Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amatorskie wzmacniacze lampowe

Rmx1987 02 Gru 2007 20:02 5604 9
  • witam!
    widziałem wiele na tym portalu samoróbek lampowych to może i ja sie pochwale lub może dla niektórych to żenada ale co sadzicie Panowie o tej produkcji....Nie mialem aparatu w trakcie budowy wzmaków wiec tylko końcowe efekty mojej produkcji....Jest tutaj wielu znawców i ekspertów a wiec poprosiłbym o opinie...........
    Wzmaki budowane były na lampach
    1. - ebl21 ech21 az1
    2. - ebl21 ech21 em4
    3. - ebl21 ech21 em4 (jeszcze nieukończony)
    proszę o opinie własnych pomysłów

Fajne!
  • #3 06 Gru 2007 18:02
    4064484
    Użytkownik obserwowany

jak z brumami i wzbudzaniem sie? ja zawsze mam z tym problem... zawsze cos po cichu sobie jedzie...
    Trafa głośńikowe schowałeś do srodka??

• #4 06 Gru 2007 19:37
    Rmx1987
    Poziom 15  

witam!
    no u mnie nie ma zadnych przydzwiekow...wystarczy dobre przewody w ekranach dac i wszystko ginie. tak trafa glosnikowe sa w srodku, pierw jak widac bylo wszystko na wierzchu - link (foto wzmaka)
    pozniej zmienilem troche koncepcje, teraz przy ostatni wzmkau wszytko znajduje sie w srodku aby magia zarzacych sie lamp na wierzchu...
    Mi osobiscie sie podoba jak gra i wyglada, czekam na opinie fachowców.
    pozdrawiam!

• #5 06 Gru 2007 20:59
    darek590
    Poziom 14  

Czy ty czasem z tym wzmacniaczem elektronika w ZAPie nie wygrałeś?? I pytanie czy stratujesz w tym roku bo nie wiem czy mam szanse :D

• #6 06 Gru 2007 22:32
    synbmx
    Poziom 20  

Chętnie bym zobaczył jak sie prezentuje w środku czy zastosowałeś PCB czy łączówki czy w pająku wszystko jest, dobre jest to że wykorzystałeś właśnie te lampy a nie inne, czekam na zdjęcia środka, trafo zasilające do stereo miałeś gotowe czy nawijałeś? jakiej jest mocy czy wystarcza do żarzenia i pełnego wysterowania lamp?
    A przyczepie sie jeszcze gniazd wyjściowych, daj jakieś solidniejsze bo te szybko sie rozlatują, chyba ze podepniesz kolumny raz i spokój a nie tak jak ja co chwile przestawiałem i co chwile odłączałem wszystko i tak w kółko.

• #7 07 Gru 2007 17:25
    Rmx1987
    Poziom 15  

darek590 napisał:
    Czy ty czasem z tym wzmacniaczem elektronika w ZAPie nie wygrałeś?? I pytanie czy stratujesz w tym roku bo nie wiem czy mam szanse :D

Tak wlasnie tym wzmakiem wygralem z linku wygralem elektronika w zapie...
    hehe, tym raziem nie biore udzialu, skonczylem zmagania w tej szkole - a wiec mozesz smialo brac udzial!

synbmx napisał:
    Chętnie bym zobaczył jak sie prezentuje w środku czy zastosowałeś PCB czy łączówki czy w pająku wszystko jest, dobre jest to że wykorzystałeś właśnie te lampy a nie inne, czekam na zdjęcia środka, trafo zasilające do stereo miałeś gotowe czy nawijałeś? jakiej jest mocy czy wystarcza do żarzenia i pełnego wysterowania lamp?
    A przyczepie sie jeszcze gniazd wyjściowych, daj jakieś solidniejsze bo te szybko sie rozlatują, chyba ze podepniesz kolumny raz i spokój a nie tak jak ja co chwile przestawiałem i co chwile odłączałem wszystko i tak w kółko.

Ten wzmka z 7 lampami 2 miesciace temu sprzedalem....a wiec zdjec srodka nie zrobie poniewaz to juz nie mozliwe, a teraz nie mam szybkiego dostepu do aparatu fotograficznego, jak tylko bedzie mozliwosc zrobie foto. Trafo wystarcza spokojnie do wysterowania tych lamp, chodz przy tamtyz (7 lampowym ) ciut siadal dzwiek przy wlozeniu 7lampy ale nieznacznie!

• #8 08 Gru 2007 08:56
    darek590
    Poziom 14  

a czy jak wygrałeś elektronika to byłeś zwolniony z części praktycznej egzaminu technicznego?? I samym wzmacniaczem wygrałeś ten konkurs??

• #9 23 Gru 2007 21:22
    aktyp
    Poziom 26  

Dlaczego zastosowałeś lampy ECH 21 a nie EF 22.

• #10 24 Gru 2007 12:31
    Rmx1987
    Poziom 15  

Ponieważ właśnie takie miałem...A to jakis problem czym one sie różnią>!?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme