Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jak usunąć pliki z pendrive??

butchero 05 Sty 2008 15:44
  • #1 05 Sty 2008 15:44
    butchero
    Poziom 9  

Pojawia mi się błąd We/Wy i nic nie mogę usunąć lub skopiować z pendrive. Czekam na podpowiedzi. Chodzi mi o to, abym mógł przerzucać różne rzeczy ;).

System: XP
    Pojemność: 1GB

Pozdro

• #2 05 Sty 2008 15:55
    droid
    Poziom 12  

Spróbuj na ikonce pendriva na "Moj komputer" wcisnac menu podreczne (prawy przyciskmyszy) i dac formatuj,a potem rozpocznij.

• #3 06 Sty 2008 19:18
    kazol15
    Poziom 15  

1. Sprawdź na innym komputerze czy działa
    2. Ściągnij aplikację ze strony producenta "utility".
    Jeżeli bez sukcesu - oddaj na naprawę gwarancyjną.

• #4 06 Sty 2008 22:45
    bobo
    Poziom 28  

A czasem ten pendrive nie ma założonego zabezpieczenia przed tego typu oeracjami ?
    Pozdrówka

• #5 07 Sty 2008 01:47
    Pieron
    Poziom 31  

przy tego typu bledach spróbuj wyjac go z usb i ponownie wlozyc jesli uda ci sie skopiowac zawartosc przenies na dysk twardy jesli dane maja jakas wartosc p czym sformatuj pendrive i przenies ponownie pliki na niego spowrotem jesli pliki nie maja znaczenia klikasz PPM na drive i robisz format.
    Edit: DO MODA !!!!
    Albo jest to forum techniczne albo humanistyczne. Jak Ci sie nie podoba to poprawiaj bledy a nie wstawiaj durnowate komentarze

pozdro pieron.

Zdanie rozpoczynamy z dużej litery. Przypominam o obowiązku stosowania znaków interpunkcyjnych oraz zasad ortografii i interpunkcji. Zwracam również uwagę na brak polskich znaków: ą, ę, ś, ć... Przed wysłaniem wiadomości klikamy przycisk pisownia.
    Proszę poprawić treść wiadomości.
    Moderowano przez Mery84

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty