Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zdalne odpalanie auta

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Zdalne odpalanie auta
Autor
Wiadomość
Tyci
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post autora tematu 08 Gru 2003 23:41   

Zdalne odpalanie auta

Nie wiem czy ten problem się pojawi ale proszę uświadomcie mnie ...
Chcę kupić moduł z pilotem do zdalnego odpalania auta i teraz pytanie :
-czy ten moduł nadaje się do diesla (myślę że tak)
-mam założony alarm "skorpion" i tu pojawia się problem i moje pytanie czy te dwie centralki nie będą w jakiś sposób się gryzły tzn.np. gdy zdalnie wyłącze alarm to on uzbroi się ponownie jeżeli nie otworzę drzwi w ciągu 0,5 minuty a tym samym uruchomi alarm.Jak to obejść zakładając że auto musi być zamknięte a zamyka je alarm.Nie wiem czy to coś da jeśli odłącze centralkę alarmową od pradu pojawiającego się po włączeniu stacyjki (opcja wyzwolenia alarmu)?Dzięki za każdą odpowiedź!

Czy wiadomość jest pomocna? + -

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Gru 2003 23:41   

Powrót do góry

MARTIINO
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Ruda Śląska

Post#2 08 Gru 2003 23:55   

Re: Zdalne odpalanie auta

Sygnał którym będziesz sterował przekaźnikiem żeby załączyć rozrusznik podłącz drugi przekaźnik którym będziesz podawał mase na wejście alarmu które jest podłączone do krańcówki w drzwiach.W ten sposób odpalając auto równocześnie zasymulujesz otwarcie drzwi i problem samouzbrajania sie alarmu zniknie.

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 08 Gru 2003 23:55   

Powrót do góry

Marekjp
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 09 Gru 2003 00:04   

Re: Zdalne odpalanie auta

czy ten moduł ma jakiś czujnik pozostawienia auta na luzie (chyba że masz automat), tak jakbyś zapomniał i zostawił auto na biegu, co by nie próbował uruchamiać silnika.

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Zdalne odpalanie auta
Strona 1 z 1