Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 05 Gru 2003 11:48
    Art-ur
    Poziom 12  

W czym odczytać plik o rozszeżeniu *.db??

• #2 05 Gru 2003 12:09
    ACULA
    Poziom 34  

a nie chodzi Ci czasem o plik projektu protela??
    --------
    to wtedy baza danych a nie tekstowy ;)

• #3 05 Gru 2003 14:11
    Art-ur
    Poziom 12  

To chyba jest jakiś plik tekstowy, ściągnąłem go z internetu bo to miał być cennik interesujących mnie rzeczy

• #4 05 Gru 2003 14:32
    jarek3
    Poziom 14  

A może to plik bazy danych? Był kiedyś taki program dbase 3 i miał chyba podobne rozszerzenie. Spróbuj to otworzyć Excelem lub Accesem z Office.

• #5 05 Gru 2003 14:42
    nrob
    Poziom 12  

Acula napisał:
    a nie chodzi Ci czasem o plik projektu protela??
    --------
    to wtedy baza danych a nie tekstowy ;)

protel ma pliki ddb

• #7 05 Gru 2003 17:30
    Platon
    Spec od komputerów

hmmm Norton Commander.

• #8 08 Gru 2003 07:22
    Art-ur
    Poziom 12  

Będe musiał sprawdzić to w domu bo tu w pracy nie mam tych wszystkich programów a nie chce nowych tu instalować.

• #9 08 Gru 2003 07:43
    Kuba_eM
    Poziom 23  

Heja!
    Co do plików .db, to jest wielka sieczka, bo nie ma sprecyzowanego formatu... Każdy, kto pisze (pisał) program, tworzył sobie własną strukturę pliku. Spróbuj otworzyć excelem, jeśli wiesz co tam powinno być, to może doprowadzisz do porządku poprzez wachlowanie komórkami...
    Pozdrawiam,
    Kuba

• #10 10 Gru 2003 07:21
    nrob
    Poziom 12  

jarek3 napisał:
    A może to plik bazy danych? Był kiedyś taki program dbase 3 i miał chyba podobne rozszerzenie. Spróbuj to otworzyć Excelem lub Accesem z Office.

Rozszerzenie wskazywałoby na format bazy danych Paradox, jeżeli excel nie pomoże to zawsze można spróbować jakimś edytorem tekstu, pod warunkiem że baza nie jest zbyt wielka i wiemy mniej więcej co tam ma być. Czasami można uzyskać wiele cennych informacji o sposobie pisania "obcych" programów

• #11 10 Gru 2003 07:55
    Art-ur
    Poziom 12  

Próbowałem excelem i accesem i nic same kwadraciki, chyba dam sobie spokój z tym plikiem. Zbyt obeznany nie jest z językiem komputerowym więc nic pewnie sensownego nie zdziałam - ale dzięki za informacje

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty