 11
Poziom 11

Post#1 Post from the author of the topic 19 Nov 2007 08:53   

Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?

Witam czy moze mi ktos powiedziec jak moge zainstalowac slownik polski do worda?
Z tego co wiem to potrzebuje tych plikow:
gramatyka : msgr2PL.dll lub msgrPL32.dll dla jezyka polskiego
ortografia : mssp3PL.dll lub mssp232.dll dla jezyka polskiego
sysnonimy : msth3PL.dll lub msth32.dll dla jezyka polskiego

Czy ktos moze mi powiedziec skad takie pliki wziasc i czy potem wystarczy wrzucic do odpowiedniego folderu w office?
pozdrawiam, z góry dziekuje za pomoc.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 19 Nov 2007 08:53   

Back to top

piooo
Poziom 20
Poziom 20

Post#2 19 Nov 2007 11:12   

Re: Słowniki do worda

Do jakiego Worda , sprawdzałem u mnie teraz, mam zainstalowanego Worda Office 2003 i wszystkie te opcje są zainstalowane już przy instalowaniu Worda , natomiast takich plików jak wymieniłeś nie ma .pozdrawiam
Teraz dotarło do mnie co chcesz zrobic ,oj nieładnie.Powiem Ci tyle , na komputerach gdzie nie mam licencji na Worda instaluję Open Office teraz 2.3 , sam taki używam w domu , jestem zadowolony z niego , więc po co kombinować.
Nie dawało mi to spokoju i znalazłem te pliki są w C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Proof , jak Ci bardzo zależy to możesz je skopiować od kogoś lub zciagnąć z sieci , przecież jest znany ogólnie serwer z bibliotekami , ale jeśli masz obcojęzycznego Worda to nie wiem czy samo skopiowanie bez zmian w rejestrze coś da.pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Computer Service -> Computer Software -> Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?
Page 1 of 1
Similar topics
OpenOffice. Jak zainstalować język polski i słownik? (5)
Linux Mandriva i Opera 8.54. Jak uruchomić polski słownik? (4)
spolszczenie, jezyk polski do worda 2007 (4)
Komputerowy słownik rosyjsko-polski / tłumacz (6)
KM Bizhub 420 / 500 - Jak zainstalować j.polski (1)
Tablet jak zainstalować XP?, nie mogę wejść do biosu. (6)
FujitsuAH530 - Jak zainstalować równolegle do niemieckiegoWind7 polski system op (4)
Słownik w Excel tłumaczący jednocześnie polski słowo w 3 językach (6)
Lenovo G580 - Nie mogę zainstalować Windowsa 7 64 bit - zmiana z MBR na GPT jak? (7)
Z PDF do worda? Jak można to zrobić? Jak wydrukować? (3)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl topic RSS feed