Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zdalne odpalanie auta

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Zdalne odpalanie auta
Autor
Wiadomość
Tyci
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post autora tematu 09 Gru 2003 00:41   

Zdalne odpalanie auta

Nie wiem czy ten problem się pojawi ale proszę uświadomcie mnie ...
Chcę kupić moduł z pilotem do zdalnego odpalania auta i teraz pytanie :
-czy ten moduł nadaje się do diesla (myślę że tak)
-mam założony alarm "skorpion" i tu pojawia się problem i moje pytanie czy te dwie centralki nie będą w jakiś sposób się gryzły tzn.np. gdy zdalnie wyłącze alarm to on uzbroi się ponownie jeżeli nie otworzę drzwi w ciągu 0,5 minuty a tym samym uruchomi alarm.Jak to obejść zakładając że auto musi być zamknięte a zamyka je alarm.Nie wiem czy to coś da jeśli odłącze centralkę alarmową od pradu pojawiającego się po włączeniu stacyjki (opcja wyzwolenia alarmu)?Dzięki za każdą odpowiedź!
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Gru 2003 00:41   

Powrót do góry

MARTIINO
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Ruda Śląska

Post#2 09 Gru 2003 00:55   

Re: Zdalne odpalanie auta

Sygnał którym będziesz sterował przekaźnikiem żeby załączyć rozrusznik podłącz drugi przekaźnik którym będziesz podawał mase na wejście alarmu które jest podłączone do krańcówki w drzwiach.W ten sposób odpalając auto równocześnie zasymulujesz otwarcie drzwi i problem samouzbrajania sie alarmu zniknie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 09 Gru 2003 00:55   

Powrót do góry

Marekjp
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 09 Gru 2003 01:04   

Re: Zdalne odpalanie auta

czy ten moduł ma jakiś czujnik pozostawienia auta na luzie (chyba że masz automat), tak jakbyś zapomniał i zostawił auto na biegu, co by nie próbował uruchamiać silnika.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Zdalne odpalanie auta
Strona 1 z 1