Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ogrzewanie tylnej szyby

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Szukam -> Ogrzewanie tylnej szyby
Autor
Wiadomość
kmalek
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 15 Gru 2007 12:59   

Ogrzewanie tylnej szyby

Witam wszystkich

Mam taki problem. W samochodzie który posiadam, ścieżki ogrzewania tylnej szyby są już tak "wypalone" że ich łatanie nie ma już sensu. Czy można wymienić całe ścieżki (przykleić nowe). Czy istnieje na rynku coś takiego i gdzie można ewentualnie to kupić.
Proszę o pomoc.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Gru 2007 12:59   

Powrót do góry

minus87
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Kalisz

Post#2 15 Gru 2007 15:13   

Re: Ogrzewanie tylnej szyby

popytaj w motoryzacyjnych albo pogooglaj za matą , całą mate ze ścieżkami przyklejasz na szybę, coś w rodzaju folii, nawet niejest to aż tak drogie, tylko ciężko dostępne
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Gru 2007 15:13   

Powrót do góry

Błażej
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Oława

Post#3 15 Gru 2007 15:18   

Kiedyś sprzedawali to Rosjanie na bazarach. W tej chwili może to być ciężkie do zdobycia. możesz też poszukać "farelki" samochodowej - takiej małej nagrzewnicy z wentylatorkiem. Umieścić w okolicach szyby. I można podłączyć pod istniejącą instalację szyby ogrzewanej.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Gru 2007 15:18   

Powrót do góry

WoŹnY
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Gdańsk

Post#4 15 Gru 2007 19:37   

Jak auto nie jest za świeże, to lepiej wytargać ze szrotu sprawną szybe i po prostu wymienić. Będzie taniej i pewniej
Powrót do góry

iwosek
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: z-ja

Post#5 16 Gru 2007 00:49   

a nie lepiej samemu zregenerować te scieżki, troszke weny twórczej :P bodajże na tvn turbo byl program jak naprawic wlasnie ogrzewanei tylniej szyby za grosze - chwila roboty a ogrzewanie jak nowe
Powrót do góry

WoŹnY
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Gdańsk

Post#6 16 Gru 2007 12:26   

Czy akurat banał?Nie koniecznie! Sam osobiście robiłem to z dwoma szybami, gdzie po prostu jakis dureń (poprzedni właściciel) skrobaczka chciał uskutecznić odmrażanie. W obydwu przypadkach udało się to zrobić, jednak efekty mało zadowalające, paski słabiej grzały. Trafił się taki co na odcinki 4cm był wyskubany - tego nie udało się zrobić. W obecnym aucie zamiast wydawać ok 20zł na ten klej, potem bawić się pewnie z 2godz, wolałem za 50zł kupić cała klapę ze sprawną szybą - według mnie lepsze rozwiazanie. Oczywiście jeśli ma się przerwaną jedną czy 4 ścieżki to warto zacząć od kleju, jednak jak więcej to niezbyt może to wyjść. To moje odczucia i doświadczenia.

Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Szukam -> Ogrzewanie tylnej szyby
Strona 1 z 1