Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 20 Gru 2007 12:46
    masteriusz
    Poziom 21  

Witam, posiadam Samsung E360 dzisiaj go odebrałem ale telefon ma simlock'a na orange... ja mam ere:/ jak wkładam karte telefon prosi o pin potem pisze blokada sieci i mogę wrowadzic kod .. ktoś wie jaki to kod?
    Proszę o pomoc
    Pozdrawiam :)

• #2 20 Gru 2007 13:07
    mole3650
    Poziom 17  

Ee,normalnie ma simlock`a

• #3 20 Gru 2007 13:09
    RAJUS
    Poziom 20  

Udaj sie do serwisu zrobia ci od reki.
    Chodzi o kod NCK zapewne , sam bez sprzetu raczej nic nie zdzialasz.
    Pozdrawiam

• #4 20 Gru 2007 13:21
    emtel
    Poziom 9  

Dokładnie tak jak koledzy piszą... Idz do pierwszego lepszego komisu to zdejmą loka za 20zł i masz po sprawie. Popros zeby napisali ci ten kod nck, to w razie czego bedzie mozna tego loka łatwiej załozyc. Pozdr

• #5 20 Gru 2007 23:17
    masteriusz
    Poziom 21  

byłem w serwisie podobno "naj lepszy" w okolicy... a mam az 2 serwise GSM które są w miare zaufane i porządne.... zapłaciłem bagatela !!25zł!!
    kiedyś sciagałem simlock'a za 5zł :/:/ i to w sienensie gdzie nie mozna wpisac kodu tylko trzeba cos wiecej pogrzebac :/...
    Trudno czekałem 4 godziny i pozbyłem sie 25zł ale telefonik dziła :)
    Pozdrawiam :)
    troszkę zachodu z tymi samsungami ;) myslałem ze tak jak do niki.. szukam kodu w necie idziała :P

• #6 21 Gru 2007 13:13
    wirka7
    Poziom 12  

Kolego...czasy simlocków za 5 zł juz dawno sie skonczyly.Kiedyś do tego potrzebny był tylko kabelek kosztujący 20 zł.W tej chwili sprzęt do odblokowania telefonów to wydatek minimum 500 zł za eden model(Samsung,Motorola).Policz więc sobie ile takich telefonów trzeba byłobyzrobić zeby sie zwróciło choćby za sam sprzęt(nie mówiąc o zarobku bo chyba ne jesteśmu instytucjami charytatywnymi.Ty też gdzies pracujesz i tez w jakis sposób zarabiasz na zycie)a 25 zł to nie są aż tak wielkie pieniądze.Pomyśl o tych którzy płacą po 130 zł za odblokowanie np. Nokii

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty