Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

monitor v2;) i Gainclone

dolphin123 17 Gru 2007 21:53 3816 5
  • Witam.
    link do aukcji:
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1667166

Zaraz po zrobieniu poprzednich monitorow:
    http://diyaudio.pl/viewtopic.php?p=116203#116203
    ... tydzien pozniej mialem zrobione juz te;) jednak nie mialem czasu i aparatu zeby wstawic wiec teraz na szybko...
    Nie bede sie rozpisywal za wiele gdyz konstrukcja wszystkim znana:) jedynie:
    budowa
    arn 150-03/4 i arv 4ohm;)
    litraz standardowy ok 8,5 litra.wszystko mdf, front 4cm. boczki sklejka bejcowane na ciemny orzech z podfrezowaniami wzdluz monitorow.. buda czarny mat. brakuje tylko polerki..

gra to ze wzmakiem diy gainclona ktory tez na zdjeciach w roboczej obudowie do dopracowania

fotki niestety robione telefonem... :/
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone
    monitor v2;) i Gainclone

Fajne!
  • #2 17 Gru 2007 22:54
    mate157
    Poziom 13  

Widze ze mi pierwszemu przyszło oceniac twoje dzieło . Monitory nawet fajnie ci wyszły a jak to gra pod tym gainclonem i jeszcze jak zrobisz jakąś nowa obudowe do tego wzmacniacza

Ja bym zrobił coś z tym wystającym radiatorem i zostawił ta obudowe przecież nie jest taka zła

• #3 18 Gru 2007 15:36
    dolphin123
    Poziom 21  

radiator wystaje bo sie zastanawiam nad preampem lampowym jeszcze do tego, gdzie lampy wystawaly by przed samym radiatorem ;) gora wzmaka nie wiem jeszcze jaka bedzie, myslalem o plexi barwionej

• #4 07 Sty 2008 23:38
    izbic
    Poziom 28  

Świetna stylistyka :) mam pytanie ile zapłaciłeś za sklejkę na boki? Mam zamiar zrobić taką u siebie i nie mam pojecia ile kosztuje ?

• #5 08 Sty 2008 01:29
    bocian90
    Poziom 27  

Wszystko mnie się bardzo podoba po za jednym szczegółem,wkrętami do płyt kartonowo gipsowych na boku.Można było pomyśleć nad klejeniem + kołki ale nie zrażaj się bo i tak jest pięknie.Na pochwałę zasługuje praca jaką włożyłeś w tą konstrukcję.Oby tak dalej.Pozdrawiam!

Dodano po 4 [minuty]:

Wszystko mnie się bardzo podoba po za jednym szczegółem,wkrętami do płyt kartonowo gipsowych na boku.Można było pomyśleć nad klejeniem + kołki ale nie zrażaj się bo i tak jest pięknie.Na pochwałę zasługuje praca jaką włożyłeś w tą konstrukcję.Oby tak dalej.Pozdrawiam!

• #6 20 Sty 2008 23:38
    mateusz885
    Poziom 23  

Mam zamiar "popełnić" taką konstrukcję jako monitorki do komputera ponieważ wyniesie mnie tyle samo co byle logitechy, a różnica będzie pewnie ogromna. Jedynie martwi mnie to że nie będę miał ich czym zasilić, gdybym wybrał 8 ohmowe arny to można by je podpiąć pod każdą unitrę (interesowały by mnie te o małych gabarytach, ale słyszałem o nich niezbyt pozytywne opinie - co wy na to ?).

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme