Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

LANOS - nie działa wskaźnik PALIWA

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> LANOS - nie działa wskaźnik PALIWA
Autor
Wiadomość
egon-tv
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Bydgoszcz

Post#1 Post autora tematu 13 Gru 2007 09:32   

LANOS - nie działa wskaźnik PALIWA

Witam serdecznie,

Od roku mam problem ze wskaźnikiem Paliwa... Często się zawieszał... Problem polega na tym ze wskazywał ciągle pół baku (ale jak było mało rezerwa zapalała się). rozebrałem deską i rozuszałem wskażnieniem strasznie cieżko chodził... duże opory. Po tym zaczął dziaął dobrze ale nie długo... Niedawno opadł na stan "0" i nie chche drgnąć... Zatankowałem do pełna a stan na liczniku jest 0. Jets to na pewno kwestia wskaźnika a nie pływaka w baku. Jaki może być powód - czy jest szansa na naprawę.... Gdzie można kupić taki wskaźnik paliwa do LANOSA (na allegro są tylko całe liczniki)

Regulamin pkt 10,9 proszę poprawić. goldwinger
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2007 09:32   

Powrót do góry

Alex2
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Kraków

Post#2 13 Gru 2007 12:28   

Re: LANOS - nie działa wskaźnik PALIWA

Jesli jestes pewien, ze to nie plywak, to proponuje przeczyscic (chociaz poruszac) kostka zlacza od czujnika do plywaka. W mojej Nexii to jest pod prawym progiem, na glebokosci wlewu baku.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2007 12:28   

Powrót do góry

piomoto
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Pińczów

Post#3 13 Gru 2007 20:23   

kupić taki wskaznik mozesz na jakims szrocie ale nigdy nie ma pewnosci ze bedzie dzialal chociaz na niektórych szrotach sprawdzaja czesci przed sprzedaza. dlatego lepiej nowy tylko ze bedzie duzo kosztowal i chyba bedzie dostepny tylko w serwisie
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Gru 2007 20:23   

Powrót do góry

eltron
Poziom 20
Poziom 20

Post#4 13 Gru 2007 21:52   

Cześć,

w sklepach przy serwisach daewoo kupisz sam wskaźnik, koszt stosunkowo niewielki, wymiana prosta.

pzdr
Powrót do góry

egon-tv
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Bydgoszcz

Post#5 Post autora tematu 16 Gru 2007 22:31   

Rozebrałem licznik i podpoiłem sie miernikiem.... Jest masa jest +12 i na sterowaniu przy pełnym baku około 8 V - mimo to wskaźnik lezy na 0 - zakałdam ze to wina wskaźnika... podłączałem z zasilacza mapięcie do wskaźnika temperatury - zasada działania tych wskaźników jest chyba taka sama... reaguje - wychyla się. A ten od paliwa - NIC - brak jakiejkolwiek reakcji....
Powrót do góry

eltron
Poziom 20
Poziom 20

Post#6 18 Gru 2007 20:20   

Wymień ten wskaźnik.

pzdr
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> LANOS - nie działa wskaźnik PALIWA
Strona 1 z 1