X
  • #1 20 Dec 2007 12:46
    masteriusz
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Witam, posiadam Samsung E360 dzisiaj go odebra貫m ale telefon ma simlock'a na orange... ja mam ere:/ jak wk豉dam karte telefon prosi o pin potem pisze blokada sieci i mog wrowadzic kod .. kto wie jaki to kod?
    Prosz o pomoc
    Pozdrawiam :)
  • #2 20 Dec 2007 13:07
    mole3650
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Ee,normalnie ma simlock`a
  • #3 20 Dec 2007 13:09
    RAJUS
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Udaj sie do serwisu zrobia ci od reki.
    Chodzi o kod NCK zapewne , sam bez sprzetu raczej nic nie zdzialasz.
    Pozdrawiam
  • #4 20 Dec 2007 13:21
    emtel
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Dok豉dnie tak jak koledzy pisz... Idz do pierwszego lepszego komisu to zdejm loka za 20z i masz po sprawie. Popros zeby napisali ci ten kod nck, to w razie czego bedzie mozna tego loka 豉twiej za這zyc. Pozdr
  • #5 20 Dec 2007 23:17
    masteriusz
    Level 21  
    Topic author Helpful post? (0)
    by貫m w serwisie podobno "naj lepszy" w okolicy... a mam az 2 serwise GSM kt鏎e s w miare zaufane i porz康ne.... zap豉ci貫m bagatela !!25z!!
    kiedy sciaga貫m simlock'a za 5z :/:/ i to w sienensie gdzie nie mozna wpisac kodu tylko trzeba cos wiecej pogrzebac :/...
    Trudno czeka貫m 4 godziny i pozby貫m sie 25z ale telefonik dzi豉 :)
    Pozdrawiam :)
    troszk zachodu z tymi samsungami ;) mysla貫m ze tak jak do niki.. szukam kodu w necie idzia豉 :P
  • #6 21 Dec 2007 13:13
    wirka7
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Kolego...czasy simlock闚 za 5 z juz dawno sie skonczyly.Kiedy do tego potrzebny by tylko kabelek kosztuj帷y 20 z.W tej chwili sprz皻 do odblokowania telefon闚 to wydatek minimum 500 z za eden model(Samsung,Motorola).Policz wi璚 sobie ile takich telefon闚 trzeba by這byzrobi zeby sie zwr鏂i這 cho熲y za sam sprz皻(nie m闚i帷 o zarobku bo chyba ne jeste鄉u instytucjami charytatywnymi.Ty te gdzies pracujesz i tez w jakis spos鏏 zarabiasz na zycie)a 25 z to nie s a tak wielkie pieni康ze.Pomy郵 o tych kt鏎zy p豉c po 130 z za odblokowanie np. Nokii
  Search 4 million + Products
Browse Products