Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nordmende 5038 (f11) nie wlacza sie

szymorut 07 Gru 2003 15:36 1204 4
  • #1 07 Gru 2003 15:36
    szymorut
    Poziom 15  

witam jest to telwizor jak w tytule wlacza sie tylko dioda standby i nic wiecej na zaruwce wpietej zamiast tranzustora ktury wuglada ok tez nie startuje co zrobic z tym fantem prosze o dokladne opisy telewizory to nie jest moja najmocniejsza strona przywylutowywani ulamala mi sie nuzka od d606 jest na niej pomaranczowy i czerwony pasek co tam mam wstawic czy ma ktos moze schemat do tego za wszelki sugestie bede wdzieczny :lol:

• #2 09 Gru 2003 16:19
    szymorut
    Poziom 15  

witam po wymienie mostka prostowniczego. napiecie dochodzi do bu swieci sie podpieta zaruwka jest 115V ale tv nie startuje tranzystor wyglada ok co radzicie ???????? :cry:

• #3 18 Gru 2003 22:45
    szymorut
    Poziom 15  

Witam, nie ma żadnej odpowiedzi ale nie ważne wymęczyłem już ten tv z pomocą jednego kolegi jak ktoś będzie miał podobny problem może będzie mógł pomóc. 8)

• #4 15 Lut 2006 12:36
    karpowanet
    Poziom 12  

Mam podobny problem z tym modelem, mianowicie:

1 potrafi się wyłączyć podczas normalnej pracy (miga dioda standbay) i załączenie z pilota jest niemożliwe (również po wyłączeniu i ponownym załączeniu zasilania). Po odczekaniu jakiegoś czasu wyłączeniu i załączeniu zasilania znów pozwala się załączyć z pilota (dioda stansbay wowczas swieci stale).

2 problem ten (brak możliwości załączenia)potrafi również wystąpić przy załączaniu zimnego TV, gdy był w stanie czuwania (np przez dzień).

Tv jeszcze gra, ale powyższe obiawy występują coraz częściej (coś zaczyna się dziać).

Za wszelką pomoc z góry dzięki

• #5 15 Lut 2006 13:53
    keramm5
    Poziom 10  

Witam Szymorut
    Mam podobny problem z TV Goldstar.
    Podłączona żarówka w miejsce tranzystora świeci - 120 V Tranzystor lini podmieniony a TV milczy dalej.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme