Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?
Autor
Wiadomość
ugarte
Poziom 11
Poziom 11

Post#1 Post autora tematu 19 Lis 2007 09:53   

Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?

Witam czy moze mi ktos powiedziec jak moge zainstalowac slownik polski do worda?
Z tego co wiem to potrzebuje tych plikow:
gramatyka : msgr2PL.dll lub msgrPL32.dll dla jezyka polskiego
ortografia : mssp3PL.dll lub mssp232.dll dla jezyka polskiego
sysnonimy : msth3PL.dll lub msth32.dll dla jezyka polskiego

Czy ktos moze mi powiedziec skad takie pliki wziasc i czy potem wystarczy wrzucic do odpowiedniego folderu w office?
pozdrawiam, z góry dziekuje za pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 19 Lis 2007 09:53   

Powrót do góry

piooo
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Beskidy

Post#2 19 Lis 2007 12:12   

Re: Słowniki do worda

Do jakiego Worda , sprawdzałem u mnie teraz, mam zainstalowanego Worda Office 2003 i wszystkie te opcje są zainstalowane już przy instalowaniu Worda , natomiast takich plików jak wymieniłeś nie ma .pozdrawiam
Teraz dotarło do mnie co chcesz zrobic ,oj nieładnie.Powiem Ci tyle , na komputerach gdzie nie mam licencji na Worda instaluję Open Office teraz 2.3 , sam taki używam w domu , jestem zadowolony z niego , więc po co kombinować.
Nie dawało mi to spokoju i znalazłem te pliki są w C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Proof , jak Ci bardzo zależy to możesz je skopiować od kogoś lub zciagnąć z sieci , przecież jest znany ogólnie serwer z bibliotekami , ale jeśli masz obcojęzycznego Worda to nie wiem czy samo skopiowanie bez zmian w rejestrze coś da.pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Jak mogę zainstalować polski słownik do Worda?
Strona 1 z 1